Peg Perego GT3 a fusak do neho

ma76
23. nov 2008

Ahojte,aky mate fusak?Okrem Emitexu...Dakujem.

ma76
autor
18. jan 2009

Ahojte,no ten zeleny je paráááádni a ešte som ho teda nikomu nevidela,ale ak bude niekedy druhe mimi tak tento ked bude...No my chodime aj do terenu vynice,lesne chodničky....je super.
elintina-ja mam červenu 2009 🙂

lotos
20. jan 2009

Ahojte.Uvazujem nad kupou tohto super kocika.Velmi sa mi paci,moja mala ma teraz 4 mesiace a na jar budem potrebovat uz sportak.Chcela by som sa vas opytat ktora mate skusenost s pouzitim kocika v cinzaku ci sa vojde do klasickeho maleho vytahu.Nechcela by som byt sklamana tym ze ho kupim a potom mi nevojde do vytahu.Dakujem za informaciu.

ma76
autor
21. jan 2009

lotos-ja byvam v r d.,je dost aj na dlžku,myslim že niekde som čitala že ho neda do vytahu maleho,tak neviem... ☹ a nosit ho je nezmysel(14kg)+babo... 😲

miskinadamko
24. jan 2009

lotos ja mam skusenosti a zatial sa mi zmestil dokazdeho vytahu len treba sklopit rucku najviac ako sa da
ma ja ho nosim kazdy den pesi na druheposchodie aj s malym aj s vecami cize cca 30 kg, ked si ho dobre chytis ide to 😉 , inak asi hobudeme predavat lebo chcem uz len nejake golface na leto, tak ked bude mat niekto zaujem napiste mam k nemu aj komplet vybavu 😉

olinka6226
24. jan 2009

lotos ved si odmeraj vytah na dlzku a sirku a porovnaj s mierami na webe alebo odmeraj kocik v obchode a podla toho budes vediet ci sa zmesti 😉 u nas je taky klasicky maly panelakovy vytah a zmesti sa len ako pise miskinadamko treba sklopit rucku.

ja ho sice vo vytahu nemusim vozit, byvam na prizemi, ale mudri projektanti nasich komunistickych panelakov nam urobili k bytu 8 schodov tak vlacim hore dole. aj ked teraz uz pomenej.

ma76
autor
24. jan 2009

miskinadamko-Ta obdivujem,ale chce to asi zvyk...a ake golfače chceš?Bude to fuška najst take čo netrasu po tých našich chodnikoch...mne sa s nim bude tažko lučit,ešte tento rok si ho necham a potom uvidim. 🙂

matosl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskinadamko
30. jan 2009

ahojte, co bolo v tom prispevku predo mnou? 😕 ja som sa s vami prisla "rozlucit", lebo dnes sme predali nasu milovanu GT3, normalne mi bude za tym kocikom smutno 😔 😅 a od zajtra prechadzame na concord fusion apple, len dufam ze som urobila dobre...

kacka.l
2. feb 2009

Dneska jsem byla PPgt 3 okouknout a je i v pěkné oranžové. 🙂 Koukněte na český mimibazar. 🙂

miskinadamko
2. feb 2009

kacka ,pozname 😀 , mne sa paci velmi aj ten zeleny

ma76
autor
3. feb 2009

kacka.l ked sa pren rozhodneš nebudeš lutovat 😵 😵 😵

moko123
5. feb 2009

ja som sa na 70% rozhodla pre GT3 ako športák sa mi zdá najpohodlnejši a ako hlboky?? ved vaničky su približne rovnakeeee 😵

veronika81
8. feb 2009

Ahojte baby,
čo myslíte, mohla by som tento GT3, teda iba tú jeho športovú časť používať už od narodenia? Je dosť pevný, keď sa dá do vodorovnej polohy? Bolo mi tak poradené, že keď termín máme v marci, bude pomaly jar, že je zbytočné investovať do hlbokej vaničky. Používali ste ho niektorá takto?
A ešte sa chcem opýtať, dá sa tá športová časť dať aj do polohy, že na dieťatko budem vidieť? Nikde som takú fotku nevidela..

katulka11
9. feb 2009

Veronika, tá športová časť sa dá dať tak, že budeš vidieť na bábo - musíš otočiť striešku a sklopiť opierku chrbta. Ja som na to prišla tiež až vďaka tejto téme po roku (!) používania kočiara, a to ani blondína nie som.... 😀
Ja mám teraz skôr dilemu ako vyriešiť hlbokú verziu, čakáme totiž v októbri a neviem sa rozhodnúť medzi navettou alebo porte enfant... 😒
Skúste poradiť? Určite chcem kupovať už použité nie nové, tak snáď ten finačný rozdiel medzi týmito verziami nebude taký markantný... 🙂

veronika81
11. feb 2009

Ďakujem katulka, už som si prečítala aj celú diskusiu, je tam ten návod bod po bode 😀 ale takto to moc nechápem, to už asi iba keď budeme mať kočík doma..

Ale zaujímalo by ma hlavne to, či ho môžem používať od narodenia? Iba tú športovú časť myslím danú na ležanie.

ma76
autor
14. feb 2009

veronika81
strieška na kočiku je látkova podšita šuštiakom-nepremoka.Je tam všita gumička,tou stranou zahneš pod nožičky ako keby...Da sa to.Kup pevnu fusako tašku a vlož do kočika-napr emitex.Su aj určite ine,potom je to už o cene.Nevyhoda podla mna bude v tom že ked bude fukat či to bude stačit!ale ak daš plaštenku bude to stačit.Maš letne babo...Vaničku využiješ pri zvedavosti drobca asi do 4,5m.Použite su takmer ako nove,nespoznaš rozdiel.Môj nazor... a ešte niečo,ked budeš mat velke babo cca 4kg tak nevattu maš na 2mesiace...skusenost mojej kamošky.Je sice pravda že mala tam fusak,ale aj tak...Premeraj si to aj fusakotašku aj vaničku... 😵

loulik
14. feb 2009

ahojte, som tu prvykrat a surne potrebujem radu: Rozhodujem sa medzi dvomi kocikmi - Peg perego trojkolka GT3 alebo trojkolka Bebe Comford High trek. Ak niekto ma spominane kociky, prosim Vas o radu, ktory si mam vybrat. Malicka mala uz sedem mesiacov, takze ten sportovy kocik uz chcem kupit.
Vopred dakujem

ma76
autor
15. feb 2009

zmeraj si širku sedu a dlžku ležania...ma preklapaciu strechu ked bude fukat?a čo odpruženie?

cucarecka48
23. feb 2009

Ahojte, tak aj my mame PP GT3 ale mam taku otazocku. Aj vam kociarik ked mrzne vrzga ako par sekund pred rozpadnutim?da sa to nejak vyriesit?lebo moj manzel mu nadava do haraburdy a aj mne to trosku lezie na nervy.

denisab32
23. feb 2009

cucarecka48
- tu pomôže silikónový alebo WD sprej....

ma76
autor
24. feb 2009

A

CUCARECKA48-------

určite ho cely vyzleč,nie muža ale kočik...a nastriekaj aj zahnute časti ja to tak občas spravym a kočik absolutne nevrzga...

cucarecka48
24. feb 2009

Deniska dakujem ale ked mne sa zda ze to vrzgaju tie plasty to mozem aj to postriekat?a vyzlieka ho nmusim 🙂)) lebo uz ho mame vyzleceny nakolko mame teraz vanicku.dakujem za radu urcite to vyskusam lebo to vrzganie je strasneeeeeeeeeee

denisab32
25. feb 2009

cucarecka48
áno aj plasty a neboj sa toho 😉 , keby si vedela ako mne vŕzgal Concord 😀 a stačilo len raz premazať 😉

ma76
autor
27. feb 2009

Aj s autom chodime do servisu a s kočikmi je to podobne,ved nam nosia našich drobčekov... 😵 😵 🙂

cucarecka48
7. mar 2009

Dievcata tak sme nastriekali kociarik s tym silikonovym sprejom a ide uplne tichucko, super velmi pekne dakujem za radu

sjuzn27
10. mar 2009

Baby, nie je GT3 ako trojkolka trochu vratky? Tiez by som ho chcela kupit, ale bojim sa, ked je maly cert, ci ho v nestrazenej chvili neprevrati. predsa len tie stvorkolky su stabilnejsie

veronika81
11. mar 2009

sjuzn, zatiaľ som s ním pochodila iba parkety v byte a naprázdno 😉 ale nemám pocit, že by mohol prevrátiť. Je dosť stabilný a pevný.
No možno má niekto iné skúsenosti, aj ja som zvedavá..

katulienka1
11. mar 2009

sjuzn27,
ja mám gt3,moja dcéra je dosť živa ale nestalo sa že by sa kočík nejako chcela prevrátiť.Tento kočík je veľmi stabilný,povedala by som najstabilnejší zo všetkých trojkoliek 😉
Určite nemusíš maťobavu a ak váhaš nad kúpou tak vrelo doporučujem,není sice skladný do bytu ani do auta,ale na vozenie je to num.1!!!!!

ma76
autor
13. mar 2009

kočik je stabilny a dost velky,neboj neprevrati sa...ale je to posilovna,moja mala ma už skoro 10kg a to bude mat 10m. tak neviem asi pôjde poslužit niekomu inemu od leta...inak veeeeeeelka spokojnost,mam ešte jane nomad...6,5kg tak dievčata ak bude zaujem cez IP...pekny večer 🙂

sjuzn27
14. mar 2009

ma76, v com ju budes vozit buducu zimu? ja by som ho chcela pouzivat aspon 2 roky, ked uz donho tolko investujem. maly ma 3 mesiace a chcela by som ho kupit tak v juni