Peg Perego GT3 a fusak do neho

ma76
23. nov 2008

Ahojte,aky mate fusak?Okrem Emitexu...Dakujem.

ma76
autor
15. mar 2009

sjuzn27

😉 v Jane nomad...mam 2 kočiky.dam ho asi aj na Baby Bazar...

sjuzn27
17. mar 2009

ma, posli foto, mozno kupim ...

ma76
autor
17. mar 2009

Ak chcete moje delo 😀 , PPGT3 tak predavam,na BABY BAZARE pod trojkolkami.Pri rychlom jednani dam zlavu .je ešte rok v zaruke ,model 2008,...papa

dionyza
30. mar 2009

tiez sa rozhodujem pre PP GT3 pre nase druhe dieta, ale brzdi ma jedna vec: strieska v sportovej casti sa mi zda zbytocne vysoka, dieta je malo chranene a mensie mamicky vyzeraju ako keby kocikovali dieta starsej sestre. A druha vec: zda sa vam odpruzenie ucelne, je nejako poznat ked si navstavite na makky povrch a tvrdy, je v nastavitelnosti odpruzenia nejaky rozdiel? Rada sa precitam vas nazor, pomozete mi s tym pri rozhodovani o jeho kupe. 😉

ma76
autor
1. apr 2009

dionyza,posad si tam dieta a vyskušaj aj striešku...da sa preklopit ked fuka...a to odpruženie je naozaj perfektne,predne koliesko odpružene nie je ale nevadi to pri jazde...

sjuzn27
2. apr 2009

ahoj dievcata. tak uz ho mam aj ja. kupila som ho cez internet v polsku a vysiel ma na 420 euro, co je super. ta cervena farba je krasna. je naozaj trocha velky na mojich 165 cm, ale moj 190 cm vysoky manzel je z neho nadseny. uz sa tesim do lesa, dnes idem skusat tu polohu lezmo - dieta tvarou ku mne. dufam ze pri nom nebudem vyzerat ako ta starsia sestra.

ma76
autor
2. apr 2009

ahojte,tak a je preč ....moje delo už posluži inej maminke...bola som velmi spokojna a dufam že budeš aj ty SJUZN27...i ked som založila toto forum občas Vas všetky pridem pozriet 😉.A v čom budem vozit teras malu?mam ešte Jane nomad-najlachši kočik na trhu...asi...6,5kg a je to pologolfač a ten teras potrebujem,mala sa už pušta chodit tak si viete predstavyt... tak prajem vam krasne prechadzky lesom a krasnu jar všetkym ...ahojte 🤐 🤐 🤐

katulka74
21. apr 2011

Ahojte babinec,mam termin v oktobri a velmi by som chcela tento kocik,len nepoznam nikoho kto ma s nim skusenosti,vanicka sa mi zda dost mala,ale podla mna je inak perfektny,skusite mi trosku pomoct pri rozhodovani?🙂