Peg Perego GT3 a fusak do neho

ma76
23. nov 2008

Ahojte,aky mate fusak?Okrem Emitexu...Dakujem.

denisab32
25. nov 2008

Tak skús sa pozrieť napr. na značku Kaiser alebo Wallaboo, mne sa páčia 😉 a sedia tam pekne

miskinadamko
25. nov 2008

my mame neviem presne znacku ale myslim ze je to babypoit, je strasne teplucky s obrazkom macka, maju rozne farebne kombinacie, ma aj odnimatelnu cast na nozicky a aj cenovo bol velmi vyhodný, idem ho skusit pohladat na internete a pridam link

ma76
autor
25. nov 2008

Dakujem denisab32 a miskinadamko 🙂

ma76
autor
27. nov 2008

Ahojte,viete o tom že je strecha prekllapajuca a potom je stoho velke ležanie.Vydela som dnes jednu babu ako to tak mala a povedala že sa neda potom polohovat,že to je len na ležanie.Vyzeralo to super,velka strecha a pripnuty nanožnik,mala tam 3,5mesačne velke babulko 🙂.Roby sa to tak ,že vyklikneš budičku otočiš a naklikneš,preklopiš. A vydiš pekne do kočika. 🙂

miskinadamko
29. nov 2008

ma, velmi nechapem co myslis? mozes to nejak jednoduchcei vysvetlit? 😅

ma76
autor
30. nov 2008

Urob si vodorovnu polohu ležatu. Budu vyklikneš a opačne smerom k ručke naklikneš a preklopič ako keby ku nočžičkam a maš ležiacu polohu,len ležiacu,Jej to ukazovali priamo v PPeregu že sa to da,lebo v planiku to neni.
Potom už je na tebe či daš fusakotašku,alebo nanožnik s fusakom 😉 dobreee nie 😀Neboj prideš na to.

olinka6226
2. dec 2008

nemozete niekto hodit foto, lebo ja netusim ako to ma vyzerat. vobec si to neviem predstavit 😅

ma76
autor
2. dec 2008

Olinka6226: Postupuj takto-1.Vyklikni budu preč s kočika
2.Vyklikni madlo preč s kočika
3.Opierku chrbta daj do rovnej polohy
4.Naklikni budu do kolajničiek tak isto ale opačnymi stranami
5.Zapneš cvočky ked si ich odopinala,len su ine strany,na umelej konštrukcii
6Zastrčit latku,tam kde su nožičky tak pod nožičky s vonkajšej strany
7.Daš fusak alebo nanožnik a hotovo
Chapeš? A ked sa zobudi a chce sediet ja to mam za minutku naspet 😉 Je to perfektne.

miskinadamko
2. dec 2008

ma, ani ja to stale nechapem? a aky to ma vlastne ucinok? myslis ze je to otocene v protismere jazdy a nie v smere jazdy? ci ako? nas maly ma pomaly 11 mesiacov, cize velmi leziacu polohu nevyuzivame a ked fuka vietor tak mu len stiahnem ten vrch , ide stiahnut az po nozicky

miskinadamko
2. dec 2008

ak mozes, pridav fotku, aby sme vedeli co myslis 😅 😀

ma76
autor
2. dec 2008

Aky učinok?,že vydim na malu ked spinka. 🙂

miskinadamko
2. dec 2008

a je nakliknuty v smere jazdy (ako je normalne) alebo v protismere?

ma76
autor
3. dec 2008

Aku skusenost mate s nanožnikom ku kočiku?Nezda sa Vam maly?Asi to zle pripevnujem alebo čo... 😢

olinka6226
3. dec 2008

ja teraz nanoznik nepouzivam, uz som nahodila fusak , gt3 mam dost kratko, cize nejak nemam nanoznik prestudovany, ale co sme s nim boli par krat vonku zdal sa mi byt ok.

ma76
autor
17. dec 2008

Ahojte,skusila ste to niektora s tou strechou? 🙂

miskinadamko
18. dec 2008

my pouzivame aj nanoznik aj fusak a zatial sme problem nemali, tak poradit neviem, ma neskusali, lebo ja som to ani poriadne nepochopila, mohla by si nam to nafotit 🙂 , ale ja osobne to asi aj tak nevyuzijem lebo maly ma uz skoro rok, a v kociku vacsinou len sedi, je perfektne ze kocik ma taku velku strechu a ze vobec nefuka z bokov a ked fuka z predu tak sa stieska da stiahnut 🙂

elintina
19. dec 2008

Ahojte, tak ja som to už skúšala s tou strechou je to super veľké ležanie, síce má malá 5mesiacou ale v pohode sa tam zmestí aj deka a fusak a nato nánožník.My máme tu novú kolekciu 2009 nánožník je tam lepšie riešení a je hlavne vyšší. 🙂

ma76
autor
24. dec 2008

elintina,to som rada že aspom niekto!!! 😀 To je na tom to super že neni ako sardinka!Pozri sa napr. do kočika gesline-nacpate...a plaštenka nema vetranie...

elintina
25. dec 2008

ma76, kvôli tomu som si tento kočiar vybrala že je priestranný, malá tam nie je natlačená a je určený aj pre väčšie dieťa. Náš trojročný sused sa doňho v pohode zmestí 🙂 Ten kočiar Gessline sa nedá porovnať GT3...

ma76
autor
25. dec 2008

elintina:presne 😉

ma76
autor
25. dec 2008

Ešte som zabudla,občas treba prestreknut silikonovym sprejom na perovnie bolo mi poradene 🙂

elintina
25. dec 2008

ma76, diki za radu, zatiaľ máme kompletný servis u kamaráta od ktorého sme kočiar kupovali. Ja som niekde na českom fóre čítala o spreji na báze teflónu Gt85, ale neviem či sa dá u nás zohnať. 🙂

ma76
autor
26. dec 2008

Ja som kupila v obchode s autosučiastkami s 85% obsahom silikonu...do 100.-sk je o.k.pomohlo to,ide tichučko 🙂

elintina
27. dec 2008

ma76, ďakujem 🙂

denisab32
30. dec 2008

Elintina radšej silikónový je lepší.....

ma76
autor
12. jan 2009

Ahojt babule,tak ako preživate zimu s našimi delami?Chodite aj do terenu?

elintina
12. jan 2009

Ahoj ma76, ten terén myslíš naše snehom udupané chodníky??? Ale nie srandujem, mne sa chodí dobre, kočík je dobre odpružený, tak to je fajn. 🙂

sevzuz
16. jan 2009

no mne sa tento uzasny kociar velmi paci, asi vyhra nasu domacu sutaz.
mrknite do albumu v CR maju aj zeleny v kolekcii 2009, ten je nadherny, len ci sa bude dat zohnat ☹

elintina
17. jan 2009

Ahoj sevzuz, my máme ten červený, keď sme ho kupovali tak zelený ani oranžový nebol v ponuke, ale aj tak by som sa rozhodla pre červený. 🙂