Máte kočík Hauck - Freerider?

valerya
22. mar 2012
nibiru
22. mar 2012

nemam ho ale mala som hauk snooper ja som spokojna nebola hlavne co sa tykalo dlžky ložka som to neodhadla mal len 70cm a to skladanie polo po 2mesiacoch akoby rozhegane hlavne pri vyhadzani na obrubnik ked som sa zaprela do ručky som mala pocit že sa rozpadne a kocik sa zložitiez bol ultralahky pokial v nom nesedela dcerka uz ked v nom sedela neovladal sa tak lahko pozerala som snooper ma rovnake skladanie ako tento najlepsie by bolo ak by si ho mala kde vyskusat tak ze by ti v nom sedeli obe deti a vyskusaj tiez to že sa zapres do ručky akoby si vychadzala na obrubnik (mozno sa mylim a tento to neurobi)ale keby hej aspon budes vediet.

wera
22. máj 2012

@valerya ahoj 🙂 tuto temu si zakladala uz davnejsie ale rada by som sa Ta opytala ci si sa rozhodla pre tento hauck a mas ho uz doma, ja nad nim vazne uvazujem a rada by som vedela ale ma plusy a minusy...dakujem 🙂

valerya
autor
22. máj 2012

Mám ho objednaný, budúci týždeň mi príde. Určite napíšem ako som spokojná. Sama som na neho zvedavá.

wera
23. máj 2012

@valerya ahoj 🙂 a aj si si ho niekde predtým pozrela? budúci týždeň si ho idem kuk tak som zvedavá... a Ty máš ako staré detičky? ja by som ho chcela pre naše dvojky, lebo žiadny iný nedostanem do nášho mini výťahu...

valerya
autor
23. máj 2012

@wera ja mám 1,5 ročné a ide mi hlavne o to aby kočík bol jednoducho ovládateľný. nevidela som ho na živo, za tú cenu ani neočakávam zázrak ale nový kočík je predsa len nový. Tak uvidím.

wera
23. máj 2012

@valerya jej takže máš dvojky? 🙂 som zvedavá ako budeš spokojná, budem rada keď poreferuješ 🙂 ja čakám kedy ho tu u nás dostanú a pôjdem ho kuk 🙂 🙂 🙂 verím že aj za tú cenu bude určite dobrý 🙂

hajatanufus
28. máj 2012

ahojte chcem sa opytat ci uz niekto z vas vyskusal ten kocik tiez nad nim uvazujem lebo potrebujem tandem kedze mam 6 mes a 21 mes jeden tandem uz mam ale uz sa mi zle ovlada a tento je podobny ako phil&thed az na tu cenu ja zijem v uk a nemam si ho kde ist omrknut tak by som bola rada ak by niekto poradil dakujem

valerya
autor
2. jún 2012

Dievčatá, už ho mám doma. Najprv plusy. Je ľahký, až zarážajúco ľahký. Dá sa ovládať jednou rukou, zdvíha sa ľahko, netreba si dopomáhať nohou, ak chcete ísť na obrubník. Má pršiplášť v cene kočíka, dvojitý a hrubý, fakt dobrý. Pôsobí dojmom, že je malý ale miesta je tam dosť. Dokonca keď dám dolné sedadlo dole, dá sa dať ako o 10 cm do poloľahu, viem dať horné sedadlo do úplného ľahu a to spodné dieťa tam vie posedieť. Takže jedno dieťa može byť aj malé. Skladá sa na placku veľmi jednoducho. Aj spodná sedačka má striešku.
Nevýhody. Kolieska vyzerajú akoby boli z hračkárskeho kočíka 😀 No a tá nastaviteľná rúčka podľa mňa môže byť tiež nevýhoda, ja keď schádzam dole schodami, tak ma stále napadne, že či sa to nezlomí.
Inak je dosť stabilný, nato že je taký ľahký.

zlatik
10. jún 2012

@valerya Ahoj, chcem sa ta opytat, ci si myslis, ze by bol ten kocik vhodny aj pre nas? V novembri cakame babetko, moj Viliamko bude mat v tom case 18mesiacov, momentalne v kociku stale spava, tak si single kocik necham ale chcela by som takyto tandemovy kocik. Myslis, ze by bol vhodny aj pre novorodenca a 18mesacne dietatko?
Ta cena je az prekvapivo nizka oproti podobnym kocikom 😎

valerya
autor
10. jún 2012

@zlatik dve deti sa tam nevyspia. Skúšala som sklopiť spodnú sedačku a vrchnú na ležato. To dieťa v spodnej posedí. Nie že by malo nejak veľa miesta ale dá sa. No a to vrchné môže spať a dala by sa tam dať nejaká novorodenecká taška do toho aby si mala istotu. Ak má to staršie 18 mes a spinká v kočíku, tak si pohľadaj radšej nejaký iný kočík.

zlatik
11. jún 2012

@valerya Ja premyslam, ze si necham aj kocik, ktory teraz pouzivame. Ja Viliamka (14mes.) davam spat vonku pred dom a spi tam bez kocikovania a mozno ho dovtedy kym budeme mat tretie babo naucim spat cez obed dnu alebo ho budem davat spinkat nadalej do samostatneho kocika.
Prosim ta a tie kolesa velmi nehrkaju, ked nie su nafukovacie? A kde si kocik kupila?

valerya
autor
11. jún 2012

Nehrkajú vôbec.
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=366...
Ja mám ten červený. Tie kolieska vyzerajú smiešne ale sú v pohode.

hajatanufus
31. júl 2012

@valerya ahojky viem ze si to tu uz pisala len som chcela vediet ako si spokojna s odstupom casu lebo tiez nad tymto kocikom silno uvazujem maju ho aj tu v uk tiez za dobru cenu ale neviem ci sa nebude tazko tlacit ked tam dam dve deti teda 2 rocne a 8-10 mesacne lebo ten tandem co mam nie je zly len je dlhy a strasne sa zle s nim manipuluje ked tam ma dve deti lebo citi ze je zatazeny preto som chcela vediet nazor niekoho kto uz ho ma a pouziva hlavne aj koli tym kolieskam a preto, ze je to vlastne trojkolka a s tym nemam skusenosti neviem ci mozem doverovat tejto znacke predtym mali dobre kociky ale mala som uz dve cestovne postielky hauck a boli to smejdy tak neviem ci aj kocik nebude mne nejde tak ani o cenu ale hladam kocik kotry aj napriek zatazeniu pojde lahko ale za rozumnu cenu dakujem

valerya
autor
31. júl 2012

@hajatanufus ahoj.Používala som ho dva týždne a predávam ho. Čo sa týka kolies, je to dobre, ide ticho a je stabilný. Nie je ani jeden taký moment, že by sa chcel vyvrátiť. Čo sa týka riadenia, tak je fakt ľahko ovládateľný, dobre sa s nim manipuluje a deti do tých 2,5 roka v pohode. Jediné čo mne na ňom vadí je to, že rúčka sa nastavuje. Ja bývam tak, že potrebujem kočík vytiahnuť po schodoch a neverím tejto rúčke. Nechcem aby sa mi zlomila s deťmi v kočíku. Keby že mal ten kočík normálnu pevnú rúčku, tak je úplne perfektný. Niekomu, kto má výťah, tak je to jedno. Ja musím stále niekoho volať aby mi pomohol do schodov, takže ho nechcem. Mám ho v bazáriku, tak pozri, ak by si chcela. Zmestí sa do normálneho výťahu.

hajatanufus
31. júl 2012

@valerya dakujem si zlata ja momentalne nemam peniazky a okrem toho som v anglicku takze ho nemozem od teba kupit to chodenie po schodoch poznam a na to naozaj potrebujes pevnu rukovat . Som rada ze si mi napisala lebo ja uz som niekedy zufala z toho ako sa mi nechce tlacit tandem ze je tazky lebo nemame auto a ja don nakladam tazke nakupy a potom ho ledva tlacim ale aj bez nakupov ho nevladzem. Mam aj zopu fusion solo kocik a ta je tiez super sem tam tam strcim aj dve deti a pohode a tandem mam graco stadium duo sem tam ho tiez taham po schodoch no vzdy to vacsie dieta vylozim inak som nasla este celkom dobry tandem tiez sa da zadne sedadlo odobrat je trochu drahsi ako hauck vola sa obaby potom ti pohladam link lebo teraz som na mobile a este raz dakujem

hajatanufus
31. júl 2012

http://www.amazon.co.uk/Obaby-Tandem-Pushchair-... tu je ten link inak stale hovorim ze keby zopa bola tandem tak iny kocik ani nechcem 🙂 a uz mas nejaky iny kocik pre deticky? inak ty si valika? ja tiez
len neviem ci ten kocik je aj na sk lebo som to tam nehladala

zuzu205
11. sep 2012

@valerya dobry den moj syn ma skoro 3 roky a druhe je babo.....je vhodny ten kocik pre nas??zeby maly ktory ma cez 100 cm bol dolu a babo v novorodoenckej taške hore......nebude to akurat staršiemu synovi vadiť ked bude mat hned pri tvari sklopenu vrchnu cast do lehu??dakujem

valerya
autor
11. sep 2012

Nafotila som to aby ste videli, že aj pri sklopenej sedačke je stále dosť miesta. Inak chalani to milujú, je to niečo ako bunker. Ak kamoška má podobný kočík a spodne sedadlo je atraktívnejšie pre jej chlapcov. Dieťa vidí normálne, je ako vo vláčiku :D Sedačka je vysoká dosť, úplne v pohode do troch rokov. Na fotke je 50 cm bábika.

valerya
autor
11. sep 2012

@zuzu205 Nafotila som to aby ste videli, že aj pri sklopenej sedačke je stále dosť miesta. Inak chalani to milujú, je to niečo ako bunker. Ak kamoška má podobný kočík a spodne sedadlo je atraktívnejšie pre jej chlapcov. Dieťa vidí normálne, je ako vo vláčiku :D Sedačka je vysoká dosť, úplne v pohode do troch rokov. Na fotke je 50 cm bábika. Ja svoj predávam,lebo ho už nepotrebujem
https://www.modrykonik.sk/bazar/dvojicky-potreb...

zuzu205
11. sep 2012

dakujem za info, skusim ho este niekede pohladat na predajni a hned vyskusat......dakujem...keby nieco ozvem sa a kupim ten Váš...ta spodna sedacka ma aj striesku????