Vyššie mamičky s nižšim kočikom

sanny2993
25. nov 2020

Ahojte maminky. Zaujimaju ma vaša skúseností. Mam 177 cm a vybrali sme kocik Balios S LUX 2020. Ručka je vyškovo v pohode. Vanička mi až tak nizka nepride. Napriek tomu viem že existuju aj vyššie. Mali ste niektora nižšie položenu vaničku a bol to pre vas veľký problem ?

zuzuliennka1
25. nov 2020

ja som mala kocik celkovo nizsie, aj rucku, brala som ho na posled. chvilu od kamosky, riesila som skolu, nemala som cas behat a zistovat a ani som nevedela, ze to bude az taky “problem” - kazdopadne, ak ti ta nizsia vanicka nevadi - tak je to okej, ak to nie je nizsie, ako budes ukladat do postielky, myslim ze je to ok, na taku vysku budes zvyknuta, skor by som riesila vysku rucky, lebo kocik budes najma tlacit, dieta tam vlozis a vyberies dvakrat za dlhsi cas... hlavne rucka aby bola dost vysoko, vanicka podla mna az tak nevadi, ak to teda nie je prilis (pises ale ze ti to tak nizke nepride).... cize ok

sedmokraska11
25. nov 2020

ja som mala bugaboo, vanicka velmi nizko, ale nikdy mi to nevadilo. Co vsak bolo super, bola vyskovo nastavitelna rucka, ta je podla mna dolezita. Mam tiez 177.

greeetas
25. nov 2020

Ja mam 179cm a tiez sme mali Balios S a vobec mi nevadilo ze je vanicka nizsie...

stanulienkat
25. nov 2020

Ja som mala chvalabohu vyskovo nastavitelnu vanicku. Meriam sice menej ako ty,ale vzdy som to mala nastavene na vyssiu vysku. Niekolko krat denne vyberas to dieta z kocika. Cim nizsi kocik,tym viac trpi chrbtica. Nehovoriac o tom,ze to dieta je stale tazsie. Takze za mna cim vyssie vanicka,tym lepsie.

ladyk001
25. nov 2020

ja mam 183cm a teda mne by sakra vadilo keby bola vanicka nizko....nejde ani tak o to sklananie ale vyzera to aj dost komicky ked vysoky clovek tlaci taky nizky kociar, ....vyzera akoby tlacil hrackarsky :D v tomto je super napriklad abc design salsa 4... paradne vysoky kocik

livka283
25. nov 2020

@sanny2993 ja mám 182 pri prvej som mala od segry ABC design starší model, ale rúčka nastaviteľná vanička parádna, teraz presne kvôli výške, aj aby som nezakopávala, som si zaobstarala pre mňa cenovo dostupný invictus v plus, na moju výšku sedí perfektne ,treba skúšať na predajni, pomôže to, mne by nižšia vanička vadila