Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
30. jan 2009

čaute kočky, tak všetci lyžujú, len ja som na chate chorá... našťastie bez teplôt, ale smrkám, kýcham, hrdlo ma bolí ako šľak... zajtra už ideme domov, ani som si zalyžovať nestihla poriadne.
Príznaky zatiaľ nemám žiadne, ani na tehu, ani na mrchu, ale skôr rátam s tým horším variantom.
Ako sa dnes máte?

snecka
30. jan 2009

Alex zlatko ani ja neverím že sa to podarilo, včera som už testovala a nič síce bol 10dc, ale niektoré majú tienik už vtedy.
Alex ale tvoja choroba môže byť príznak tehu 😉

alex
30. jan 2009

sneci toto nebude príznak. Jednoducho som dobre nachladla, tak ako každý na chate.

anjelinka
30. jan 2009

Ahojky moje,

alex, niekedy, hovorila mi to kamoska, ze ked otehotnela /to nevedela, ze je tehotna/, mala teploty, hrdlo mala v kybli, no a potom jej dr. povedala, ze telo sa nastavilo na tehotensky rezim a vtedy zena zvykne takto reagovat.

Mne uz ovulku odznacilo, takze podla teplot anovulak. Baby, ale v piatok a sobotu som mala jasny tahavy hlien a aj podla slin som mala stromceky, asi druhykrat v zivote, ale podla teplot to tak nevyzera. Ja neviem, som nestastna ☹

Snecik, ty sa neznepokojuj, nic nie je stratene, testovala si velmi skoro.

Nellusik, ja neviem, nechces skusit testik, ved mas nadherny grafik, fakt, prekrasny. Tento cyklus si brala nejake lieky okrem utrosa? Myslim Clostil alebo tak, hmm?

snecka
30. jan 2009

Anjelik kedy ideš za nejakým normálnym dokim? Aby ti už pomohol, ja som takto chodila rok a pol k mojej. ☹

vierka
30. jan 2009

nelie - na krvny test idem po 14 dnoch, cize 11.2. - verim ze budeme mat krasny valentinsky darcek. Teplotky mas krasne, tak drzim palce aby take krasne zostali aj po vysadeni utrosu 😀

vierka
30. jan 2009

alex - mojka este nezufaj, niektore tehulky zacinaju chorobou 😉

vierka
30. jan 2009

snecka - ani ty nevesaj hlavu, mojej segre ukazalo prvy krat dve ciarky az po vynechani mrchy, skor nie - je to individualne 🙂

nellie_
autor
31. jan 2009

ahojte...tak ja dnes uz klesam...takze asi nic z utorkového testovania nebude.... ☹ 😔 😔 😔

tie bolesti podbruška budu predmrchovske.... 😔

anjelik brala som aj clostil ale len 4 dni tento cyklus - nasadila mi ho neskôr...a mam doma aj dalsie balenie takze ratam ze o tyzden nasadim a hopsasa dalsie kolo...

vieruška to bude nádherny valentínsky darček... 😵 😵 😵 a snecka ma aj dneska nadherny grafik, tak ta bude mat valentinsky darcek tiez... 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
alex ty si tiez stale nadejna.. 😉 🙂 😵 😵 😵

anjelinka
31. jan 2009

Ahojte dievcata,

na obed ma zacalo boliet brucho, tak reku, co tak skoro a idem na wc, no a mrcha. Ale nikto mi nevezme, ze som minuly vikend mala ovulku, no a asi ta teplota ani nemala kedy vyletiet hore, ked uz mrchujem 🙄 😔 .

Nellik, nezufaj, este sa teplotka stale drzi, uvidime zajtra. Tak si prajem, aby tento mesiac to uz niekomu konecne vyslo.

A ja toho doktora stale len odkladam 😒

anjelinka
31. jan 2009

No a vlastne, takyto je moj graf 😒

nellie_
autor
31. jan 2009

anjelik ta mrcha ma mrzi...veru by si mala pekne krasne naklusat k doktorovi... 😉
tebe aj robili hormonalny profil? mozno ich mas nejak rozhadzane tak preto ti tak skacu tie teplotky...
ale inak aj mne hrozne skakali predtym ako som brala femigard a utrogestan....
mozno aj tebe treba nasadit utroša predsa len je silnejsi ako duphaston a ak si aj mala to ovu minuly vikend, tak potom mas kratku lutealnu fazu a utros je prave na jej predlzenie.... 😉

mna veru uz dost pobolieva brusko takze ja ocakavam mrchu v pondelok, ak nie zajtra.... 😒

nellie_
autor
31. jan 2009

anjelik pozrela som ten tvoj graf a ty mas fakt riadne kraty cyklus 22 dni... 😅
skus sa popytat na ten utrogestan, ten by ti lutealnu fazu po ovulacii predlzil... 😉

mirabela
31. jan 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se Vás zeptat: můj dr mi napsal clostilbegyt na příští cyklus (od 5.DC 2 prášky denně). Snažíme se 14 měsíců a zatím pořád nic. Ale podle měření BT a hlenu mám spolehlivě ovulaci každý cyklus (vždy 15-17 DC), cykly vcelku pravidelné (25-29 dní, mrcha vždy dorazí sama). Jsem z toho trochu zmatená, myslela jsem, že Clostyl se bere jen při anovulačních cyklech... (Samozřejmě jsem se ho nezeptala, napadlo mě to, až když jsem byla venku z ordinace 😅 ) Díky za radu 😉

snecka
31. jan 2009

Mirabela Clostil sa neberie len pri anovulákoch, je to na zvýšenie šance, takže pekne papkaj 😵
Vieruška ako sa cítiš mamina?
Anjelik nový doktor ty s tým určite pomôže, neváhaj a choď za iným 😉

vierka
31. jan 2009

nelie - uvidime aka teplotka bude zajtra, myslim na teba 🙂

vierka
31. jan 2009

anjelinka - naozaj mas kratku poovulkovsku fazu, skus sa opytat na ten utros, zevraj je najlepsi, ja ho teraz uzivam 😉

vierka
31. jan 2009

snecka - dnes celkom unavene, bola som od rana na oslave a nejako ma to zlozilo. Ten utros uz zacina posobit a ked si poobede nepodriemem, tak som vecer death. Ale inak sa mam skvele 😀

anjelinka
31. jan 2009

Dobry vecer dievcence, zrejme tu uz ziadna nie ste, doteraz tu bola navsteva, skor sa nedalo. Uz by som bola rada, keby sme sa tu stretli vsetky spolu.

Nellik, ano, robili mi HP, dvakrat, ale to bolo este v prvej polovici minuleho roku, vtedy bol vraj v poriadku, aspon podla toho, co hovoril doktor.
Ja uz zacinam stracat chut to vsetko riesit, stve ma to a mozno teraz vyzeram, ze preto nechcem nic spravit, ale mna uz to ustavicne chodenie k dokimu ubija. Ale musim sa pozbierat a ist, najst ale poriadneho.

Teraz premyslam, ze ked som minuly tyzden zrejme ovulovala, mala som si dat Duphaston, mam doma este jedno cele balenie, teraz uz nic nenarobim, lebo mrsula je tu. Ale takto skoro som ju uz davno nedostala. Je vsak pravda, ze teraz som dva dni za sebou cakala po hodine na autobus, vymrzla som v cizmach, kycham, soplim, ci mi aj to nepridalo.

Nellusik, kedy chces testovat?

A na ten Utros sa spytam, ked pojdem este za tym terajsim dr.

alex
1. feb 2009

ahojte kočky, tak my sme už od včera doma. Duphaston som včera spapala posledný a už len čakám na mrchu.

nellie_
autor
1. feb 2009

ahojte, tak dneska sa mi teplota znova vysvihla na 37 tak som zvedava co zajtra....ci sa udrzi alebo nie.. 😅

shaarka
1. feb 2009

ahojte 🙂 ja som dnes 36,5 po duphastone, takze ziadny test sa nekona 😀 😀 😀

shaarka
1. feb 2009

nellie, gratulujem k 37. stupnom (nie rokom) 😀

alex
1. feb 2009

nellie super 😉

alex
1. feb 2009

kedy skúsiš testík?

shaarka
1. feb 2009

mozno uz teraz skusa 😉 ked tu nie je 😵

snecka
1. feb 2009

Alex hm a ty kedy testuješ, no ja som nevydržala a dnes som testla znova, negatívny, aspoň nebudem zajtra sklamaná, už sa pripravujem na 2IUI.

snecka
1. feb 2009

ešte moj graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... , tie teploty ma normálne serú, nech už idú dole a ja idem ďalej. 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre