Ste spokojné s kočíkom Coletto Austin štvorkolesovým?

vivienkata
18. sep 2011

Ahojte rozhodujem sa že kupime tento kočik pre nasu slecnu ktora sa ma narodiť v decembri , a preto chcem vediet ci ste spokojne s koc ikom ci je dost dobry ako či je tam dost miesta aka je s nim manipulacia,a tak , predavačka v obchode ho chvalila ale samozrejeme je to jej praca 🙂 ale aky je v praktickom živote to potrebujem vediet. budem vdačna za vaše odpovede,

anjelicek26
18. sep 2011

@vivienkata - no prave ho pozeram, my ho sice nemame, ale tak co vidim ja

- neni odpruzeny
+ kolecka su zmes gumy a plastu, takze nedostanes defekt
+ priestranny kosik (a pratelny)
+ teleskopicka rucka
+ velmi jednoduche nakliknutie vanicky
- vyzera to na nie prave kvalitny material - konstrukcia
+ sportak sa da polohovat do troch pozicii + aj nozicky osobitne, co je pri takychto korytkach vyhoda
- sedanka (jej dlzka) sa mi da priestorovo pre dieta max. 1,5 rocne a ked tam das fusak, uz koniec
- neprakticka brzda
+ dostatocne dlha slnecna clona
+/- veeeelmi dobre skladny - ale zasa z dvoch casti, musis sedanku odobrat. Takze mas v kufri dve veci
- vaha sportaku a sedanky pri sportovej casti dokopi je 12kg - privela ak tam mas 10 kg dieta a nejake schody ehm
- vanicka ma len 75cm co ti kludne moze teoreticky prerast 4 mesacne dieta. a ako vravim nie to este s dekou ci fusakom.

janulinka1
21. sep 2011

Ja som s ním bola spokojná. Mám 3 kolesový a mám 2 - ročnú dcéru a na nožičky má priestor aj keď tam dám fusak. Ale momentálne ho predávam 3 - kombináciu v hnedej farbe. mám oktbrové dieťa a v zime bol perfktný posnehu s takými veľkými kolesami. Ja sa nesťažujem, keby si mám znova vybrať tak si ho kúpim zase. Dá sa tam nakliknúť aj autosedačka, takže keď sa ide do obchodu nemusíš brať aj hlbokú časť, len naklikneš autosedačku na konštrukciu.