Ružový kočík

lencika1
23. jan 2021

Dievčatá prosím o radu. Vcera mi oznámili, že budeme mat dievčatko. Po mojich dvoch synoch je to splnený sen 🤗 je to už skoro sedem rokov čo som mimo témy- kočík. Jedinou podmienkou je dievčenská farba a teda asi ružová 😅 Veľmi sa mi páči Egg farba Blush. Ale vôbec netuším aký je to kočík. Kým otvoria predajne a pojdem ho omrknut zaujímali by máte nejaké recenzie pripadne ak viete poradiť nejaký kvalitný v peknej dievčenskej farbe budem veľmi rada. Používanie prioritne v meste, rozpočet kombinácia do 1500€. Dakujem

barboratoth
23. jan 2021

Bugaboo fox 🙂
Dokúpis k nemu ružovú strechu, kryt vaničky, pripadne slnečník, podložku do sportaku alebo fusak 🙂

babovka2321
23. jan 2021

@lencika1 co navrhuje @barboratoth je dobry napad uz len z toho dovodu, ze nie vzdy dievcatko v bruchu aj ostane dievcatkom a kedze ti to len vcera oznamili, tak asi nebudes vo vysokom tyzdni 🙂 aby potom nebol chlapcek v ruzovom kociari. Takto keby nahodou, vymenis striesku za inu 🙂

lencika1
autor
23. jan 2021

@babovka2321 no som v 23 bola som na morfo. Povedal na 100% aj keď vieme že kedy to je na 100% 😁

babovka2321
23. jan 2021

@lencika1 no kolega dokonca cakal chlapceka a narodilo sa dievcatko, co sa stava menej casto, nez naopak :D ja len ze stava sa 🙂 ale teda ked je take vysnivane dievcatko, prajem ti, nech to tak uz ostane 🙂 pripadne kupit kocik az ku koncu tehotenstva, aj ked viem, ze to sa casto neda vydrzat :D

veronikaszabova
23. jan 2021

@lencika1 joooj, moj starsi bol "dievcatko" do 36tt (rodila som 37tt).
Dvaja doktori mi povedali dievca 🤣🤣🤣

lencika1
autor
23. jan 2021

@babovka2321
@veronikaszabova oj 😂🙈 ako som pripravená aj na chlapca skôr sa mi verit nechcelo že konecne dievčatko 😁

asia83
23. jan 2021

Neviem, prečo jej píšete, že to môže byť chlapec. 23 tt+morfologický ultrazvuk=istota. Čo jej kazíte radosť? Prečo sa nemôžete tešiť s ňou? Prajem jej, nech má malú slečnu, konečne nejaká osoba, ktorá sa k dievčatku správa ako k dievčatku. Ružový kočík, super nápad. 👍🏻 Aj ja by som taký kúpila. Síce nie za 1 500 eur, to mi príde pre jedno dieťa na 2-3 roky veľa, ale zase lepšie kvalitné než nekvalitné a lacné.

rooberta
23. jan 2021

Mne sa paci tento 🥰

lencika1
autor
23. jan 2021

@asia83 😁 ako cakala som aj take reakcie v pohode viem že sa to môže stat. Zatiaľ ale beriem že dievčatko. Riskla som to ešte mam dvoch synov 9 a 6r. Takmer samostatne jednotky. Mohla som si už užívať relatívny klud, ďalšia vec vek pomaly 35, 3-i byt už teraz sa začíname tlačiť, samozrejme aj finančná stránka. Ale vravime si s mužom ešte skúsime, hypotéku aj tak musíme platiť 😂 🙈 Ale hovorím mu keď bude dievčatko všetci budú vedieť, že mam dievčatko, lebo bude ružový kočík 🌸 ťažko sa da opísať moja radosť. Od kedy pamätám som túžila po dcére. A nešlo už o prvé ani druhe ale o tretie dieta da sa povedať posledná sanca 😁

veronikaszabova
23. jan 2021

@asia83 kto jej kazi radost? 🤦‍♀️🤦‍♀️ normalne som jej napisala, ze aj mne tvrdili, ze to je dievca - do 36tt. a je to chlapec

lencika1
autor
23. jan 2021

@veronikaszabova a aký si mala ty vnútorný pocit ?

fineta
23. jan 2021

@lencika1 citim s Vami, stalo sa nám podobné len trošku s vacsim vekovym odstupom. Úplne Vas chápem, dcera isla z porodnice ako Bardotka s takou kvetinou na turbane vacsou než jej hlava a samozrejme v satach s kozustekom. Si ju tam normálne sestricky fotili. 😂 Je to nádherné a bratia ju budu ochraňovať od narodenia, teda okrem toho, ze ju budu somarinky ucit. 🙃😁 Nech Vam to dobre dopadne, užívajte v zdraví. 😊

veronikaszabova
23. jan 2021

@lencika1 ani neviem 🙂 bolo mi to jedno, co to bude

lencika1
autor
23. jan 2021

@fineta
Pozrela som vek deti tak to už klobúk dole 😄 Neviem čo sme toľko otalali, ale dobre vsetko je tak ako má byt 😍 Tesim sa na dievčatko a keby aj chlapec svet sa mi nezrúti a budem ho ľúbiť rovnako 🥰

fineta
23. jan 2021

@lencika1 presne tak, aj tretieho syna by som lubila rovnakou laskou. Ale dievca je naozaj príjemná zmena a tesim sa, ze mám v rodine babsku posilu. No a presne, ked dievcatko, tak so všetkým co k nemu patri. Aj ked ja s ruzovou dost opatrne. Konpenzuju ju skor maslicky, kvetiny, celenky, šatôčky, suknicky. 😂😂

asia83
23. jan 2021

@veronikaszabova Kazíte. Vám mohli povedať hocičo, u nej mohli mať pravdu, nie?

miette
23. jan 2021

Gratulujem 😊 my tiez po 2 chlapcoch cakame dievcatko 🙂 Ja som si sice kocik vybrala hnedy, ale vsetky doplnky budu urcite ruzove 😁

katkaba1
23. jan 2021

Ja by som pre dievčatko kúpila Cybex❤ síce nie je ružový ale je krásny a kvalitný. Alebo Bugaboo, tiež kvalita. Doplnky od výmyslu sveta a tieto značky viete následne aj dobre predať. Prajem veľa zdravíčka👸🧸

haanovajana
23. jan 2021

@lencika1 verím že budete mat dievčatko.

kreata
23. jan 2021

Pre mňa jednoznačne easy walker harvey 2. Tá ružová je podľa mňa nádherná. Teraz mám chlapčeka tak mám modrú farbu, ale kvôli tejto ružovej si hovorím, že ak ešte budeme mať bábo, a keď to bude aj chlapec, tu ružovú vaničku si dokúpim a budem voziť chlapca v ružovej. Veď mimcu je to aj tak suma fuk, a ja budem mať radosť. Teda to mám aj z modrej, ale tento kočík v ružovej je môj malý sen.

lencika1
autor
24. jan 2021

@miette gratulujem tiež si taká stastna a tiež si tak túžila po dcére ? Lebo ja áno. Možno tým že mam s mamou skvelý vzťah a verím že budem mat taký aj ja s dcérou 🥰 Plus sa vždy smejem že synovia sa pozenia a nevesty má už nedoopatruju 😂😅

lencika1
autor
24. jan 2021

@kreata áno už mi ho spomínala vyššie jedna mamicka pozrela som že bude aj na predajni v KE takze hneď ako sa tu trosku uvoľnia opatrenia a otvoria pojdem obzriet. Trosku má láka pozitívnejšie cena lebo fakt zbytočne toľko vyhadzovať za kočík 😁

lencika1
autor
24. jan 2021

@katkaba1 aj ten pojdem pozrieť s kvietkami 😁 takze ostáva mi cybex, egg a ten Harvey.