Máte skúsenosť s fusakom Elodie details?

janina1977
2. jan 2010

Ahojte maminky, ak máte niektoré skúsenosti s týmto fusakom, sem s nimi 🙂
http://www.elodiedetails.com/#

ikarkulka
28. okt 2011

@anjelicek26
@mici111
holky, ten sametový je krásný, ale bojím se, že se na něj bude všechno chytat. elodie dělá ještě jiný černý, s kožešinkou, a ten materiál je hladký, nepromokavý 😉
http://www.elodiedetails.com/images/popups/stro...

anjelicek26
28. okt 2011

@ikarkulka - je uzasny, ale sto libier za neho nedam, ked mam este dva lodgeri doma, dva ine fusaky a ten bodkaty elodie 🤐 To by uz aj drahy neprezil 🤐

lajla
2. nov 2011

ja mam ten cerveny, jsem spokojena, je teply, neprofoukne..jen si myslim ze je lepsi pro nechodici deti...spodek se neda odepnout a ani delkove mi nepripada buhvijak velky....

ikarkulka
2. nov 2011

@lajla kamarádka @fafetka v něm vozí 2letého syna, vejde se tam krásně 🙂

eda28
9. dec 2011

@mici111 Ahoj mozem sa ta spytat, ty mas ten cerveny elodie s tymi vtacikmi. Neni to taka kriklava farba? Neviem jak by sa hodil do concordu farba chilly. Alebo radsej zoberem bodkovy. Dakujem

mici111
9. dec 2011

@eda28 ahoj, uz nemam, predala som, aj ked mi ho bolo luto, lebo je nadherny..je to vyrazna cervena farba..krasna, nadherna...concord chilly som nazivo nevidela, tak neviem..

eda28
9. dec 2011

@mici111 Uz vam bol maly? Takze na buducu zimu ho uz nevyuzijeme? Moja bude na rok mat tolko ako tvoja princeznicka a dufala som ze bude aj na rok.

anjelicek26
9. dec 2011

@eda28 - urcite vyuzijete, my mame elodie denim a je to jeden z najväcsich fusakov, max je tam este strateny a to ma tiez 1,5 roka... Ved kuk... No a do concord chili by som asi zobrala ten novy pink alebo cierny ci sheetah, tato cervena ako mala mici je ina, podla mna by sa to tam moc nehodilo 🤐

eda28
9. dec 2011

Vdaka, takze fajn. Mam na vyber len ten cerveny alebo bodkovy. Je to z druhej ruky. Za 50 eciek sa oplati?

mici111
9. dec 2011

@eda28 nebol nam maly, ale LTT..ale nepredavala som ho kvoli tomu, mame lodger bunker, ten nam na to kocikovanie co mame teraz uplne staci..

@anjelicek26 a nesuhlasim, ze je to jeden s najvacsich fusakov 😉 videla som aj vacsie..ale su nadherne..

anjelicek26
9. dec 2011

@mici111 - ok bunker a odenwälder su väcsie 😅 Ale elodie ma 110cm a to na 85cm dieta v 1.5 roku uplne bude stacit 🙂 My mame aj lodger, ale akosi stoji s druhym kocikom v garzi, tento jeansovy elodie sa mi paci viac, a je aj teplejsi.

@eda28 - ak ti to da vratane postovneho, tak oplati 😉

mici111
9. dec 2011

@anjelicek26 ja ked som skusala elodie do kocika, tak sa strasne smykal..ale ze brutaaaaaal, a liezlo mi to na nervy..neda sa nijako uchytit..hadam jedina vytka tomu fusaku..a ano, je fajn teply..

eda28
9. dec 2011

@mici111
@anjelicek26 Dakujem Vam, ze ste mi poradili a pomohli sa rozhodnut.

anjelicek26
9. dec 2011

@mici111 - ja som ho aj vybrala zo zappu a mam ho v ore, tam skvele sadne a nesmyka sa, tak som to poriesila 😉 Ale z klasickeho zappu sa asi okrem lodgeru smyka vsetko 😝

mici111
9. dec 2011

@anjelicek26 mne sa to smykalo aj z bee aj zo sicka 😝

anjelicek26
9. dec 2011

@mici111 - ono sa asi vzdy daju hore nasit dve snurky a priputat to poriadne 😉 Alebo nasit protismykove pasiky zozadu. Skoda, ze to neporiesil uz vyrobca, lebo su fakt krasne.

mici111
9. dec 2011

@anjelicek26 ved praveze ja som mala na tomto elodie tie protismykove pasiky..ty nie??? 😕 😕 😕 a aj tak som ho nepouzivala, staci nam lodger a predavala som ho novy s visackami..kuk, pridam fotku s tymi pasikmi..

anjelicek26
9. dec 2011

@mici111 - eee na mojom nie su, su tam len tie prievleky na 5 bodovy pas, ale nie tie pasiky 😕

mici111
9. dec 2011

@anjelicek26 hm, to je divne, tie diery na 5bodovy pas som mala aj ja..no neva..asi ina kolekcia, mozno preto..

silviatt
8. aug 2012

nemate niektora prosim vas cierny elodie details fusak s kozusinkou? alebo neviete poradit, ci sa da kozusina odopnut? dakujem 🙂

ikarkulka
8. aug 2012

@silviatt dá 😉

silviatt
8. aug 2012

@ikarkulka Dakujem🙂 Mas ho prosim ta? Ci je taky krasny aj v skutocnosti 😉

ikarkulka
9. aug 2012

@silviatt tady mám fotku, je možná ještě hezčí, než na obrázku 🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/al...

tulipaki
9. aug 2012

@ikarkulka je fakt boží!
@silviatt já mám zálusk na Cargo, kterej se líbí tobě? Doufám, že se mi ho podaří někde vidět naživo a osahat si ho 😵

tulipaki
9. aug 2012

@silviatt vidíš, blbě čtu 😀 Už to vidim.

silviatt
9. aug 2012

@ikarkulka kraaasny je. Uz nevaham a kúpim ho. Dnes som bola u kamarátky a má ho a je krásny a aj teply. Uz len nájsť dobrú cenu🙂 keby si predávala, daj vediet 🙂
@tulipaki ja chcem cierny🙂 ale aj ten zelený je kraasny. Odkiaľ budes kupovať?

tulipaki
9. aug 2012

@silviatt ještě nevím, vychází totiž všude stejně, co jsem tak narychlo koukala 😅

ikarkulka
10. aug 2012

@silviatt mám od ED dva fusaky (ještě retro) a jsou to moje nejoblíbenější fusaky, jsou fakt super teplý, moc příjemný. kvalitní materiál, hezky se vejdou do každého kočárku... takže já určitě ještě prodávat nebudu 🙂

andrea999
2. sep 2012

baby,máte niekto tento fusak? alebo aspon ho videl niekto? aká je to farba? bledomodrá? díky
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

svjana
4. sep 2012

@andrea999 Andrejka majú ho u nás v TT v Bambini na Kapitulskej, je krásny, myslím že farba je presne ako na obrázku.