Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

snecka
26. aug 2009

Nellie bože ja čítam zžiť s konečníkom nie koníčkom 😀. Asi potrebujem pauzu. 🙂
Práci zdar!!!!!

nellie_
autor
26. aug 2009

to by som mala ist rovno celej firme vyprontovat... mame tu pocitacov hadam aj 50 tak to by bolo aj na cely den.... 😀 😀 😀 😀
to by bola sranda sledovat reakciu kolegovcov keby im tam naklusem s prontom a prachovkou v ruke 😀

vierka
26. aug 2009

sneci - 😀 😀 😀

nelie - tak potom sa mozes stavit aj u mna, ja tu mam ten monitor akysi docaaapany tiez 😀

nellie_
autor
26. aug 2009

sneci tak to teda nemusim take zživanie analne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vieri kludne nabehnem....aj ku vam 😀 😀

asshanti
26. aug 2009

dobre ranko !!!

sneci, chvalabohu, ze sa Ti nic nestalo, som rada !!! musel to byt riadny sok tak skoro rano... tak v spalni mame vstavane skrine na dlzku jednej celej steny, cca 4 metre, na polovicku s manzelikom, mam tyc metrovu na vesanie a strasne vela polic, kde si vsetko ukladam do dvoch radov, kedze skrina je dost siroka... 😀 😀 😀 ale uz mam nejake veci roztriedene, do ktorych sa uz nemestim, cakam ze dojde manzelova teta, ta ma 3 dievcata, takze mam pre nich pripravenu veeeelku tasku... uz v zime som im poslala jednu obrovsku... ale tiez cakam ci neschudnem, uvidim ako to bude po babatku... 😵 😵 😵 😒 😒 😒 😒

nellie, to mas teda fakt pravdu, ze som maniacka... 😎 😎 😎 ale teraz koncim, potrebujem zajtra love do kadernika a potom na tu svadbu... takze sa budem trosku krotit, hoci to bude tazke... 😖 😖 😖 😀 😀 😀

snecka
26. aug 2009

Nellie kakavko neľúbiš 😀

nellie_
autor
26. aug 2009

sneciiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja tu z vas dneska umrem baby 😀 😀 😀

asshani taku skrinu si dam aj ja..uz sa na nu tesim... 😎 😎 😎 a manzelove sesternice musia byt inak vytesene, ked tak po tebe podedia... 😀 😀

alex
26. aug 2009

Dobré ránko dievčence 🙂 Niekto tu v budove vŕta, no balzam pre uši 😠

nellie_
autor
26. aug 2009

ale vsetky makate, marnosť šedivá 😀 😀 😀

asshanti
26. aug 2009

ja som bola parkrat kuknut, ale nikde nikto... uz sa tesim na obed, lebo som uz fakt hladna... 😀 😀 😀
a dnes mam na sebe tie krasne nove saticky a kazdy mi hovori, ze vyzeram super !!! tak sa tesim... 😵 😵 😵 zatial pa a vsetkym dobru chut !!!

vierka
26. aug 2009

no ja som prave prisla z obediku a uz sa budem len tak motkat po kancliku 😀

alex
26. aug 2009

no ja sa teším, lebo šéf bude mať od budúceho týždňa dovolenku a bude tu frei. Budem tu len ja, kolegyňa a dvaja technici. No to bude pracovná morálka 🙂

alex
26. aug 2009

a idem čoskoro na obed, dám si jablkovú žemlovku, už sa teším, ale čakám mailik od manžela. Postavil už skrine, tak mi pošle foto.

vierka
26. aug 2009

no ze jaky obedik budes mat Alex - to ti aj zavidim... my dneska obed tak normal... nic z coho by som bola nadsena a na zajtra som si pre istotu nevedela ani nic vybrat - ved stale to iste, uz som aj prejedena 😅

tak stavia skrine, tak to cakas na pekny mailik 😀

nellie_
autor
26. aug 2009

ja dneska normalne ze makam ako fretka... 😎 ale stiham aj tu vas monitorovať... 😀 😀

ja som mala na obed oblozeny chleba...a svokra mi volala nech dojdem, ze robi palacinky 😵 😵 😵 😵

alex
26. aug 2009

no včera sme jednu postavili a teraz už mu zostali stavať len dve malé, tak to už má, aj foto už mám. Ešte nám zostáva kúpiť komodu, matrac na posteľ a môžeme sa postupne presunúť do tej izby a chystať si obývačku.

Potom už len postieľka a spálňa je komplet.

alex
26. aug 2009

no idem ja na obed... sama. Kolegyňa išla so šéfom, ja som nechcela ísť na pizzu, tak idem len sem do jedálne si dať tú žemlovku.

snecka
26. aug 2009

To len ja neobedujem? 😕 , u nás sú obedy o 10.00 a to je pre mňa skoro, a aj tak mi nechutí, jem len raz denne, keď prídem domov, no keby ste ma videli tak si myslíte že žerem furt ☹
Možno to robím zle, ale už som skúšala aj raňajkovať ale priberala som len taký čvist.
Ass mohla by si hodiť fotočky do albumiku, aj my ťa chceme vidieť napr. v šatočkách aj s brušinom, aj babetočko ako Vierka a Alex. 😉 Katíka, a kde tá je 😕

vierka
26. aug 2009

nelie - to da roboty umyt tolko monitorov, co??? 😀 😀 😀
ze palacinky... mnaaaaaaaaaam.... tie by som si dala aj ja, len sa mi nechce pri nich stat a vypekat 😅

alex - tak dorbu chut prajem...

nellie_
autor
26. aug 2009

sneci ja na obed tiez nechodim, ja tu len vyjedam take suchotinky vseliake a napraskam sa az doma...
ja nastastie mozem zjest kolko chcem a nevidiet to na mne.... 😅
neboj ked porodis potom pocas kojenia a prebdenych noci taaaaaaak krasne schudnes ani nebudes vediet ako 😉 teraz to neries... 🙂 🙂

to inak aj mna napadlo, ze co je s Katikou.. asi zauca tie nove devenky tak je plne vytazena... 😅

vierka
26. aug 2009

katika naposledy nadavala na pracu, ze ma toho vela a jej sa odchod na matersku uz vemi krati, tak sa je to v praci este viacej o hubu 😒

nellie_
autor
26. aug 2009

mna tu dnes na konikovi normalne nastvali... 😅
asi poznate shaarku - tak oni ju normalne blokli...kôli foto v pase 😅

vierka
26. aug 2009

preco ju blokli?????

nellie_
autor
26. aug 2009

toto napisala adminka:

shaarka bola vcera napomenuta, zmenila si teda fotografiu za inu, ale kedze dnes si opat dala fotomontaz, bola zablokovana za umyselne porusovanie pravidiel. Pravidla platia pre vsetkych rovnako, teda aj pre uzivatelku shaarka. Vo fotoalbume jej uz bol viackrat vymazany pes, ale ona si tie fotografie psa dala do albumu opat.

ale pritom shaarka mala svoju realnu foto iba upravenu ze bola ciernobiela... 😅

vierka
26. aug 2009

takze ma uplne zablokovny pristup? ze nemoze ani pisat, alebo co?? ci jej len stale mazu fotky???
to kde si citala???

nellie_
autor
26. aug 2009

pozri tu v tejto teme:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ze je bloknuta iba dočasne...ktovie na ako dlho.. a to akurat teraz ked ma shaarka prvu ovu v zivote a my nebudeme vediet ako to dopadlo 😔

nellie_
autor
26. aug 2009

vieri to oni zablokuju vsetky IP pocitacov z ktorych shaarka pisavala.... 😒

vierka
26. aug 2009

to jako vazne??? oni to takto bloknu??? ja ze by nam mohla napisat aspon pod inym nickom, ale to asi nepojde 😨

nellie_
autor
26. aug 2009

vieri je to tu krute veru....to jedine ze by si si novy pocitac potom kupila v tom pripade ak zablokuju 😅
ale verim, ze ju neblokli na dlho ☹

vierka
26. aug 2009

fuha, tak to je vazne drsne - to aby som si davala pozor na usta a co sem vkladan 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre