Akú veľkosť oblečenia pre bábo na cestu z pôrodnice?

veronicka1901
6. okt 2011

🙂

zuzin78
7. okt 2011

ahoj, ja som mala vsetko c.56 , a aj z porodnice tak isli obe holky.

zuzana17
7. okt 2011

56, hoci bude väčšia, ale to nevadí 🙂

elienka
7. okt 2011

Mne celú výbavičku oprala a ožehlila moja mamina a nachystala do krabíc. Než som sa po tie krabice dostala, skončila som v nemocnici s tlakom, malá sa narodila o 3t skorej mala 2700 gr a 46 cm. Môjmu manželovi som síce trocha nachystala veci na odvoz Sofi z pôrodnice, ale ako prvorodička som vôbec nevedela odhadnúť ako bude maličká. Potom sa ešte podarilo krabicu celú prevrhnúť a vysypať, takže úplná katastrofa. Manželovi som vysvetlovala cez telefón čo sú dupačky a že má priniesť č. 56. Všetko som mala nachystané č. 56 a väčšie. Sestrička potom sa pýtala že čo je toto - dupačky síce mali napísané 56, ale boli to tak cca 62-68 pretože druhýkrát som ich Sofi obliekla keď mala skoro 4! mesiace, takže číslovanie bolo úplne zlé. Doma nám bolo všetko veľké, aj čiapočky, všetko, rýchle sme museli utekať do Tesca a kúpiť pyžamká č. 0-0 a v tých bola prakticky prvých 6 týždňov. Takže nabudúce budem múdrejšia, nachystám č. 56 ale aj pár kúskov z č 50 a zariadim sa podľa okolností

adetka
7. okt 2011

ja som brala 56... aj ked mala 47 cm... a vsetko jej bolo trosku velke... za necely mesiac dorastla 😉

daniela242
7. okt 2011

ja som pri prvej mala pripravené 62, ale narodila sa maličká ( 48cm) takže v tom plávala a teraz beriem rozhodne 56 🙂

firstbaby
7. okt 2011

pri prvom sme mali nakupene vacsinou 56-tky ale kedze Michalka mala 59 cm ked sa narodila, vsetko sme pekne zabalili a pripravili na odchod z porodnice 62-tku 🙂

lienockaa
7. okt 2011

56 oba razy..dcerke bola akurat, synovi trosku velka..to vobec ale neprekaza, rukavy vyhrnies, to je v pohode velkost, ak budes kupovat aj zimny overal, tak kup 62, mala som zimne babatko, tak to by mi z 56tky overalu rychlo vyrastla, tu 62ku sme nosili skoro do jari-bol to taky vyrobca, ktory mava veci skor vacsie, takze sme sa dlho vmestili..ja som 50tku vobec nevyuzila..jasne, ze pre predcasne narodene babatko to je ine, tam treba mensiu..

nikita308
7. okt 2011

ja si pripravujem vecičky č. 56, akurát zimný overal mám 62... ja určite nebudem mať veľké bábätko si myslím... rukáviky vyhrniem, ak budú veľké... a inak máme skoro narovnako termín... 😉

dusika11
7. okt 2011

na cestu z porodnice tu staci 56...ale doma maj rozhodne 62 sice budete trocha plavat ale s 56 ste za mesiac prec..a na zimne babo tu bolo spomenute zimny overal urcite 62...

michaela80
7. okt 2011

no nam bola 50 velka, mala sa narodila 3 tyzdne skor tak manzel doniesol velkost pre nedonosencov...a ta sadla ...50 sme nosili az ako mozno 2 mesacny... 🙂 🙂
no a pri prvom sme domov isli ako 6 tyzdnovy kedze sa narodil v 31 tt a tiez isel domov vo velkosti pre nedonosene babetka myslim ze je to 44 ktora mu bola este velmi velka...

trinka
7. okt 2011

ja som mala 56- malej to bolo trochu veľke, ale zahli sme rukávy... a hotovo... 😉

janka0007
7. okt 2011

pri starsej dcerke-3800 g a 53 cm-cislo 56,pri druhej dcerke-3100 g a 49 cm-cislo 50.

manila421
14. okt 2011

Baby dakujem za prispevky, co ja by som bez vas robila..akurat nakupujem vecicky a som netusila aku velkost.