• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Peg Perego GT3 a fusak do neho

21. apríla 2011 
autor
sjuzn27

:wink: v Jane nomad...mam 2 kočiky.dam ho asi aj na Baby Bazar...
15. mar 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma, posli foto, mozno kupim ...
17. mar 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ak chcete moje delo :grinning: , PPGT3 tak predavam,na BABY BAZARE pod trojkolkami.Pri rychlom jednani dam zlavu .je ešte rok v zaruke ,model 2008,...papa
17. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa rozhodujem pre PP GT3 pre nase druhe dieta, ale brzdi ma jedna vec: strieska v sportovej casti sa mi zda zbytocne vysoka, dieta je malo chranene a mensie mamicky vyzeraju ako keby kocikovali dieta starsej sestre. A druha vec: zda sa vam odpruzenie ucelne, je nejako poznat ked si navstavite na makky povrch a tvrdy, je v nastavitelnosti odpruzenia nejaky rozdiel? Rada sa precitam vas nazor, pomozete mi s tym pri rozhodovani o jeho kupe. :wink:
30. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dionyza,posad si tam dieta a vyskušaj aj striešku...da sa preklopit ked fuka...a to odpruženie je naozaj perfektne,predne koliesko odpružene nie je ale nevadi to pri jazde...
1. apr 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata. tak uz ho mam aj ja. kupila som ho cez internet v polsku a vysiel ma na 420 euro, co je super. ta cervena farba je krasna. je naozaj trocha velky na mojich 165 cm, ale moj 190 cm vysoky manzel je z neho nadseny. uz sa tesim do lesa, dnes idem skusat tu polohu lezmo - dieta tvarou ku mne. dufam ze pri nom nebudem vyzerat ako ta starsia sestra.
2. apr 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,tak a je preč ....moje delo už posluži inej maminke...bola som velmi spokojna a dufam že budeš aj ty SJUZN27...i ked som založila toto forum občas Vas všetky pridem pozriet :wink:.A v čom budem vozit teras malu?mam ešte Jane nomad-najlachši kočik na trhu...asi...6,5kg a je to pologolfač a ten teras potrebujem,mala sa už pušta chodit tak si viete predstavyt... tak prajem vam krasne prechadzky lesom a krasnu jar všetkym ...ahojte :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babinec,mam termin v oktobri a velmi by som chcela tento kocik,len nepoznam nikoho kto ma s nim skusenosti,vanicka sa mi zda dost mala,ale podla mna je inak perfektny,skusite mi trosku pomoct pri rozhodovani?:slight_smile:

21. apr 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok