Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
14. jan 2009

to isto napadlo aj mna...je riadna drzka striga jedna... 😀 😀 😀 😀 😀
ratalo sa mi to 😎

jéj dala si si foto.. 🙂 🙂 🙂 🙂

mne sa tak nic nechce, akurat som sa naobedovala a teraz by to chcelo pospat si troska 😅

snecka
14. jan 2009

Ani mne sa nechce, ja som doma, čiže šlofika by som si aj mohla dať, asi aj idem zaviazať sadielko. 😀

nellie_
autor
14. jan 2009

sneci tebe je zit...jaj ozaj ty mas tu nutenu dovolenku... 😎 😎 😎 😎
co by som ja za to dala...salo viazat... 😀 😀 😀 😀

vierka
14. jan 2009

nelie - mojka, to sa uspava tak na 15 minut a po hodinke ma uz pustaju domov... odber vajok by som mohla mat tak na 10 - 12 den stimulacie, podla toho ako budem reagovat na injekcie, toto je individualne, ze kedy pojdem odovzdat vajickovi matros 😀

snecka - ja sa tesim, sice je to pre mna nove a mohla by som sa aj trochu bat, ale zatial to beriem velmi v pohode a tesim sa na to... nekonecnych bude asi tych 14 dni cakania na krvny test, to sa asi zblaznim - ale aj na to sa tesim 😀 v pezinku som uz dlho nebola, pozriem aspon co maju nove 😀
papier na ktorom bolo doporucenie na predoperacne mi dali v centre a na zaklade toho mi moj lekar odobral krv a dal mi doporucenie v TT na interne kde mi daju papiere ako dopadli tie predoperacne testy a tie si zoberiem potom zo sebou do blavy 😀

snecka
14. jan 2009

Vieročka no keby sme už čakali na výsledky testov, to by bolo super, aj to určite bude. Som zvedavá ako sa ti bude dariť, aj ja sa normálne teším s Tebou. huráááá 😀 , aspoň všetko odkukám a potom bude zase premúdrelá. 😅

vierka
14. jan 2009

snecka - ty vies toho viacej teraz nez ja 😀 ale ja verim, ze vam tie moje blondinkovske rady ako prezit IVF budu nanic 😉

nellie_
autor
15. jan 2009

ahojte tetušky.... 🙂 🙂 🙂

alex
15. jan 2009

Ahojček, kočky. Juj ja mám zase také návaly tepla z toho clostilu, že až. A včera som došla domov, sa mi ruky triasli... 😖

Nellie tak v pondelok idem aj na na sono, tak budem na teba myslieť 😉 Dúfam, že budú pekné folíky.

Kočky ja mám taký problém... Mám ísť na RTG zubov, len mi tak vŕta hlavou, že ako to vplýva na rast folikulov a či potom nie sú nejaké oslabené vajká, alebo tak. A ak by som išla až po ovu, kedy by som už teoreticky mohla byť tehu, ale v tých úplných začiatkoch, čo by to mohlo spôsobiť?

alex
15. jan 2009

no tak som sa dočítala, že RTG v začiatkoch tehu je veľké riziko, takže nič.

nellie_
autor
15. jan 2009

ahoj alex....
tak to budem aj ja mysliet na teba...ja v pondelok budem uz 16DC tak som teda zvedava ze co tam uvidi... 😅

mne nebyva teplo z clostilu, ale teraz mam hrozne divny graf..nechapem tomu.... 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

snecka
15. jan 2009

Caute, ja som mala dnes taký blbý deň ( skúšky ), dúfam že zajtra sa budem len smiať, myslíte na mňa a moje jajca.
Nellie ja tento mesiac voľáko flákam meranie, ale dnes som odmerala a tiež mám takú vysokú teplotu 36,9 pred ovu, hm 😒

alex
15. jan 2009

ja som dnes mala 36,6... som zvedavá na pondelok. Idem ráno o ôsmej.

Snecka myslím na teba :o)

nellie_
autor
15. jan 2009

sneci tak zajtra na teba myslism...potom nam daj vediet ako si dopadla... 😉
takze aj ty mas take teploty...ja tomu fakt nejak nechapem....no som riadne zvedava na pondelok.... 😅 co ukaze sono mašinka 😅

alex
15. jan 2009

no ja som tiež veľmi zvedavá... Keby mi toto IUI vyšlo, manžel by mal krásny darček k narodeninám 😵

nellie_
autor
15. jan 2009

alex ziadne keby..... ziadny podmienovaci spôsob...ono to vyjde..!!!!! dame tomu rozkaz....aj ja som si tento mesiac prikazala ze otehotniem.... 😎 😀 😀 😀 😀

alex
15. jan 2009

No ja som sa tak tiež rozhodla 😀

ja som ešte v práci, nechce sa mi ani domov ísť. Dlhá cesta...

nellie_
autor
15. jan 2009

ja uz som doma, ale pokracujem v praci... 😅 ja som taka trafena ze si vykazy este aj domov nosim... 😅
ale mam tam vela pocitania a tu mam na to taky klud a nikto ma neotravuje jak v kancli... 😎

nellie_
autor
15. jan 2009

chodis peso domov, ci mas elektrickovu story? 😀 😀
aj moja segra sa prave premiestnuje z roboty domov....byva tiez v BA ako ty.. 😉 ci ty nie si priamo z BA?

alex
15. jan 2009

som priamo za BA, ale cestujem od letiska až do Petržalky, takže cez celé mesto 😖 idem dvoma autobusmi.

A ty už šoféruješ? ma tak napadlo, že si si vodičák robila 🙂

nellie_
autor
15. jan 2009

aj moja segra byva v Petrzalke 😉 ona cestuje z Incheby.. 😉
hej uz soferujem, teda snazim sa...dneska som isla prvy krat po snehu, to bola aka sila jak to klzalo... 😅
ale to som sla len od svokry ku nam domov, co su dve ulice.. 😀 😀 😀
teraz sa bojim ked je sneh soferovat, ale ked su suche cesty tak hej...je to taka sranda...

alex
15. jan 2009

a segra robí priamo v Inchebe? Kedy sa k nej chystáš, že by sme dali stretko 😉

To je super, že jazdíš, ja som si povedala, že od jari začnem.

nellie_
autor
15. jan 2009

hej robi priamo tam...manazuje tam tie vystavy... 😉
vidis, to nie je zly napad...ked tam najblizsie pojdem dam ti vediet.. 😉 maju si s frajerom kupovat novy byt, lebo teraz byvaju u jeho rodicov, tak na to sa tesim najviac, to uz tam potom budem aj prespavat....tak to sa isto stretneme... 😉 😎 😎 😎

alex
15. jan 2009

počkaj a ona tuším aj v telke rozpráva ne??? Lebo minule som niečo pozerala a bola tam taká kočka z Incheby.

alex
15. jan 2009

idem ja už domkov, možno ešte doma nakuknem.

pa pa pa

nellie_
autor
15. jan 2009

nie nie to nie je moja segra...aj ked je tiez kočka, ale v telke nehovori to je jej kolegyna 😉
segra mala na starosti aj tie vianocne trhy co tam byvaju....aj sme ju boli pozriet na nich...
mnam prave som ake super zapekačky urobila mnam....rozkrojila som bagetky na ne som dala majonezu, kukuricu, sunku a vela syru a pod gril...genialne to je... 😎

alex
15. jan 2009

tak som doma, už prezlečená a trošku napapaná, idem si dať clostilček 😉

alex
16. jan 2009

Dobré ránko, sneci myslím na teba, dúfam, že budú pekne folikuli 😉 😵

vierka
16. jan 2009

ahojte babulky...

sneci - myslim na teba, verim, ze ti povie doki len same dobre spravy 😉 🙂

ja som bola dnes na prvej vcelicke 😀 dnes zacala moja stimulka 😀

alex
16. jan 2009

vierka tak je to tu! Celkom rýchlo to ide, čoskoro budeš tehu 😉

vierka
16. jan 2009

alex - hej, celkom rychlo to ubehlo a buduci tyzden v stredu budem mat prvu kontrolu - tak to tie ubehne rychlo dovtedy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre