Cam Fluido je mestskejšia variácia modelu Cam Dinamico. Fluido je veľmi ľahký kočík s menšími umelými kolesami s odpružením. Kočík zložíš do relatívne kompaktného rozmeru, a to aj so sedadlom v ktoromkoľvek smere. Športovú časť môžeš otočiť a napolohovať až do ľahu. Pri kúpe kombinácie je súčasťou aj priestranná hlboká autovanička, prípadne aj autosedačka nakliknuteľná priamo na podvozok. V samostatnej športovej verzii sa kočík predáva pod názvom Cam Fluido Allegria.

Modely z roka 2014 a nižšie spoznáš podľa sedadla totožného so starším Cam Dinamico. Pri polohovaní chrbtovej opierky sa súčasne zdvíhala aj opierka nôh. Typické bolo aj ťažkopádnejšie spojenie zadných kolies s viditeľným káblom brzdy. To sa neskôr zmenilo na jednu hrubšiu tyč s výsuvnou tyčkou pre státie po zložení.

Cam Fluido bol dostupný aj v rôznych špeciálnych edíciách, napr. v limitovanej Fluido Amore Mio so vzorovanými neoprénovými poťahmi, Fluido Orsobello (predchodca Fluido City Orso) s prešívanými poťahmi s medvedíkom, Fluido Stella so vzorom hviezd či Fluido Art s umeleckým urban vzorom a obojstranným poťahom. Vynovený Cam Fluido City, nástupca tohto modelu, je stále známy aj pod pôvodným názvom Cam Fluido, keďže po facelifte 2015/2016 nebol okamžite premenovaný.
Viac informácií na oficiálnej stránke Cam Fluido

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
7,7
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
100 × 56 × 84
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
83 × 56 × 25,5
Pôvod značky
Taliansko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.