Máte skúsenosť s fusakom Elodie details?

janina1977
2. jan 2010

Ahojte maminky, ak máte niektoré skúsenosti s týmto fusakom, sem s nimi 🙂
http://www.elodiedetails.com/#

andrea999
4. sep 2012

@svjana jéj díky, pojdem ho kuknúť,mám to blízko a opýtam sa aj na tú čiapku k nemu 🙂

luckaaliu
4. sep 2012

@janina1977 no ja som ho mala minuli rok v zime maly mal rok a pol a bol v nom akurat a viem ze tentorok len horkotazko by sa do neho vopchal a nema L sed ...inac je krasny a teplucka ale myslim ze dost maly lodgery su vedsie..

svjana
4. sep 2012

@andrea999 Majú tam všelijaké ED, aj deky, akurát som sa tam dnes kochala... 🙂

ikarkulka
4. sep 2012

@luckaaliu to bych ani neřekla, že jsou lodgery větší 😅
jestli nezapomenu, vyfotím zítra syna v lodgeru i v elodie (má 2 roky) 🙂

luckaaliu
4. sep 2012

@ikarkulka oki lebo ja ked som davala maleho do elodie mal 1,5 roka a tazko sa mi ho tam davalo stale zosmykovalo a kym som ho zapla aj s hrubou bundou zimnimy topankami tak som sa zapotila 😀

ikarkulka
4. sep 2012

@luckaaliu tak každé dítě je jinak velké 🙂 ale eliášovi byl taky zhruba rok a půl a vešel se tam úplně v pohodě.
to jsem tyhle problémy měla s jinými fusaky 😀
ale schválně to zítra vyfotím, sama jsem zvědavá, jak to bude.

ikarkulka
13. sep 2012

@luckaaliu Slíbila jsem fotky, trochu jsem na to zapomněla 🙂
Foceno dnes, fotila jsem ho i v Lodgeru. Dala jsem mu schválně celkem silnou mikinu. Ve fusaku to nevadí, ale ty popruhy v kočárku by mohly být delší 😀

Na fotce je Elodie dole trochu nakrčený - je to tím, že jsem ten popruh mezi nohama prostrčila tím bližším otvorem, ale měla jsem tím, co je víc vzadu. Výsledek je ten, že se mi to trochu stáhlo dovnitř. Kdybych to dala dobře, tak je to hezky rovné. Místa na nohy tam má dost, stejně tak jako nad hlavou. Myslím, že jestli bude chtít ještě v zimě do kočárku (to mu budoe cca 2,5 roku), že se do fusaku vejde 😉

luckaaliu
13. sep 2012

aj tak sa mi zda ze v longeri ma viac miesta ale ten elodie cierny je krasny ja som mala elodie retro 🙂)no moj tak isto bude mat v zime 2,5roka 😉 teraz idem kupit longera tak som zvedava tiez ci bude este chciet byt v kociku lebo teraz este stym nema problem posediet ked idem na dlho 🙂)

ikarkulka
13. sep 2012

@luckaaliu škoda, že jsem ten pás nepředělala, takhle to fakt vypadá, že je menší. naživo tam žádný podstatný rozdíl není 😉

pepies
20. sep 2012

kočky myslíte, že je fusak vhodný aj pre väčšie dieťa - mám 20 mesačnú dcérku a mali sme Lodger, teraz zvažujem, či Lodger alebo tieto nádhery 🙂 poradte 🙂

katrenka111
4. okt 2012

ahojte baby chcem sa opýtat ci fusaky ED pasuju aj do korýtkoveho kocika???

babush
16. okt 2012

tak...a mam doma rockability dot 🙂 dnes prisiel a starsia sa v nom hrala az kym som ju z neho nevypacila a isla spat. Dufam, ze aj mladsej sa bude tak pacit. Foto dodam neskor 🙂

zuzkaandelova
19. okt 2012

ikarklka moc dakujem za fotoky, ja som sa presne rozhodovala medzi Lodgerom a ED. Nakoniec som sa rozhodla pre biely ED a dufam, ze ho aspon budem mat na dve zimy. Sice Logder su take super farebne ale nieko sa mi nechce verit ze v tom dieta nebude mat zimu, radsej som zvolila pogumovany fusak:0)))) Tak som zvedava 😉 😉

solnicka_nr
29. okt 2012

@anjelicek26 Ahoj da sa cely vrch odzipsovat aby bol len pod malym ked treba?

anjelicek26
29. okt 2012

@solnicka_nr asi 15 cm dolu je spojenych,ale tak to staci uplne...

solnicka_nr
29. okt 2012

@anjelicek26 hmmmm tak neviem bo som myslela ze napr ked nie je tak zima ze by som ho mala len pod malym....alebo ked dojdeme niekde do obchodu alebo tak.....ako to riesis potom
?

ikarkulka
29. okt 2012

@solnicka_nr
@anjelicek26
Spojené tam není nic, vrchní část jde celá odepnout 😉

anjelicek26
29. okt 2012

@ikarkulka mne dorazil minuly tyzden a je to uz nas.druhy.elodie.... odzipsovat ide az po spod ale.nie.priechodne... schvalne to idem kuk...

anjelicek26
29. okt 2012

@ikarkulka lol tak nic,ide to komplet,ale prisahala by som,ze pri tom jeansovom to neslo...ale tu to ide..

ikarkulka
29. okt 2012

@anjelicek26 Taky mám dva a oba jdou odepnout, od kraje ke kraji, využívám to často 😉

ikarkulka
29. okt 2012

@anjelicek26 Tak hlavně že jsme se dohodly, už jsem se bála, že co vzor, to jiný typ zapínání 😀

swarovski
9. nov 2012

Dievcata, potrebujem poradit. Idem kupovat fusak a rozhodujem sa medzi Odenwalder Mucki a Elodie details... Zistila som, ze Lodger sa mi vobec nepaci ☹ AAAAle, moj manzel na mna vcera prisiel s teoriou, ze na prvy rok mam kupit fusak mensi, aby sa v nom skriatok neutopil a ze o rok kupime väcsi, vhodny az do nejakych 3-4 rokov...

Elodie details ma dlzku az 110cm, to je dost, nie? Lebo drahy chce, aby som kupila len taky, nejaky do 85-90cm, ze vacsi nie. Tak teraz neviem. Pravda je, ze ED je krasny, ale ked si kuknem real fotky z kocikoc, vyzera dost zmuchlane, ako taka handricka a neviem, ci je drahy kvoli znacke, alebo aj funkcnosti...

klarawerder
9. nov 2012

Babule, sháním fusáček ED v motivu Cheetah (ten leopardí)...kdyby jste některá chtěla prodat 🙂

dzejny22
19. dec 2012

Maminky nemáte niektorá na predaj fusačik a podložku ED retro????

ivetka09
24. jan 2013

@ikarkulka jej tento Lodger mame aj my 🙂

hankaah
16. sep 2013

holky jak resite mokre boticky od snehu v tomhle fusacku?

klarawerder
17. okt 2013

@hankaah Návleky na boty, anebo sundáváme boty, když je má malá hodně zaliskaný nebo promočený...

hankaah
18. okt 2013

@klarawerder dekuju. uz ho mam doma, snad nebudu zklamana

klarawerder
18. okt 2013

@hankaah Ja myslim,ze nebudes...ED fusaky jsou bezva - funkcni a nadherne 😉

hankaah
18. okt 2013

@klarawerder diky, coz o to, nadherny on je 🙂) moc se mi libi, ze ho nema kazdy jako emitex