Osobné skúsenosti s kočíkmi Stokke

nango
9. jan 2015

Ahojte mamičky a budúce mamičky, budem veľmi vďačná za vaše osobné skúsenosti, prípadne názory na kočíky Stokke. Rozmýšľam nad ním, ale odrádza ma, že ich veľa mamičiek predáva už po roku... Podľa mňa je na ňom asi malá tá športová časť. Čo vy na to? Ako dlho ho používate? Má nejaké "extra muchy", čo by ste mu vytkli?
Ďakujem....

meluela
9. jan 2015

@nango ja som tiez po roku predavala kocik (nie stokke), pretoze je to vek ked sa uz da pouzit golfac a ten je v meste 100x praktickejsi nez ktorykolvek sportiak
a majitelky stokke povacsine nepriznaju ze by kocik mohol mat nejaku chybicku 😉

ccaro
9. jan 2015

Ja som mala moznost odskusat Stokke ked moje dieta malo cca 8 mesiacov.Uz vtedy z tej sportovej casti nejak precnievalo.Je to sice dizajnovy a pekny kocik, ale sportova cast je strasne mala podla mojho nazoru.

bianocka
9. jan 2015

@nango Ja odporucam, pri prvej dcerke sme ho pouzivali cca do 2 rokov (potom uz chodila do skolky a prestala sa vozit), druha ma rok a 5 mesiacov a v kociku sa napr.najlepsie vyspi (dokaze aj 4 hodiny vkuse). Navyse sa s nim da chodit po schodoch, co iny kocik nedokaze 🙂
Ak sa chces dozvediet realne skusenosti tych, ktore kocik maju, odporucam Ti skupinu STOKKE (je verejna, aj dve sukromne).

bianocka
9. jan 2015

skupina: https://www.modrykonik.sk/group/1944/
sukromna skupina: Stokke vymena- kupa- predaj (pis o prijatie pouzivatelke tokina)
sukromna skupina: Originál STOKKE (pis o prijatie pouzivatelke iwkaiffs)

belllinka
9. jan 2015

@nango Kamoska ho tiez po necelom roku predala a bola rada, ze sa ho zbavila, otrasny neodpruzeny, hrozne skladanie do auta...

nango
autor
9. jan 2015

@meluela Ano, viem, ze potom uz treba "golfac", len som myslela, ze prakticky ta sportova cast ma nahradit ten sportovy kocik. Uvazujem este nad britax by motion 3, trojkombinacia, tam je sportova cast uplne super prakticka aj neskor. Len sa mi dizajnovo velmi paci aj ten stokke. Toho som sa obavala, ze by som musela potom riesit iny sportovy kocik, co pri tom britaxe by bolo bezpredmetne. Zatial dakujem moc za nazory.

nango
autor
9. jan 2015

@bianocka
Dakujem pekne, pozriem to.

zuzanka2302
20. jan 2015

Ja ho mam , mame rok ... 11 kil a cca 80 cm a miesta ma kopec...chystam aa pouzivat do 3 rokov.... A predavaju povacsine baby ktore spekuluju nad kupou nivehe naor stokke crusy vymenia za xplory.... A tak dalej ... Alebo tie ktorym dojde ze je nad ich rozpocet

dollynkaa
20. jan 2015

@nango ja mam stokke xplory.vse v pohodd mala s a aj vo vanicke vozila do 9m s fusakom.cize nenj mala jsk hovoria.sportova v pohodd.len vobec neni do terenu.a pri prvom xplory zacal mi vrzgat.inak je super lahky aj do auta aj ovladanie kocika.ja by som nemenila mozno tak za stokke crusi

marina999
16. mar 2020

Baby máte niektorá Stokke Beat? Mala by som pár otázok. Ďakujem