Poraďte mi prosím športový kočík

tani2
2. aug 2018

Mamicky, poradte mi sportovy kocik, uz sa v nich stracam. Mal by byt odpruzeny, otocny v oboch smeroch, polohu do lahu (kedze mam 4mes chlapca a v hlbokom uz nechce byt, ani zaspat), dobre priestranny, aby tam idealne neskor vosiel aj ako 3rocny, aby sa zmestil aj fusak na zimu, kolieska aj do mesta aj do terenu. Uz som googlila nejake kociky, ale ani jeden zatial nebol idealny.
Alebo podla vas, ktory Vam vyhovuje a ste s nim spokojna?

enike03
2. aug 2018

Ahoj. Kamoska ma Cybex Balios M,a je maxilmalne spokojna 🙂 Da sa otocit v oboch smeroch a aj polohovatelna do lahu.

martikaus
2. aug 2018

Ahoj, dnes som kupila cybex balios s, ma vsetko...odpruzeny, reverzny, myslim ze priestranny, aj ked Baby jogger mini Gt, ktory mame po starsom, je vacsi, ale neotaca sa. Da sa dat do uplneho lahu, dokupila som vlozku z pamatovej peny. Vyskusaj v obchode, to je najlepsie. Potom este mozno baby jogger premier je celkom fajn, len tazsi. Ja som chcela lahky🙂

majusska202
2. aug 2018

Za mňa xlander

tiumen
3. aug 2018
jatva
3. aug 2018

Tiez si myslim, ze britax go big splna uplne vsetko. Hlavne to odpruzenie je paradne. A velmi lahko ho otocis. A tiez gesslein f6. Ten pruzi trosku menej, ale vies dokupit predne pevne kolesa a to je potom terenacik paradny. A je lepsie odvetrany ako go big.

libulibu
3. aug 2018

Ja odporúčam Jané crosswalk, má terénne kolesá je dobre odpružený, ide do ľahu a otáča sa do obidvoch strán. Sedačka je priestranná. Pre mňa super.👍

tani2
autor
4. aug 2018

@jatva vyzera fajn, ale celkom dost drahy...

jatva
4. aug 2018

@tani2 mozno bazarovy? Ja som ho predavala za 1/3 ceny.