Športový kočík Coletto Aveo aluminium. Máte skúsenosti?

Prosim Vás ktorá mate skusenosti s tymto kocikom? Celkom sa mi paci, len chcem vediet jeho plusy aj minusy.Dakujem
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
Ďalšia
buburka
1. okt 2011
Ahojte baby..Neviete ci sa daju dat na tento kocik nafukovacie kolesa??? Som s nim spokojna, ale nafukovacky by sa nam asi do terenu hodili viac :-N
rainee
2. okt 2011
@buburka myslim ze sa nedaju. dokonca sme tusim este ani kolesa nedavali dole. lepsie kolesa a odpruzenie mi tam tiez chyba a nanoznik je pre nas maly, inak by bol kocik dokonaly 🙂 som s nim stale spokojna akurat podla mna do terenu moc nie je, nie ze by to mozno neprezil ale ja ho nechcem znicit 😉
sashie
7. okt 2011
buburka: my sme chodili na plávanie, začali sme neskôr, keď mala dcéra rok - v septembri do polovice novembra. Inštruktorka nám odporúčila, aby sme na zimu prerušili, že deti bývajú často choré. My sme teda nechodili v zime (lebo bývame dosť často chorí - s prieduškami) a začali sme opäť až na jar v apríli.
tamichloe
16. nov 2011
@rainee ahojky ,ešte mate tento kočik?je vhodny aj na zlu cestu a do zimy??dakujem
rainee
16. nov 2011
@tamichloe ano este ho mame. my sme ho pouzivali viac-menej ako cestovny kocik a v lete, na zimu a do zleho terenu (les, strk) som mala casualplay s6. ale inak som s nim bola moc spokojna, do mesta je uplne v pohodicke. do vyslovene zleho terenu a do zavejov asi nebude, aj ked vidim maminky s ovela horsimi kocikmi a idu v pohode....
tamichloe
17. nov 2011
@rainee myslela so na horšiu cestu,nie do lesa...mam 3komb, to chcem predat a golfač, do auta,no ten hrkoce tu u nas po dedine...myslim na taku jemne kamienkovu cestu...mate 3kolesovy?kde ste ho kupili?aby sa tam mestil fusak v zime...
rainee
17. nov 2011
@tamichloe to asi potom nie ak ho nechces hned znicit. odporucala by som ti potom skor casualplay, jane, babyjogger a podobne kociky vhodne do terenu. myslim ze aveo coletto 3kolesovy uz ani nezozenies, vyrabaju sa teraz len 4kolesove..... fusak sa tam zmesti je dost preistranny.
tamichloe
17. nov 2011
@rainee baby jogger city mini,ten ma male kolieska......a tie su už dost drahe..
rainee
17. nov 2011
@tamichloe som myslela baby jogger city elite 😉 hej ten stoji cca 400e. ak chces do terenu kocik popozeraj zo znaciek jane slalom, x-lander, casualplay s4 alebo s6, maxi cosi mura, quinny speedy, patron, peg perego gt3 - mozno kupis zanovne za polovicnu cenu aj cez bazarik. 🙂 proste hladaj kocik s velkymi kolesami (najlepsie celogumene aby si nedosala defekt) a dobre odpruzeny 😉 ja som mala hrozny problem vybrat kocik podla mojich predstav preto som mala 2 - toto aveo ako cestovny a do mesta a casualplay do terenu..... :-o
tamichloe
20. nov 2011
@rainee maš prehľad x-) x-) peg perego gt3 je suprovy,ostatne som nestihla 😃 ....nechavam si 3komb...... a nebudem vymyšlat a uvidim ....na jar...da sa ovladat lahko aj jednou rukou colleto aveo??
rainee
20. nov 2011
@tamichloe 😉 ved som sa nieco napozerala kym som si vybrala kocik, ja som mala ale navyse ten problem ze mame male auto/kufor takze sa mi tam 90% kocikov nezmestilo, aj preto som si kupila aveo 😃 ano sa sa na dobrom rovnom terene, koleso je otocne takze je to ok.
tamichloe
20. nov 2011
@rainee a mala sa Vam tam v pohode mesti aj vo vetrovke??kolko cm je od zeme po ručku?tlači sa lahko,ked je tam aj dieta?ešte som dumala nad nunou...no je taka mrnavaaa 😞 😞
rainee
20. nov 2011
@tamichloe ano zmesti sa v pohode ale s fusakom som tento rok zatial neskusala kocik mam uz odlozeny takze ani tie rozmery ti nepoviem....tlaci sa v pohode.
buburka
4. feb 2012
Caute baby co mate aveo. Neskripu vam kolesa?? Mne strasne zacali a neviem co s tym, mm sa ich snazil namazat, ale skripu aj tak. Mam 4kolku. neviete ako ten zvuk odstranit? nevieme prist na to, co to vlastne a kde skripe 😞
mamulka28
19. jún 2013
tento kčiar ma muchy ako každý a NOŽIČKY SA DAJÚ POLOHOVAŤ POD NOŽIČKAMI JE TAK7 KOVOV OBLÚK KTOR7 SA ZASÚVA A VYSÚVA AKO ŠUFLÍK !!!!!
Strana
z3
PredošláStrana
z3
Ďalšia