• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

2. októbra 2017 
baby, inac, chystam sa vyhrat tuto aukciu, lebo nutne potrebujem tu pruhovanu podlozku :grinning: tie dve kvetovane nechcem, tak ak by ste mali niektora zaujem, piste, urcite sa dohodneme. dufam, ze sa nebude prihadzovat moc vysoko :grinning:
http://www.ebay.co.uk/itm/Maclaren-Techno-XT-Pushchair-Seat-Liners-/230806304466?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item35bd20b6d2
11. jún 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ka3na ja by som isla do tej modrej kvetinkovej a tym padom pusunula moju co mam teraz cervenu kvetinkovu :grinning: daj vediet keby daco :grinning:
11. jún 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ka3na
ja len aby sa aj takéto vedelo...
11. jún 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe
nemám . práve pre tuto aferu. malá sa naordila v januári 2010, takže táto kauza z r. 2009 u mna dost rezonovala. A predsa tých kočíkov je na trhu XY, takže sa dá povyberat. (Vybrala som si Mutsy a teraz mám sport. Quinny. )
Platí to pre modely vyrobené od roku 1999. Asi do 2009 potom si už na to dali na toto pozor. Čiže staršie modely. takže skor pozor pri nákupe z bazáru.
Napísala som to nie preto aby som vás strašila, ale čím viac mamičiek vie, tým lepšie :slight_smile:
11. jún 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ka3na za kolko?keby nie je take draheee :angry:
11. jún 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenbaba toto tu uz bolo viac krat... americanky skladali kociky, ked boli pri nich deti tusim, a strcili mozno ruku tam...viem ze len halooo z toho bolo a zbytocne.

Zatial si vsade pricvikam prsty ci cast koze ja, ale to som si na vine ja, lebo to chcem vsetko rychli rychlo a vecne sa ponahlam...pri takom aviu som si tak pricvikla kozu ze som az plakala...:grinning:
11. jún 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@korenbaba to je taka americka hovadina, ze az. ved im treba pisat aj na take away pohare, ze napoj je horuci aby sa neobarili :angry: co k tomu viac dodat :wink:
11. jún 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 Blé, až ma striaslo, nechcela by som. Mne nepríde normálne zacvikávat si prsty do kočíka. či svoje , či detské. Podla mna je jedno či to boli američanky, či nie....to nie zbytočné haloo, ked to cviká prsty. ja tomu vravím konštrukčný šmajd za vela penazí.
A tie prípady v amerike su zaznamené asi preto že američanky su zvyknuté stažovat sa na všetko, na rozdiel od europaniek.
11. jún 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
s tými pohármi je to prdel, rovnakoo ako aj iné veci v ameirke su pre nás ulet. Ale kočík ktorý cvaká prsty, a cvaká ako píše boska79 je podla mna proste šmajd.
Vypínač, ktorý "kope" by som tiež nechcela i ked niekomu to príde normálne, stačí nezapínat svetlo mokrými rukami :slight_smile: Načo? ked iný typ funguje na 100%.?
11. jún 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenbaba do KAZDEJ veci, ktora sa sklada idu zacviknut prsty @boska79 sama napisala, ze sa jej to stava v rychlosti. napriklad ked este neni docvaknuty a jedno rukou docvakavas a druhou ho uz hadzes do auta. tak jasne, ze si pricviknes.
ked budes pouzivat veci podla navodu, tak sa nic nestane. :slight_smile:
11. jún 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@korenbaba si to nepochopila ale nevadi.... :slight_smile:
11. jún 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
to co sa tu dnes riesi??objavenie Ameriky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby práve mi prišiel denimový quest z pramworldu a má tú odzipsovateľnú striešku ako má xtčko...Teším sa ako malé decko :slight_smile: :frowning2:
11. jún 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
to druhé mal byť tiež smajlík :slight_smile:
11. jún 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikinko super,ten je ozaj krasny a je to asi len nejaka limitka ze?
11. jún 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to neviem,objednávala som ho ako denim quest 2012,nebolo tam nič napísané že limited edition.Asi to urobili na denimové questy,ale na stránke k tomu nebolo nič písané :slight_smile:
11. jún 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kikinko paráda ! ďakujem moc moc za infošku !!! Môžem vedieť, čo ťa vyšiel ? (aspoň do IP prosím !) Ja som pár strán dozadu slintala nad denimom s odzipsovateľnou strieškou ale sme sa zhodli že ten z pramworldu bude iba "obyčajný".
Ani nevieš , ako veľmi si ma potešila !!! :grinning: tááák šetríme ďalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Och....denim s odzipsovatelnou strechou? Toto som nemala ani citat tusim :D ale uz fakt by som namala vymyslat...
11. jún 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abnka vyšiel ma 250 aj s poštou.Tiež som čakala,že mi príde s obyčajnou strechou,no som veľmi rada,lebo práve včera som kupovala organizér a držala som v ruke slnečník,ale nakoniec som ho nekúpila... :slight_smile: ako keby som to vycítila,že nám ho nebude treba.A ešte ma veľmi prekvapilo,že quest je omnoho stabilnejší než juicy čo som mala.
@boska79 ja som už toľko vymýšľala,ale myslím,že stokke,bee,nuna a quest nám bohate stačia :slight_smile: .Ešte špekulujem,že nunu predám...Už som poškulovala po čiernom xt,keď nemali denim skladom,ale oplatilo sa počkať :slight_smile:
11. jún 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
@boska79
pochopila,ale nevadí:slight_smile:
Však mne je to jedno aký kočík máte, aj ako vám slúži či neslúži....pokial vám to vyhovuje, "ať je libo"

chcela som len napísat že aj toto patrí, patrilo k týmto kočíkom a nie každá mama to vie. A to že je to stará vec je jasné, ved to aj píšem. ale napríkklad ja som sa tri roky pred narodením malej o kočíky nezaujímala vobec, takže ...
pokial vám vadí akekolvek negatívum v tejto diskusii nazvite si ju "Maclaren a skusenosti s ním, ale len tie dobré" :slight_smile:
11. jún 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe ja budem prihadzovat iba ak bude cena vyrazne nizsia ako v obchode. inak sa to neoplati...

@korenbaba ja si myslim, ze toto uz baby v tejto diskusii rozoberali, takze je zbytocne to znovu otvarat... ale neodpustim si... volakedy sa hovorilo o trojkolkach, ze sa prevracaju, takze v kazdej diskusii o trojkolesovom kociku budeme na to upozornovat? :wink: :grinning:
11. jún 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@korenbaba myslim, ze kazdej z nas zalezi na to aby sme mali co naj..... kocik pre dieta. tak ako ty, tak aj my sme si zistovali veci o tomto (ci inom) kociku.
tu clovek skor zisti tie prakticke ci neprakticke veci na kociku od tych co ho pouzivaju a tak zisti ci by mu vyhovoval ci nie :slight_smile:
11. jún 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dazdnikove skladanie ma plzsy aj minusy, kazdy kocik ma aj plusy aj minusy... Mala som xy kocikov, takze skoro na kazdy viem povedat preco ho kupit a preco nie...a dolezite je, co od neho clovek caka.

Paradoxne mam teraz najlacnejsi zo sportovych velkych kocikov aky som mala a vyhovuje nam viac ako nam vyhovoval bgb zo stokke dohromady.
11. jún 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@korenbaba jasne ze tu piseme aj negativa,vsak predsa kazdy kocik ich ma...ale vytahovat sem nejaku staru neaktualnu vec je blbost,nebudem tu predsa strasit mamicky :confounded:
11. jún 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boska79 aky?som zvedava :grinning:
11. jún 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj keď sa momentálne bavíte o inom, nevie mi niektorá z vás poradiť, kde v BA robia servis/opravu MacLarenov? Nemusí to byť priamo autorizovaný obchodník...díky za odpovede :wink:
11. jún 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mac som nechala, lebo ved to by muz neprezil, ak by isiel prec...mam bjc elite, veeelka trojkolka, co prejde vsetko, ale super skladna. A uz len beecko... ale to sa neako neviem odhodlat, lebo zas viem co od neho cakat nemozem...

A uz si tak hovorim,zeby ma to mohlo prejst, kocikove harasenie :grinning:
11. jún 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzao nedavno tu jedna kocka myskim spominala ze v predajni Pre deti boli ochotni a vzali jej do opravi aj kocik/maclaren/ktory u nich nekupila..tak skus tam zavolat :wink:
11. jún 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo by ma zaujímalo ? či v babymarkete (oni ponúkajú aj denim quest) majú ten s tou odzipsovávateľnou strechou.....
Budem si musieť urobiť výlet tam.....
11. jún 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abnka ved tam cinkni...
11. jún 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok