Poradíte trojkombináciu kočíka?

janinka13
9. mar 2013

najlepšie 3 kombinácia - hlboká vanička, športová časť, vajíčko, 4 kolka, aby sa dobre skladal, nebol príliš ťažký. Ďakujem za každú radu.

lucia192
9. mar 2013

Camarello Q12 😉

anjelicek26
9. mar 2013

@janinka13 - sto ludi sto chuti... zohladni si milion inych parametrov... ako rozpocet... teren po ktorom budes jazdit... kde ho budes skladovat (vaha kvoli noseniu po schodoch), kde byvate (sirka napravy kvoli vytahu), kedy sa ti babo narodi (velkost vanicky musi vydrzat 6 mesiacov, teda celu zimu, takze ty hladas velku vanicku), typ kolies (nafukovacie ci plastove), material (staci ti polsky ci chces kvalitu?), ono tazko takto radit...

My mame objednany icandy peach sweet pea... mne vyhovuje maximalne pre to, co ja potrebujem... ale vela ludom je maly, nizky, ma male predne kolecka na teren a drahy 😅 Ale ja viem, v com mne vyhovuje a bude aj mojmu krpatemu syncekovi 🙂

11nika11
9. mar 2013

My sme mali Coletto Austin 3.Fakt velka vanicka,priestranna sportova cast,velke nafukovacie kolesa.Super sa s nim jazdilo ci uz po lese alebo v meste.Nas bol trojkolka co mi vyhovovalo a pacilo sa mi to ale su aj stvorkolky.Je to paradny moderny kocik a hlavne som taky isty nevidela pri kazdej druhej mamicke lebo nie su este take zname a rozsirene 🙂.Cize mozem odporucat.

bosacka
9. mar 2013

my mame Brio Go a som velmi spokojna... splna tvoje kriteria, aj mnohe dalsie 😉 ... ale suhlasim s tym, co napisala anjelicek26, ze kazdemu (aj vzhladom na podmienky v akych byva) vyhovuje nieco ine...

ninison
9. mar 2013

teutonia cosmo. po technickej stranke uzasny, da sa uriadit jednou rukou (priam malickom) - pokojne aj otocit o 360stupnov, co ja dost vyuzivam kedze moje dieta je zvedave, komunikacne a velmi sa kocarovat nerado.
my byvame na medziposchodi takze ho znasam 8schodov hore a dole aj s dietatom a zvladam s prehladom. a skladnost tiez ok. jednoducho ho napakujete do akehokolvek auta vacsieho od golfa.

radlinka
10. mar 2013

Jednoznacne QUINNY BUZZ...premakana makkucka vanicka, super sportova verzia, konstrukcia s hydraulikou na klik, na rovny povrch aj do terenu. 🙂 A potom sa mi paci iCANDY a Britas B smart 😉

ivanka.7
10. mar 2013

Napisala si malo kriterii 🙂
Ja som hladala 3-kombinaciu a potrebovala som, aby bol lahky, aby som ho mohla niest po schodoch (k vytahu mame 8 schodov), aby bol dobre zlozitelny a aby nebol prilis siroky (mame maly vytah). A musel mat plnu rucku aby sa mi dobre kocikoval aj so psom na voditku. Plus som nebola ochotna zan dat tisic euro :D No a nemusel byt sice do terenu, ale aspon daco mal zvladnut bez toho, aby som osedivela.
A ked som si to takto dala dohromady, vysiel mi jeden kocik znacky Peg Perego (za ten svet nie som schopna si presne zapamatat nazov, mam ho vo fotoblogu, ale ten konkretny presny typ sa uz aj tak nerobi). Splnil vsetky moje kriteria, vanicka je velka, cize aj pre babo ako mas ty. Nepouzivame ho kazdy den, lebo nasa mala je dost nosena, ale nam vyhovuje uplne a neplanujeme kupovat ziadny iny :D Sklada sa na dazdnik, takze nepotrebujeme ani golfky 🙂

renata165
10. mar 2013

My mame concord fusion manzel kupil ja som chcela brio go co sa my vsak pacilo na tom concorde ze vanicka mohla sluzit aj ko autosedacka pre mna to bola velka vyhoda pretoze mala sa narodila v decembri takze vajicko mam prakticky nevyuzite.Vsetko je to individualne najlepsie je ist do obchodu a vsetky si pekne odskusat a sama zistis ktory ti sadne. 😅

sense
10. mar 2013

my mame Römer/britax Smart 4,je lahky co sa vahy tyka, lahko skladatelny, da sa nastavit v smere aj v protismere jazdy.....kazdy ma ine naroky, ine financne moznosti a kazdemu sa paci nieco ine....

mirip
10. mar 2013

taliansky Brevi Ovo

pingu1
10. mar 2013

jednoznacne Jane

market26
10. mar 2013
daniela242
10. mar 2013

Tiež sa prikláňam k Jane..

mircalla
10. mar 2013

Jane

dity13
10. mar 2013

no, zavisi asi od toho, kolko si ochotna do kociara investovat. podla mna, sa v tomto smere neoplati velmi setrit, ja som tak aspon zmyslala, ze ho budem vyuzivat maximalne, tak aby bol najma kvalitny, bezpecny pre babatko, prakticky a jasne, zasa nie ten najdrahsi na svete, ale ani nie ten najlacnejsi, ktory sa mi po 1. prechadzke po kamienoch, rozpadne. behala som po obchodoch, surfovala na nete, zhanala nazory inych mam, a na 1x mi padol do oka Inglesina Zippy Free. prakticky je super, mam stvorkolku, sklada sa jednou rukou, aj s malou na rukach, som ho dokazala zlozit, je to 3-kombinacia. hmotnostou je tiez super, da sa lahko vyniest aj po schodoch, aj to mam vyskusane. vanicka je dostatocne velka, mne sa dcerka narodila vo februari, cize sm ju v nej mala naobliekanu, plus sa da dno vanicky pod hlavickou dietatka vyzdvihnut, ked je uz babatko starsie a vonku teplejsie. teraz pouzivam sportovu cast, no a tu mi najviac vyhovuje, ze sa da otocit aj smerom na cestu, aj smerom ku mne. ja si to sem tam menim, niekedy mi zachyba, ze dcerku vkociku nevidim, tak si ju prehodim tvarickou ku mne... rozmyslam teraz aj nad nejakymi nevyhodami, ale ziadne mi nenapadaju... 😉 no jasne, a cena zanho bola 550 eur. nastastie, sme ho nasli v akcii, inak stal 750... vela, malo?? dufam, ze som aspon trosku pomohla 😉

karin1234
10. mar 2013

ahoj, ja som mala x-lander a bola som spokojna, ma len nevyhodu v tom,ze ked je dietatko v sportaku tak opierka sa neda dat do 90stupnoveho uhlu, vzdy je trosku do pololahu. ale inak som bola spokojna, vyhovovali mi väčšie nafukovacie kolieska, zvladli sme jazdit aj po snehu a kamenistom terene.