Športový kočík 4 baby Rapid

lussialv
31. júl 2014

Maminky, mate s tymto kocikom niekto skusenost? Dakujem

daska3884
30. aug 2014

baby, ozaj ho žiadna nemáte? tiež by ma zaujímali skúsenosti, zvažujeme jeho kúpu 🙂

mimisk
30. aug 2014

@daska3884 neviem ci ho este zozeniete ,lebo je vypredaný a nove nasklanenie bude az 1/2015

daska3884
30. aug 2014

ďakujem za info, a vy ho máte?

mimisk
30. aug 2014

@daska3884 praveze som ho uz nezohnala v ziadnej farbe pre zakaznicku

daska3884
31. aug 2014

teraz som pozerala na batola stránke z topolčian, v ponuke ho majú, skúsim tam utorok zavolať alebo aladin z hlohovca, obvoláme a uvidíme.
Ja som chcela vedieť či ho niekto má alebo ho aspoň skúšal, zaujíma ma či sa dá polohovať do úplného sedu, pretože na fotkách mi to všade príde ako polosed a ja potrebujem na sedenie a ešte či sa pri tlačení nezakopáva do tyčiek dolu, kedže tá rúčka je taká kratšia a nedá sa polohovať. Toto som chcela vedieť a preto by som ho rada videla naživo, uvidím v utorok 🙂

mimisk
31. aug 2014

@daska3884 co som ho skusala tak sa my dobre snim jazdilo, do upneho lahu uplne nejde, ale nie je tak strasne kolme jed je to ulne dole, podobny typ je quido,ale ma na predu dve kolieska

daska3884
1. sep 2014

veď uvidím, ak sa k nemu dopátram, potom napíšem 🙂

daska3884
2. sep 2014

takže asi nič :(

mimisk
2. sep 2014

@daska3884 potom jedine to quido

silvia2103
13. sep 2014

@daska3884 my tento kocik mame je super kupovala som ho v auguste koncom a predavam ho ked chces je este v zaruke..ja rada menim kociky tak preto ho predavam🙂) uz mam vybraty iny..ale skvele sa na nom jazdi...kolecka su opotrebovane len z dovolenky..

silvia2103
13. sep 2014

@lussialv ja ho mam i na predaj ..je super..este v zaruke bez poskodeni

daska3884
13. sep 2014

@silvia2103 je krásny, keby bol v červenom, tak ho bez váhania vezmem, škoda, ale Ďakujem krásne za ponuku
a inak, keď si ho kupovala v auguste, tak kde si ho zohnala?

silvia2103
13. sep 2014

Juzanka trenčin tam som ho kupovala

lucifucik
14. okt 2014

@silvia2103 dobrý den, máte ešte na predaj ten rapid kočík? a za kolko?

silvia2103
14. okt 2014

@lucifucik uz je predany ten bol hned prec

lucifucik
14. okt 2014

škoda,ale dakujem 🙂

smatka
16. jan 2015

@silvia2103 Mozem sa opytat ci je farba taka krasna aj v skutocnosti? A fialovy a cerveny si nazivo nahodou nevidela?

silvia2103
16. jan 2015

Nevidela som a farba silno kraaasna modra mne osobne sa velmi paci

mirellka
16. jan 2015

Baby videli ste už nový rapid 2015 ? Robím si naň zálusk len si ho nemám kde pozrieť..bojím sa tej konštrukcie čí nieje taká labilna...ak ste ho videli alebo máte priamu skúsenosť s ním tak dajte dáke info prosím dakujem

mirellka
16. jan 2015

@silvia2103 prosím ta ten tvoj rapid aká bola s ním jazda ? Nehrkotal moc ? Myslíš že do neho vojde dieťa aj s fusakom ? Ďakujem vopred za odpoveď...

silvia2103
16. jan 2015

Urcite vojde je velmi priestranny a siroky nanoznik...a velmi dobre sa s nim islo ...

silvia2103
16. jan 2015

Nanoznik bol v modrom a super cena 75eur

daniela87
18. jan 2015

Ma niekto skusenost s modelom 2015 videl ho niekto na zivo jetaky pekny ako na foto a vojde sa v poho do kufra auta nieje velmi robusny ja chcem nieco pekne a moderne alebo mate skusenos s dakym kocikom Dobra cena + kvalita a vyzor moderny dakujem

ivka_jarko
23. jan 2015

@mirellka
@daniela87 ahojte kočky. Tak ja mám ten nový 4Baby Rapid 2015 už asi 2 týždne a môžem povedať, že som spokojná. :D Je veľmi pekný, priestranný, malá má 10 mesiacov a vozím ju tam aj s fusakom. Bol problém ho kdesi zohnať a chcela som ho vidieť naživo, nakoniec som ho našla v jednom obchode a mali už len vo fialovej farbe. Všade je vypredaný. Tak máme fialový. V kľude ho vopchám aj do auta, nemám s tým problém. Ak máte ešte nejaké otázky, rada odpoviem. :D

ivka_jarko
23. jan 2015

A páči sa mi, že k tomuto novému modelu dali už aj okienko navrch, takže malú pozorujem :D

mirellka
23. jan 2015

@ivka_jarko aká je s ním prosím ťa jazda po nerovnom povrchu , nehrká moc ? je stabilný ? dakujem ja som zatial stale iba obdivovatel, nejak sa neieme rozhodnúť mm chce iný ja by som brala tento...

loknicka
23. jan 2015

ja mam rapid kupovany v maji a som s nim velmi spokojna. da sa dat do uplneho lahu a ma velky kosik co je vyhoda 🙂

ivka_jarko
23. jan 2015

@mirellka no mne osobne sa s ním jazdí dobre. Neviem, len to ťažko keď každá sme iná. :D Ja som s ním chodila aj v snehu a pohoda. Tak jasné že troška hrká ako každý šporťák alebo bugina, ale zdá sa mi že menej. :D Je ľahunký, sama som si ho vyložila aj do autobusu. Za tú cenu som nadmieru spokojná, naozaj. A aj je veľmi pekne robený, taký moderný.

ivka_jarko
23. jan 2015

@mirellka Len mám jednu jedinú pripomienku k nemu. Má veliký košík na nákup do 3kg, čo je pohoda. Len keď dáš bábo do úplného ľahu, tak sa k nemu dostaneš len tak, že ho nadvihneš. :D Není to až taká hrôza ale. Som si zvykla :D Ale keď máš menšie veci, tak je na košíku suchý zips a vytiahneš to tade :D

mirellka
23. jan 2015

@ivka_jarko dakujem ti velmi pekne za info, už som mala možnost vidieť tu verziu 2014 ale tento vypadá super,-....u nás sú strašne rozmlátené chodníky sama jama tak zato mm chce niečo bud s vačšími kolami alebo odpružený....ach jo...ešte že nám to nesúri ale mne za týmto normálne srdce pištíííííí