Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

snecka
24. aug 2009

No dobre beriem späť nie ste až také zavislé, myslela som si že je to horšie 😀
Nellie pušika je prasiatko 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

že pušika to aky super vyraz to nepoznaaam 😀 😀 😀

ty dnes pušiku nemozes, ty jedine tak suchare a banany a horku cokoladku 😝
a uz je brusko OK, uz nemas prehanky????

snecka
24. aug 2009

Nie vyzerá že je už OK, no včera som si večer dala, že hrozno, nektarinku, broskynu a zapila som to pivom, tak asi to bol moj vírus. 😅

nellie_
autor
24. aug 2009

sneci tak to je riadne sračkovita kombinacia... sak to by sa posr...al kazdy z toho 😀 😀
ty si davas kombinacie.... 😅
No ale hlavne ze to preslo.... 😉

ja sa dnes zas neviem prepnut do pracovneho rezimu... toto je teda moralka..byt sama sebe sefkou aj premie by som si strhla... 😀 😀

snecka
24. aug 2009

Nellie ja by som si ani plat nedala 😀, nechce sa mi nic, dnes to mám dovolené, veď som nič nespala, chúďatko moje malé. 😔, ale teraz by som si schrupla. 😅

vanesska
24. aug 2009

cafte babule... 🙂

teda vy ste ine ranostajky... 😅 moje nervy... to ja o 5 sa len prevraciam na druhy bok jak sa vravi... neznasam skore vstavanie... 😝

no musim zareagovat aj na tu australiu... je to kraaaasny film... a hugh tam vyzera famozne... jaaaaj ... mi slinky tecu ked si na neho spomeniem... mnam 😀 😀 a to mulatciatko je tiez nadhernucke...

snecik... no veru asi tie pribalaky netreba citat... mas pravdu... ja som s tym aj tak tento mesiac nezacala lebo sme sa rozhodli ist este v septembri na dovcu takze aj stimulka sa mi posunie asi az na oktober... no uvidime...
okrem toho mi este minuly tyzden zistili zapal mocovych ciest... nechapem kde som to nabrala nikdy som to nemala... takze som dostala antibiotika a pijem cajicky... tak to nebudem silit... o mesiac skor alebo neskor... hlavne nech sa to prelieci...

snecka
24. aug 2009

Vaness máš pravdu, choď do toho úplne zdravučká a bez stresov a úspech je zaručený 😉.

vanesska
24. aug 2009

sneci.... snad mas pravdu... hlavne sa zbavit tych stresov... to je pre mna niekedy problem... co sa zdravia tyka som strasny strachoprd... ale ucim sa mysliet pozitivne aj ked to ide tazko 😖

vierka
24. aug 2009

sneci - ze broskyne a pivo 😀 😀 😀 tak to je riadny virus 😝

nelie - som Vierka a som zavisla na filmovych veceroch, konikovy - ale len modrom a dobrych ludoch 😀 😀 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

vieri - ja som julia - som zavisla na filmovych veceroch, modrom konikovi a sladkostiach od firmy sedita a smotanovo-cibulovych pringlesov 😀 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

nelie - tlesk, tlesk, tlesk (to je akoze ten potlesk) 😀 😀 😀
si dobraaaa, toto je prvy krok 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

neisty usmev som prave vyludila na ksichte a pozeram do zeme a sadam si na svoje miesto... cela stastna ze prvy krok ma za sebou 😀 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

😀 😀 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

teraz co? teraz pocuvame ostatnych "rovnako postihnutych" 😀 😀 😀 😀 😀

asshanti
24. aug 2009

caute babule, ja som tento vikend nejako nestihala, ani dnes...
v sobotu som trochu upratala a potom zehlila a potom cakala manza, mali polovnicku schodzu a dosiel domov ako tarzan, aj zle mu bolo... ani som nemohla mat nanho nervy... 😀 😀 😀 a cely vecer mi vyvolaval, ze nech sadnem do auta a dojdem k nim a ja, ze nie, ze som unavena, v pyzame a pozerala som lemru lemravu... a on ze musim prist a prosil a prosil, ale nesla som, fakt sa mi nic nechcelo...
vcera sme boli na nakupoch, v jednom materskom obchode som si kupila bombove rifle (dnes ich mam aj na sebe, je dost chladno), jedny cierne nohavice a jedny cierno - biele pruzkovane, ale vsetky super a trendove + krem na strie, tak nas to stalo nejakych 140 eur... 😝 😝 😝 zabite ceny... 😝 😝 😝 a kupili sme kamosovmu malemu, co sa narodil presne na moje meniny suprovu supravicku, take nohavice s bundou, oteplene, neskutocne prijemne na dotyk, stalo to nejakych 30 eur, no stalo to za to !!! tak ta pani mala z nas radost... 😉 😉 😉 boli sme uz obzriet aj kociarik a postielku, tak orientacne, ale zhodli sme sa, ze obaja chceme oranzovy... 😵 😵 😵 tiez som si kupila jedny baleriny, boli zlacnene na 5 eur, no nekup to !!! 😀 😀 😀 ja som to sice nikdy nemala na nohach, lebo ja milujem vysoke opatky a dokazem byt v nich cely den v pohode, no musim sa naucit uz na nizkom...
a este som od draheho dostala aj strieborny nadherny prsten, na 2. vyrocie... je uzasny, milujem ho !!! (teda manzela, aby bolo jasne...)

vierka
24. aug 2009

nelie - no teraz sa caka na ostatne zavislacky a potom budeme cakat, ktora sa postavi ako prva a zacne svoj smutny pribeh o tom, ako sa to cele zvrhlo ked prisla na to, ze nie je milovana a jedinu utechu hladala na gauci pri sledovani romantickych filmov a jedini pukancov a tajne snivala o muzovi ako je Jackman 😀 😀 😀

ass - no tak to si mala teda naaaaakupny den 😀 si toho pokupila 😀
no ved mi vieme ze mangela milujes, ale sem-tam sa da milovat aj prsten 😀 😀 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

assh ty sa nechces ku nam pridat.. ??? aj shopaholičky maju svoje sedenia 😀 😀 😀
to bola celkom dobra komedia ten dennik shopaloličky... ups a zasa sme pri filmoch 😀 😀 😀

ale dobre nakupy si porobila.. to ja zasa nosim stale baleriny, ja mam totiz opetky prirodzene vrastene uz davno v nohach a v opetkoch by som sa nezmestila do dveri 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

nelie - co dvere, ale buchat sa hlavou o strop v autobuse tiez nie je bohvie co 😀 😀 😀

ja mam najradsej sportovu obuv - podpatky vaaaaazne len vynimocne 😀 na svadby a tak 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

vieri no tak to teda hej... ked si dam baleriny alebo tenisky tak to je uplne v pohode.. 😀 😀 😀
ja som mala opetky len raz v zivote - na stuzkovej 😀 😀

na svadbe som mala pohodlne makkucke chutnucke balerinky 😵 😵

vierka
24. aug 2009

no ja mam taku malu kolegynu, ze keby som si ja dala podpatky, tak ona by mi cumela rovno na prsaaaaa a to by mi bolo asi neprijemne 😀 😀 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

vieri to ona je taka nizkokmenna???? 😀 😀
a to sa mne stava casto ze su mi zeny tak po prsia 😀 😀 😀 ale nečumia mi na ne 😀 😀

asshanti
24. aug 2009

do klubu shopoholiciek patrim nabeton !!! priznavam sa aj bez mucenia !!! nellie, myslis ten dennik nakupnej, ci spoved nakupnej maniacky, kde hra Isla Fisher ? to som len citala recenziu, ale toto si musim pozriet, lebo mam s nou vela spolocneho... 😀 😀 😀 😀 😀

a to som dnes nakupovala dalej... 😝 😝 😝 ideme totizto na 2 svadby, jedna zaciatkom septembra a druha zaciatkom oktobra, tak som si dnes kupila saty, manzelovi novu koselu a kravatu a este krasny naramok, bizu, ale bombovy !!! a este jedny saty, na bezne nosenie, perfektny material, obtiahnute, po kolena, zostihluju ma vsade, len pekne brusko materske v nich vidno a celkom pekne nohy v nich mam... takze baby, ked vam poviem, ze mam v penazenke nejake 2 eura, aj to je asi vela... 😀 😀 😀 a vyplata v nedohladne.... 😀 😀 😀 😖 😖 😖 a este potrebujem nausnice, dat sa ucesat, nalicit, darcek, kvety.... ajajajaj, tazky mesiac a v oktobri detto... 😝 😝 😝

vierka
24. aug 2009

nelie - ale tie moje kozy ti az normalne tienia vyhlad... takze nejde na ne nepozriet 😀 😀 😀

ass - no ako si sa vcera rozbehla, dnes tusim pokracujes 😀 😀 😀 ako si len ty zvyknes ma rodicovsky prispevok 😀 😀 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

asshanti presne ten film som myslela.. fakt taka dobra oddychovka je to a pozri si to lebo ako ta tak citam si jej fakt dost podobna... 😀 😀 😀 😀 😀

vieri sice ano ty si taka dost obdarena... ako sa to hovori - jáj ze mas vyvinute pluca riadne 😀 😀 😀
to zas tie moje pohoda to su len take lentilky pod kobercom či stipance od komara??? 😀 😀
ale nie, drahy vravi ze tak akurat do ruky 😀 😀

vierka
24. aug 2009

nelie - ved aj ten moj hovori, ze akurat do ruky - asi si namysla, ze ma velke ruky 😀 😀 😀
a som sa najviac smiala, ked sa zacal stazovat ked sa mi tehotenstvom zacali este viacej zvacsovat, ze teraz sa mu uz ani do huby nemestia 😀 ako keby sa dovtedy zmestili 😀 😀 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

vieriiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a este stale v pohode dostanes podprdu kupit alebo ozaj za chvilu budes musiet tie 2 padaky zosivat, ako som ti raz radila uz 😀 😀 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

uz davno som vam rusov nedavala...

http://www.fishki.net/comment.php?id=56267

prave som sa na tom tak super pobavila... asshanti pozeraj na tie modne kreacie... 😀 😀 😀

asshanti
24. aug 2009

tak to bol pohlad pre bohov vieri... 😀 😀 😀 to ja som oproti tomu slabe becko.... 😀 😀 😀 manzelikovi sa nakupy pacili, bol so vsetkym spokojny !!! a este mi vravel, ze mi da vo stvrtok na kadernika, ze nemusim vytahovat zo svojho uctu, hoci on uz tento mesiac vyberal asi x - krat.... 😵 😵 😵 lebo som aj veru pri tych vydavkoch zabudla na tie vlasy co som objednana uz mesiac a mam dost draheho kadernika, tak mi treba asi 50 eur... tak si beriem vo stvrtok dovolenku a rano idem k lekarovi, ci je vsetko ok, dufam, ze ano...

a co to tu boli za reci o velkych kozach...??? 😀 😀 😀 vieri, snad nemas vacsie ako ja...??? a ja som si myslela, ze to len sama mam take mindraky... 😒 😒 😒 ale chvalabohu, zatial sa mi nezvacsili, odkedy som tehu, dufam, ze to tak aj ostane, ale to je zrejme len moje zbozne tiche zelanie... moj manzel sice tvrdi, ze nemam velke, ze su akurat, ale ja nie som slepa a kvoli tomu aj vyzeram mozno tucnejsie, lebo som hore taka macata... a co sa tyka tych padakov, aj moj manzo uz povedal, ze ked sa mi rapidne zvacsia, ze sa nemam bat, ved ma brata v armade pri letectve, tak nieco nasijeme z padakov... hahaha, ze vtipne... 😠 😠 😠 😀 😀 😀 a jedna znama furt hovori manzelovi (tiez ma velke prsia), ze si ich da aspon o cislo zmensit a on jej na to, ze jej priplati a nech si da este o cislo vacsie... takze tak, s nasimi chlapmi... 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

nelie - tak toho prveeeeeho uplne ze milujem 😀 😀 😀

no a padaky mi este netreba.. ale prinajhorsom prinesie mangel zo stavby tacky a budem ich vozit pred sebou - aspon tu bude ja taky trening na kocik 😀 😀 😀

ass - no neviem ako ty, ale ja mam strasne maly obvod pod prsiami 75 😅 a nad nim ze booooom... bola som na 75E a teraz som na 75G 😀 😀 😀
zachvilu bude F ako fiiiiiiiiiiha a potom uz len K ako kamion a P ako padaky 😀 😀 😀

snecka
25. aug 2009

😀 Dobré ráno,
no som sa nasmiala, takže téma Neúspešné cickaté Clostilky - pridávam sa do klubu že 75E 😀 , no a Nellie, Katika? silikóny to istia 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre