Spací vak pre dvojročné dieťa

simonka3
9. dec 2017

Ahojte mamičky, chcem sa s Vami poradiť ohľadom spacie vaky pre dvojročné dieťa?čo dávate detičkám na spanie? nepoužívame prikrývku,keďže maličká cestuje po postieľke,nedá sa ju zakryť.Neviete kde by sa dal kúpiť vak s odzipsovatelnymi nohami?aby mohla v Tom chodiť?máte skúsenosti zo spacim vakom penguinbag?

lindusss2016
9. dec 2017

@simonka3
Moja je skoro v rovnakom veku a skusenosti mam take, ze nepomaha nic 😀 proste neznesie byt zakryta, takze davam fleecove pyzamko a pod to bodycko

zabina27
9. dec 2017

@simonka3 naši vedeli chodiť v obyčajnom vaku, mala sa v ňom v pohode premáva... Jedine aby boli dosť dlhé

anketkarka
9. dec 2017

@simonka3 moja vie chodit aj vo vaku, ale davam vacsi a siroky....chodi ako Mortishia z Adams family 😉

klodyka76
9. dec 2017

môj bude mať pomaly 6 rokov a stále spí vo vreci 🙂 ....tiež sa stále mrví, pod paplonom ho neustrážim a chcem sa aj vyspať, nie stále kontrolovať, či je prikrytý....a malému sa to páči, takže nemáme problém.....a čo sa týka chodenia, malý sa rýchlo naučil pekne si vak rozopnúť a vyliezť z neho 🙂

mirka17
9. dec 2017

@simonka3 myslím že všetky deti cestujú po posteli. Ja som mojim babám kupila v ikei veľké paplony cca 200 x 140 tuším, a doslova som ich tými paplony "zatlkla" do postele. , tak že sa ledva hýbali a vybavené. netočia sa, neodkrývaj sa

zdena12345
9. dec 2017

prvy spal bez, davali sme mu perinu akoze na zakrytie, ale on si aj tak vzdy lahol na nu. Prislo mi, ze je lepsie ked ma aspon okolo seba nieco teplejsie, nez len plachtu.... predsa len sa tym viac obmota.
mladsi spi vo vaku a ma 1,5 r. Neviem, co myslis na odzipsovanie, nepoznam... ale nevidim dovod, preco by dieta malo vo vaku behat? Dame ho vecer ked ho ukladame do postielky a rano ked sa zobudi, vyzliekame. V postielke zvladne chodit aj s nim...

simonka3
autor
9. dec 2017

@zdena12345 nemáme vyskúšaný vak,ale to je pravda,že nemusí v Tom behať keď ide spať,možno vyskúšame 🙂

simonka3
autor
9. dec 2017

Ďakujem za napísanie vašich skúseností

margareta52
9. dec 2017

@simonka3 pyzamko take jak overal a problem vyrieseny

yennn
9. dec 2017

Aj my sme boli len vo vaku, maly v nom bezne pobehoval po byte 😉

zdena12345
9. dec 2017

@simonka3 este je mozne, ze ho vobec nebude chciet🙂 ako nas prvy...a vase plany budu prekazene, ale ak ho znesie, urcite je to praktickejsie. Predsa len potom moze byt v izbe chladnejsie, lepsie sa vyspi... nemusis sa bat, ze prechladne

simonka3
autor
9. dec 2017

@zdena12345 veď to,že možno by v Tom nechcela byť

slamka555
9. dec 2017

Baby vedeli by ste dat link kde takyto vak kupit ? 🙂 Vdaka

zabina27
9. dec 2017

@slamka555 aj tu na bazari kupis, my sme mali z ikey a z kiku

slamka555
9. dec 2017

@zabina27 vdaka ;)