Čo pre vás znamená snažiť sa o bábätko?

cervena_ciapocka
26. nov 2007

Mile snazilky 😵 mozno bude moja otazka zniet hlupo, ale snád niekto odpovie. Co pre vas znamena, ze sa "snazite"?
1. Znamena to, ze ste vysadili antikoncepciu a vsetko nechavate na nahodu a prirodu a kazdy mesiac zvedavo cakate ci ano alebo nie, alebo obcas aj na to zabudnete.
2. Kazdy den sa pozorujete, merate BT, pocitate plodne dni a pocas nich ci sa co najviac snazite pocat.

Mozno su to extremne pripady, ale napiste ako je to u vas.
Ja si velmi zalam dietatko, ale nechcem na to stale mysliet, ani nahanat manzela ked mam plodne dni.
Obaja sme pracovne dost vytezeni a ked sme doma sme radi, ze si len tak polezime a pritulime sa a na sex pride tak 2-3 krat do mesiaca (nie, ze by sme nechceli ale nevladzeme 😅 ) Pritom mame krasny vztah a casto si hovorime, preco "je sex potrebny k tomu, aby mal clovek dieta" ... "ze by mohla stacit len laska"
Potom mam vsak pocit, ze nerobim dost preto aby sme to dieta mali. Ako sa vsak snazit viac, aby sa clovek z toho nezblaznil?

luko
2. dec 2007

sharlott, tak to je zas vyhoda ucenia na SS 🙂 ja uz na stuzkovu pojdem jedine ak vlastnym detom 😀

sharlotta
2. dec 2007

Taka som inak znechutena z toho zazitku, ze sa mi ani nechce ist zajtra do prace. Tie ich plytke hodnoty a ako sa mam teraz pozriet na toho chlapca, co udrel svoju priatelku? Poznam ho 4 roky a ja mam so ziakmi viac-menej priatelske vztahy vzhladom na to, ze nie som az tak starsia a teraz naozaj neviem. Ja som k tomu este dost uprimny clovek, takze viem, ze mne to neda a poviem mu svoje.Hnus!

luko
2. dec 2007

a ako to riesili rodicia? ja by som sa tiez nedokazala pretvarovat, skratka by som sa spravala tak, ako si zasluzi v ramci moznsoti ucitela. asi by som bola odmerana, ale kedze nemam osobnu skusenost so starsim ziakmi, tak fakt neviem.

sharlotta
2. dec 2007

Rodicia tam uz neboli a ja som to osobne nevidela, len som videla, ako nanho jeho spoluziacka krici a potom nam to porozpraval kolega, ktory to videl. On ide maturovat z A formy a ja som mu mala dta v pondelok osnovy k maturitnym otazkam a teraz mam 100 chuti mu ich nedat, ale...

luko
2. dec 2007

dat mu ich mozes, ale mozes mu aj povedat, co si o tom vsetkom myslis. Teda, neviem,ako to teraz chodi na SS a aka je komunikacia ucitel/ziak.

sharlotta
2. dec 2007

Rozpravame skoro o vsetkom, oni nemaju vobec zabrany mi povedat takmer cokolvek, takze asi tak. Len mi pride trapne mu tie otazky nedat, ked uz som povedala, ale je to len cisto moja dobra vola, vobec to nie je moja povinnost ani nic.

neroriso
2. dec 2007

na vas aspon nevyskocila este buduca svokra ze nedokszete spravit jej syna stastnym ☹ 😠

sharlotta
2. dec 2007

Neroriso, svokry si netreba vsimat. Mne svokra (akoze v dobrom) povedala, ze ked sa ona starala o svojho syta, mal vsetko a pri mne nema ani ponozky. Povedala to na margo toho, ze mu dosli ponozky a on si viac nezbalil. U nas sa kazdy bali sam, ved nie je retardovany....Jaaaaaj, ja nereagujem. Podstatne je to, co si mysli tvoj priatel, nie svokra. Asi by s tebou nebol, keby nebol stastny.

luko
2. dec 2007

no tak moja buduca svokra sa zatial kroti, skor zo zaciatku mala nejake pripomienky, ale predo mnou nikdy, len Michalovi povadela, ale on sa mna vzdy zastal.

Tak by ma zaujimalo, nerosino, co tvoje stastie? ju zaujima, ci on teba urobil stastnou??? hlavne, ze si vy dvaja rozumiete, pre svokry sme stale konkurenicia a ziadna nevesta by pre ne nebola dobra....ja ju mam celkom fajn, tak dufam, ze to tak aj ostane 😀

luko
2. dec 2007

jij, "povedala" malo byt 😀

cervena_ciapocka
autor
3. dec 2007

Ahojte 🙂 ja len tak naskok pozdravit. Prace mam kopec a je mozne ze sa tu neukazem cely tyzden ☹ Deti ma v skole hnevaju tak, ze mam chut dat hodinovu vypoved 😠 😠 Nechcem taku stresujucu pracu, kde je mi obcas az do placu 😒
Silno uvazujem, ze ked sa podari a budeme cakat miminko tak po par mesiacoch odidem z prace, lebo v tej nasej sialenej clovek moze aj k urazu prist 🙄 a chuda miminko by bolo take ohucane z toho hluku 😅

luko
3. dec 2007

no, ja mam vzdy strasny pondelok a hlavne ked vas niekto vytoci hned na prvej hodine 😖

grandy
3. dec 2007

ahojte, u mna je to podobne, tiez ma vedia poriadne vytocit...a nalada pokazena na cely den... 😠

luko
3. dec 2007

ja som vacsinou v poho ale pondelky mam najnarocnejsie, takze asi odpadnem od unavy o chivlu 😔 🙂

grandy
3. dec 2007

oddychni si,luko, zasluzis si to 😉

luko
3. dec 2007

no, to vsetky 🙂

luko
3. dec 2007

v piatok mame riaditelske volno, v stredu Mikulasa, tak to snad dobojujem tento tyzden 😀

grandy
3. dec 2007

no mna caka rodicko,tak uz nech je po nom...a uz sa nesmierne tesim na Vianoce...a na prazdniny!

luko
3. dec 2007

my sme mali nastastie pred dvoma tyzdnami rodicko, ale na prazdniny teda tesim ako nikdy 😎

grandy
3. dec 2007

aj ja a najma na letne 😀

fkamka
3. dec 2007

no aj zimné nebudú odveci, ved mame viac ako dva týždne! To nám zas budú všetci závidiet 😀 😀 😀

grandy
3. dec 2007

ale nemame to aj zasluzene?ved su to nervy riadne niekedy...

fkamka
3. dec 2007

coze niekedy, vsak pri dnesnych detoch skoro vzdy a to nehovorím len o vyučovacích hodinách ale aj o prestávkach decká nevedia čo so sebou 😢 a potom nám každý iba závidí prázdniny 😖

grandy
3. dec 2007

suhlasim,fkamka...a este ak triednictvo k tomu... 😒 a potom bud v klude...

fkamka
3. dec 2007

tak triednictvo to je riadny zaberák ja mam deviatakov tak to je fakt des 😎

sharlotta
4. dec 2007

No, ja mam pondelok tiez najhorsi. Ucim 7 hodin vkuse a potom poobede este ucim vo firme, takze som total odrovnana. V utorok mam zase 6 hodin vkuse, takze po utorku si to mozem rovno hodit. 😖 Az teraz som sa dostala k tomu, ze som sa konecne najedla.

fkamka
4. dec 2007

ja mam kazdy den sest hodin a este aj jeden kruzok k tomu, najlepsie sa mi uci anglictina, lebo tam mam menej deti, my totiz mame v triedach okolo 30 deti a to je velmi vela ☹ ☹ ☹

gitarka
4. dec 2007

ahojky mozem sa pridat?

luko
5. dec 2007

ahoj gitarka, pridaj sa, jasne, snazilkujete? 🙂

sharlotta
5. dec 2007

Fkamka a vy mate aky uvazok, ze tolko ucis? 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre