Akceptovali by ste druhú manželku pre manžela - moslima?
Ahojte.
Chcela som sa spýtať. Tie, Ktoré máte za manžela moslima. Tolerovali by ste mu druhú manželku? Aj keď by ju mal mať iba na sex napr. Ale bola by akoby manzelka proste.
Tolerovali by ste mu inú ženu okrem vás? Chápali by ste jeho kultúru a náboženstvo až v tomto smere ? Ak sre také nieco zažili?
Chcel to od vás niekedy vás manzel-moslim?
Môj manžel moslim totiz po rokoch vzťahu začal vystrkovat rožky, že druhá žena na sex by bola super lebo má vysoké libido a chcel by ďalšiu. A ja mu nepostačujem. Hoci máme sex každý deň. A pokiaľ mi to povoľuje zdravie aj dvakrát do dňa pokojne ráno a vecer. Nechapem teda o čom to hovorí. A to nehovoriac o tom, že sníva o ďalšej žene čisto v sexuálnej rovine a dokonca mi to párkrát povedal počas sexu.
Manžel je Ind-moslim.
Čerstvo vrázu pred rokom
Dokopy spolu cca 7 rokov. Bezdetní.
Ďakujem za normálne komentáre. Poprosim iba dievčatá ktoré majú takúto skúsenosť. Nie vsevedky, ktoré by to " Nikdy nepovolili" A je to "guy".
@anonym_b4388b nasli sa archeologicke zapisy majetkovych pomerov, veda totiz pokracuje, a ty sa dalej mozes bavit v com len chces...😉
@veves
@vevesh Krátka odpoveď: Nie, nenašli sa žiadne archeologické záznamy o „majetkových pomeroch“ Ježišových rodičov ani žiadne artefakty, ktoré by priamo potvrdzovali existenciu Jozefa a Márie ako historických osôb.
A už vôbec nie nič v štýle „sratých rodičov“ — to je len mýtus či internetový folklór, nie fakt.
@anonym_80a8d9 existuju doklady k tomu. Kto chce si najde studie k tejto tematike. Ze sa v tej dobe 40tnici sobasili s detmi rovno po prvej menstruacii....no, bola taka doba🤷♀️🤷♀️🤷♀️aj sokrates ma k tomu studiu, ako je vyhodnejsie, aby bol chlap idealne o 20 rokov starsi, a idealny vek na zenenie dava okolo 40-45 rokov, pricom nevesta ma byt tesne po tom, co sa stane zenou (cize po prvej menstruacii a to je rozpatie 8-18rokov u zien....)🤷♀️
@vevesh V 1. storočí neexistovali systematické matriky ani majetkové registre pre obyčajných ľudí.
Prosím vás.. Nechajte to tu tak.. To je jedno.
Manžel nechce inú ženu. Chce niekoho len na nezavazny sex väčšinou asi. Asi tak.
Načo ďalšia žena... Trpí nymfomaniou ten clovek
Prosím vás.. Nechajte to tu tak.. To je jedno.
Manžel nechce inú ženu. Chce niekoho len na nezavazny sex väčšinou asi. Asi tak.
@anonym_autor hej, na nezáväzný sex. Ja nepoznám žiadnu ženu v okolí, ktorá by tolerovala manželovi nezáväzný sex s inou ženou. Veď sa ho spýtaj, či aj ty si môžeš nájsť niekoho iného pori ňom. Ja by som sa osobne radšej vzdala takého chlapa.
Načo ďalšia žena... Trpí nymfomaniou ten clovek
@anonym_autor A teraz sa s tym chvalis?
@anonym_autor hej, na nezáväzný sex. Ja nepoznám žiadnu ženu v okolí, ktorá by tolerovala manželovi nezáväzný sex s inou ženou. Veď sa ho spýtaj, či aj ty si môžeš nájsť niekoho iného pori ňom. Ja by som sa osobne radšej vzdala takého chlapa.
@anonym_6d7b48 no akože sex.. A také tie veci vzruso z lovu iných zien a pod.
@anonym_autor Skor by som povedala ze sa dobre zabavas na tom.
@cochces on je chory človek .
@cochces on je chory človek .
@anonym_autor a preco sa ho drzis ako kliest potom?
@cochces on je chory človek .
@anonym_autor a Ty si za neho vydata. Otazka skor je, kedze si bez prijmu a dokonca v zahranici, ci Ti toto zistenie (po 7 rokoch vztahu) bude stat za to, aby si vysla z pohodlnej "zlatej klietky" tohto manzelstva. Kedze nejde o katolicky sobas, mozes sa rozviest a neskor znova vydat.
@anonym_autor a Ty si za neho vydata. Otazka skor je, kedze si bez prijmu a dokonca v zahranici, ci Ti toto zistenie (po 7 rokoch vztahu) bude stat za to, aby si vysla z pohodlnej "zlatej klietky" tohto manzelstva. Kedze nejde o katolicky sobas, mozes sa rozviest a neskor znova vydat.
@anonym_80a8d9 Ja si ale myslim ze si to vymysla.Kazda ,normalna by uz riesila rozvodove papiere….
@anonym_autor a Ty si za neho vydata. Otazka skor je, kedze si bez prijmu a dokonca v zahranici, ci Ti toto zistenie (po 7 rokoch vztahu) bude stat za to, aby si vysla z pohodlnej "zlatej klietky" tohto manzelstva. Kedze nejde o katolicky sobas, mozes sa rozviest a neskor znova vydat.
@anonym_80a8d9 my mame normalny sobas na matrike, klasika ofiko.
@anonym_80a8d9 my mame normalny sobas na matrike, klasika ofiko.
@anonym_autor no lenze s dvoma ofiko?A kde tu v eu,ci zijes v zapadakove?A zasa dve svolry🤦♀️Omg to si rozmysli aj dve hasterive zeny,pockaj ked budu deti,to budes cely sivy ,aj tam dole hahahahah ahahahhaa
Vdaka Bohu, sme krestania, vzdy si pri tomto poviem...🫣. Nikdy, ale nikdy by som nevedela zit takymto sposobom, ze by moj muz mal mat este inu zenu a este v takomto zmysle, ze len na sex. Tak ja budem varit, prat, starat sa o domacnost a deti a on bude chodit sukat inde? No tak toto v ziadnom pripade. Ty by si sa stala podla mna len sluzkou. Nebola by si nic viac, nic menej. Lebo nova bude isto chrumkavejsia a ty budes na druhej kolaji, dobra akurat tak na domace prace. Odporne nieco.
Co sa stane, ked Ty nebudes moct kazdy den, ked budes mat rizikove tehotenstvo, alebo ked budes po porode, nevyspata, bolava,...unavena z deti a domacnosti? Toto si si ujasnila pred tymto vztahom? No ja by som nie ze nedovolila druhu zenu, ale zisla z kratsej cesty a radsej si nasla neveriaceho alebo krestana. Sorry, nemam teda skusenost osobnu s tymto. Ale co sa tyka mnohozenstva, na to mam svoj nazor a je takyto. Preco by chlap mal mat xy zien? A zena preco by nemohla, ked sme uz pri tom?
@anonym_0cbcf6 presne tak úplne súhlasím! A je mi lúto ze nase krasne Slovanky nicia rod, a skrz sex zapredaju dusu zlemu duchovi a potom este rozmyslaju ci povolit alebo nepovolit. Tu je cele zvrátené vobec rozmyslat nad tym, treba si zacat vazit samu seba a vratit sa na cestu s Bohom, lebo toto co zijete je cesta pustá.
@anonym_80a8d9 Ja si ale myslim ze si to vymysla.Kazda ,normalna by uz riesila rozvodove papiere….
@anonym_b4388b nie nevymyslam si
Prosím vás.. Nechajte to tu tak.. To je jedno.
Manžel nechce inú ženu. Chce niekoho len na nezavazny sex väčšinou asi. Asi tak.
@anonym_autor prečo si s ním?
@anonym_autor prečo si s ním?
@terezka1947 pre zlatu klietku. ale zachvilu v nej bude robit len sluzku a muz si nastahuje novu na tie "lepsie" prace.
@anonym_autor prečo si s ním?
@anonym_b6df54 presne tak.
@terezka1947 vsak jej je dobre. Ma zaplatene ubytovanie, stravu, nemusi chodit prace. Prakticky si cez den moze robit co chce. Uvarit pre 2 ludi, nakupit, upratat....nema toho vela. Byva v zahranici, je vydata, v ociach rodakov zo SR a rodiny to vsetko (z dialky) vyzera super.
@anonym_b6df54 presne tak.
@terezka1947 vsak jej je dobre. Ma zaplatene ubytovanie, stravu, nemusi chodit prace. Prakticky si cez den moze robit co chce. Uvarit pre 2 ludi, nakupit, upratat....nema toho vela. Byva v zahranici, je vydata, v ociach rodakov zo SR a rodiny to vsetko (z dialky) vyzera super.
@anonym_b6df54
@anonym_80a8d9 tak potom nech tu neplače.....mne je úplne jasné, prečo s ním je. Radšej bude robiť jemu handru a žiť si, akoby mala začať niečo reálne riešiť v práci.
Ale potom nech neplače. Ja ľutujem ženy a doslova obdivujem ženy, čo to majú ťažké a bojujú. Nie ženy, čo riešia to, čo autorka.
@terezka1947 pre zlatu klietku. ale zachvilu v nej bude robit len sluzku a muz si nastahuje novu na tie "lepsie" prace.
@anonym_b6df54 ale zas ja nežijem v zlatej klietke. My nemáme zas Mega peňazí tu sú výdavky a tak.
@anonym_b6df54
@anonym_80a8d9 tak potom nech tu neplače.....mne je úplne jasné, prečo s ním je. Radšej bude robiť jemu handru a žiť si, akoby mala začať niečo reálne riešiť v práci.
Ale potom nech neplače. Ja ľutujem ženy a doslova obdivujem ženy, čo to majú ťažké a bojujú. Nie ženy, čo riešia to, čo autorka.
@terezka1947 prečo teda s ním Som? Kvôli pohodliu?
@anonym_b6df54 presne tak.
@terezka1947 vsak jej je dobre. Ma zaplatene ubytovanie, stravu, nemusi chodit prace. Prakticky si cez den moze robit co chce. Uvarit pre 2 ludi, nakupit, upratat....nema toho vela. Byva v zahranici, je vydata, v ociach rodakov zo SR a rodiny to vsetko (z dialky) vyzera super.
@anonym_80a8d9 čiastočne más asi pravdu. Zvykla som si na dosť pohodlný život kde sa manžel o všetko postara
@anonym_80a8d9 čiastočne más asi pravdu. Zvykla som si na dosť pohodlný život kde sa manžel o všetko postara
@anonym_autor no vidis, staci mu dovolit druhu manzelku a Tvoj pohodlny zivot bude pokracovat. Mozno Ti ubudne trochu zo se.ualnych povinnosti...
@anonym_80a8d9 čiastočne más asi pravdu. Zvykla som si na dosť pohodlný život kde sa manžel o všetko postara
@anonym_80a8d9
@anonym_autor presne tak, máš vyriešené....druhá žena a žiješ si.
@anonym_80a8d9
@anonym_autor presne tak, máš vyriešené....druhá žena a žiješ si.
@terezka1947 lenže moja duša prvá. Nechcem aby obhanal iné baby a mal s nimi sex. Ja ho milujem velmk
@anonym_autor no vidis, staci mu dovolit druhu manzelku a Tvoj pohodlny zivot bude pokracovat. Mozno Ti ubudne trochu zo se.ualnych povinnosti...
@anonym_80a8d9 lenže ja ho milujem nechcem aby obhanal iné ženy. Chcem aby má oči iba pre mňa
@anonym_80a8d9 lenže ja ho milujem nechcem aby obhanal iné ženy. Chcem aby má oči iba pre mňa
@anonym_autor ty si načo vôbec založila túto diskusiu? Miluješ ho, tak ci tak s nim chceš zostať. Tak načo toto bolo dobré vypisovať tu na 20 strán?

@anonym_autor nie
Jasne stanovene hranice hned na zaciatku, trosku je vsak “poeuropsteny” nie ako niektori nebudem sa vyjadrovat
Ak by s niecim takym vyrukoval, dovidenia mam zbalene kufre odchadzam a nezaujimam sa, ostan radsej este bezdetna