Skúsenosti s kočíkom Cam Fluido

090393kristina
31. mar 2015

Ahojte baby chcem sa spýtať či máte niektorá kočík CAM FLUIDO ... Chcela by som vedieť či ste spokojné... aky je váš nazor na kočík, na kolesá .... Ďakujem

simimi
22. apr 2015

@zufima v Dunajskej Strede OC Max, aj ja mám CAM ale ešte starší typ Combi family 2011 ktorý sa už nevyrába

090393kristina
autor
22. apr 2015

@zufima počkaj moja pošlem ti jednu stránku skade som ja objednavala a ten obchod je tuším v Kolarove ...

zufima
22. apr 2015

@simimi ...dakujem...a boli ste spokojni?? pozerala som aj ten..v katalogu je aj teraz.....ale celkovo..bola si spokojna??

zufima
22. apr 2015

@090393kristina ...dakujem..to by bolo super..uz aj idem zavolat tam🙂)

090393kristina
autor
22. apr 2015

@zufima su velmi ochotný milý a ustretový s dodavatelom vysoka spokojnosť ;)

simimi
22. apr 2015

@zufima Ja som bola spokojná, mala ho aj moja sestra tak som preto kupovala takú istú značku, nemala som s ním žiadny problém, športovú časť som používala asi 4 mesiace, lebo odkedy sme sa naučili chodiť tak v kočíku mi veľmi neobsedí 🙂 ľahko sa mi prenášal a skladal do auta

zufima
22. apr 2015

@090393kristina ...na predajni nemaju a len tak aby som videla neobjedna...ale bol ochotny zlavit z ceny ak hy som u neho objednala...tak musim este skusit nielde...velmi ho chvem videt...nerada kupujem macku vo vreci ...aj ked som takmer na 100% rozhodnuta zw ho kupim....mohla by si mi proaim zmerat dlzku vnutornu vanicky a sirku ??? Dakujem

090393kristina
autor
22. apr 2015

@zufima moja mi ho mame zložený v škatuly a v izbe ...... kedže nam prišiel začiatkom aprila ... tak sme ho pozreli vyskušali a dali naspat do škatule ... zbytočne by do juna stál v rohu 🙂 ale určite na niektorej stranke najdeš popis alebo skus videa na youtube ... určite som to niekde videla 🙂

zufima
22. apr 2015

@090393kristina ...ja vies chfela by som vedet ako je...aj da ruka vtskovo..ja mam 170vm a muz 185..takze smevyssi ci nenni prilis maly alebo nizky...iba rake somarinky ma zaujimaju uz...ale velmi s a mi paci...fakze asi ho objednam...tiez mame este cas...sak my sme este nenakor ako vy..takze...ale dakujem ti aj tak..si strasne zlada..

090393kristina
autor
22. apr 2015

rukoväť je nastavitelna takže da sa dať aj vyššie aj nižšie .... 😉 a neni zač

zufima
22. máj 2015

@090393kristina ahoj...chcela som sa spytat..kovik dorazil..vsetko som poskusala vyzera super..farba ..jefnotlive xasti..konstrukcia ..velkostou...skladanim..aj vyska rukovate sa da..sife by sme zniesli aj o kusok vyssi ale neni to najhoraie....najvacsiu obavu mam z konstrukcie...pride mi taka...ani neviem ako opisat labilna..hrkotava..tiw kolecka som cakala troslh ine.bolo pisane penove a su umele.....ty nemas pocit pri svojom ze by bola ta konstrukcia taka....volna.. ?? Neviem ci ma chapea...ze kekd a nim pojdeme po ulici bude prilis taky hrkotavy....ani jejden z troch kocivov co som mala pri prvom nemal taluto kontrukciu....jazdi lahunko csetko...len...no snad ma rozumies co myslim ...

zufima
22. máj 2015

@simimi ahoj ...chcem s a spytst ja viem ze si nemala uplne presne ten model co som objefnala ja...ale ..mal tvoj plastove kolevka ?? Tu mali byt penove...ale nie su su plastoce....konstrukcia mi pride mierne labilna...zda sa mi ze byde hrkotavo chodit ...nemala si ten pocit ty pri svojom choil dobre...bol stabilny ?? Pevny ?? Myslim aj kec malh v nom vhmyslal...poskakoval bol pevny ?? Mala som tri kociky pri prvom ..a ani jeden nemal takuto konstrukciu....tak sa pytam...dakujem

090393kristina
autor
22. máj 2015

@zufima ahoj 🙂 ... ano viem čo myslíš aj ja som sa toho bála keď som ho objednávala .... môj vôbec neni taký hrkotavý ani nič po zložení zostane uplne pevný ... je lahučký to je pravda ale taký som prave chcela aby bola lahká manipulácia nakoľko bývam v bytovke ..... a kolesá mám pogumované ... a stred plastový .... ktorý si si objednala typ ? a s akej stránky si si objednávala ? ...

zufima
22. máj 2015

@090393kristina tam kde si mi poradila v kolarove...www.pre-deticky.sk....mame fluido art ten 2015..tyrkysovy...ako nezdavsa mi to...naozaj mam velke obavy z toho...prebebhla som len susede do vedlajsieho vchodu...a no...mam obavy...no mne sa nezda to pogumovanie...pride mi to uplne umemle...jedina vec z cim som teda neni moc spokojna..skladanie.. felkost .
rozmery..vsetko super..vajicko vanibka..csetko aj konsteukgia vyzorom..skladanim a tak..len toto to..heganie..a kolesa...som...no...neviem..uvidime pouzicanim...

zufima
22. máj 2015

@090393kristina ...ono ako sme ho skusali vsimli sme si ze predne lave kolecko..ked stojis za rukovatou je takeakoby slabsie dotiehnute alebo co...na tej jejdnej strane to tak hrkoce alebo co..no neviem...mam x toho...

090393kristina
autor
22. máj 2015

@zufima neviem fakt ja mam tu 2014 a úplne pevná .... ved ked sa ti to nebude pozdavať si ho daj vyreklamovať radčej ....

zufima
22. máj 2015

@090393kristina ked ma to bude ...skocim do kolarova z konstrukciou a pojdem sa na to spytat...a inak je taky do zelena..len foto a izbove svetlo...meni farbu teraz na tej fotke

zufima
22. máj 2015

@090393kristina ...to len ja mozem mat stale opletacky...nic mi nikdy nemoze dojst uplne na 100% ..vsade musim mag vzdy nejake ale.. ☹

090393kristina
autor
22. máj 2015

@zufima neskusila si tam zavolať ? že či nahodou s tým nemože niečo byť ... alebo sú všetky tie 2015 tak robene

090393kristina
autor
22. máj 2015

@zufima ale peknučký kočiarik až teraz som si to všimla 🙂 ..... tento typ má aj inu konštrukciu .. skus ešte popozerat aj tie kolieska či je všetko dotiahnute a tak ...

zufima
22. máj 2015

@090393kristina vsak to ze sa mi zda ze to jedno predne je dake ine..menej dotiajnute a preto to tak hrkota...aj ked vonku ked som sla..zdalo sa mi ze hrkotaju aj zDne....neviem...som z toho taka...nechcem nic privolavat prehanat...Len nechcem zas zosrat s pol rocnhm dietatom bez jkocika ako pri prvom..bo sme museli dat reklamovat a tri mesiace sme bolk nakonev odkazani si pozicoavat a opletacku...konstrukcia je inak rovnaka..jediny rozdiel je v tom ze tvoj nema zadnen kolelcka spojene tou tyckou...davali sa samostatne kolecka...a nie su aojene..moje au akoby spojene tou tyckou...

zufima
22. máj 2015

@090393kristina a kolecka mas vyzprpvo take ako som ti ja poslala foto ??

090393kristina
autor
22. máj 2015

@zufima. To sive umelé a cierne guma... Ešte je zložený 🙂

zufima
22. máj 2015

@090393kristina to bude to iste...len ty mas svetlejsiu konstrukciu..tak preto taky rozdiel...no aj tak ja som cakala tu gumu taku makku...je to tvrde skoro ako plast...to ma najviac asi sklamalo...prepac mi ze ta otravujem...len naozaj som z toho velmi...nespokojna..v strese ci to nebude take hrkotave..a tak..bo co som prebehla k tej susede..ode upk e inak ako vsetky co som mala predtym kociky...a mam stres z toho trochu...

090393kristina
autor
22. máj 2015

@zufima vobec neotravuješ 🙂 .... chápem ťa .... popozeraj tie koliečka či su poriadn namontované ... lebo my sme si ich montovali sami boli dole ....

zufima
22. máj 2015

@090393kristina ja predne som mala...a zadne som davala ja...a to jedno predne je take..ale sak tam.neni ani srob co by sa dal dotiahnut...som rpzmyslala ci nestaci nasilikonovat...aby to klepotanie tak ustupilo...neviem...inak som aj volala chlapikovi...bo cam pulsar ma zadne nafukovacie kolesa...tak nech mi zisti ci by sedeli aj na tento model...mozno by som si ich zamenila..neviem ani sama...som...je mi do placu...naozaj ostatne sa mi paci..aj ta konstrukcia..velkostne..vahou..stylom skladabia..vsetko..jednotlive casti...ale toto... ☹..chcem aby babu bolo pohodlne a aj nam sa dobre vozilo..nieze budeme hrkotat na celu ulicu...bo u nas su otrasne chpdniky...

090393kristina
autor
22. máj 2015

@zufima jasne ja to chapem....zrejme každá chceme to najlepšie pre našich drobcekov ktorich sa nevieme dočkať 🙂 a čo ti povedal keď si mu povedala o tom koliesku?

zufima
22. máj 2015

@090393kristina ..nejak na to nereagoval...tvaril sa ze pocuje llen to aby zistil ci bude mozne dokupit reap nahradit tymi koleckami a tak..ze zisti a da mi vedet...ale k tomu ostatnemu sa nevyjadroval nejak...on povedal ze musi zistit bo novy model aeste ho nejak extra nepozna...atd..

090393kristina
autor
22. máj 2015

@zufima veď radcej to ries pokym neni babo na svete... A keď sa tu to nebude pozdavat stale máš právo to reklamovat ... Alebo by som isla aj na predajnu s tym, alebo nech ti vymenia konstrukciu