Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
18. aug 2009

ash aky mas oblubeny parfem???? 😉
ja som uz asi 6 rokov namotana na Dolce and Gabbana light blue a teraz aj na moschino I love love a este mam doma salvatore ferragamo - incanto shine...ale ta mi nejak zacala vadit... 😅
to je totiz moj problem ze kazda vonavka mi casom zacne vadit a nemozem si ju davat, a zatial iba pri dolce sa mi to nestalo a moschino mam tiez uz asi treti rok a pohoda 😵

asshanti
18. aug 2009

nellie, tak ja teraz momentalne dlhodobejsie pouzivam a asi aj dlho budem moj najoblubenejsi parfum Bright Crystal od Versace, uz ho mam asi 5 - ty krat !!! A tiez mam dalsie ako Addict 2 - Christian Dior, incanto Shine - Salvatorre Ferragamo a tiez mam rada Funny a Hippy Fizz - Moschino. Ja to striedam, musim mat stale aspon 4 vone... A teraz som mala perfektnu tiez Apparition Sky - Emanuel Ungaro. Aj Light Blue mam rada. 😵 😵 😵 Ja mam celkovo rada svieze a take ovocne vone, nemam rada orientalne tazke parfumy, ani kvetinove...

vierka
18. aug 2009

alex - to si nevsimaj... ja nie som tiez mojsejka 😀

kto je to ten Dolce??? a Dior????? 😀 😀 😀

vierka
18. aug 2009

jo baby, len si uzite parfemov, ved pride doma, kedy sa nebude moct vonackovat 😀 😀 😀

asshanti
18. aug 2009

Viem, ze niektorym zenam v tehotenstve vadia vonavky, napr. mojej nechtarke, ked som k nej dosla, tak sa uz len ovievala a ja pritom pouzivam svieze vone, ziadne tazke... Ale mne to teraz zatial neprekaza, tak sa vonavkujem a veeeeeela... Ja som taky mamonar, vsetkeho chcem vela !!! 😵 😵 😵

vierka
18. aug 2009

ass - skor som to myslela tak, ze po porode ju nebudes moct pouzivat, cez tehu pokial ti to nevadi je to jedno, ale az po porode ta to caka 😉

asshanti
18. aug 2009

fakt...??? Tak to som teda nevedela.... Hroza, des, jak ja to prezijem.... 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
18. aug 2009

no to vazne, lebo vonacka presiakne do pokozky a pre mimco nie je dobre aby to davalo do ust a okrem toho, by si malo zvykat na prirodzenejsiu vonu svojej matky, nez je Dolce 😀

nellie_
autor
18. aug 2009

assh no uz si pomaličky zvykaj... 😀 😀 😀

alex
18. aug 2009

mne voňavky tiež nevadia, ja mám teraz a vlastne už som 5 rokov zaľúbená do Lanvin Eclat D'Arpege.

asshanti
18. aug 2009

aj mne sa ta Lanvin paci, mam rada take jemne vone... Vierka, to mas teda vlastne pravdu, ze nebude drobcek oblizovat moju vonavku, lebo ja sa dost vela striekam... Aspon manzelik usetri... 😝 😀 😀

nellie_
autor
18. aug 2009

ja praveze nepouzivam az tak vela vonavky... lebo potom by mi bolo spatne z nej.... 😅
ja si len rano frcnem a vôbec ju necitim cely den iba kolegyne ked za mnou kracaju po schodoch tak vzdy ze ako sa za mno taha vonavka... 😀 😀 😀

anjelinka
18. aug 2009

Baby, ahojte, nemala som vobec od rana cas, ale tu je graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

Konecne klesla a ten dlhy cyklus skonci 😉

nellie_
autor
18. aug 2009

anjelik, dokelu, musela klesnut.... ☹ ☹

tak co uz narobime.... ale je tu velikansky pokrok - nastartovana ovulkaaaaaaaa 😎 😎 😎
takze buduci cyklus to isti..ideme otehotniet spolu, dobre?? 😀 😀 😀

anjelinka
18. aug 2009

nellllik, jjjjj, neboj sa, aj nam to vyjde...som o tom presvedcena 😉 ale akosi nesmutim, bo zacala som chudnut, zeby ked raz budem tehu a budem sa musiet postavit na vahu u gyndara, aby nepraskla a aby neodpadli z mojho trojciferaka 😀 😀 😀

nellie_
autor
18. aug 2009

anjel ty si komička... 😀 take zle to s tebou určite nie je... 😉

jasne ze nam to vyjde... 😎 😎 😎

asshanti
18. aug 2009

anjelinka, cely den sme tu na Teba cakali !!! Skoda.... Ale vo vsetkom zlom je aj nieco dobre, ovulujes !!!! 🙂

nellie, zo mna si moje kolegyne robia srandu, ze im staci prist do mojej kancelarie ked sa vonavkujem, prejst sa v tom oblaciku a vonaju este aj na druhy den, ze usetria... 😀 😀 😀

nellie_
autor
18. aug 2009

assh ty sa v nej kupeš či čo?? 😀 😀 😀

asshanti
18. aug 2009

vies, ked ja ju ani na sebe necitim, len ti druhi... 😉 😉 😉

asshanti
18. aug 2009

Baby, teraz u nas bola jedna znama a ja som spominala, ze idem buduci stvrtok ku kadernikovi a ona mi na to, ze by som si teraz, ked som tehu nemala farbit vlasy, ze jedna nasa kamoska co nedavno rodila a je kadernicka, tak si cele tehotenstvo vlasy nefarbila, ze sa to nema... Co vy na to...??? 😒 😒 😒 Ja teda rozhodne chcem farbit... 😕 😕 😕

vierka
19. aug 2009

dobre ranko babulky 😀

ass - ale to ze ju necitis ty, neznamena ze ju necitia ostatny 😀 veru, mala by si si pomaly uberat z denne davky, nech si postupne navyknes a nemas potom parfemo-abstak 😀 😀 😀 a radim ta do kategorie ako moja kolegyna, jej staci prejst len pred zatvorenymi dvermi a hned ma napne ako je vsade citit je presladnuta vonacka 😝 😀 radsej k nej do kanclu ani nechodim 😀
a co sa taky farbenia - to bolo kedysi, lebo bolo vo farbach hocikolko skodlivym a tak, teraz su farby na inej baze robene... mne kadernicka raz hovorila, ze to nie je pravda, ze su jemne a prirpdnejsie farby, ktore moze pouzivat aj tehulka... takze sa na to opytaj priamo kadernicky a uvidis co ti povie 😉

anjelinka - tak to ma mrzi ze klesla, ale zase si mala krasnu ovulku, tak to je super 😀 pekne papaj dalej kvapky a ja verim, ze to vide 😉
a co sa tyka vahy, tak sa mozes vazit aj doma, ja sa vzdy vazim len doma 😀 nechcem to tiez riskovat.... a ja som pred druhym IVF chodila cvicit a tiez som sa snazila trochu schudnut, ale to len tak pre dobry pocit 😀 a ten pohyb mi vazne prospel 😉

nelie - spomenula som si na dalsiu hlasku "Jaky je to pocit, stat pred musli a chcat si na koule" 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. aug 2009

dobre ranko 😎

vieri no ty mas pamet.. dobra hlaaaaaaaaaška 😀 😀 😀 😀 😀 ale priznam sa neviem, kedy to zadrel 😅
no musim si to dnes pozret nech mozem aj ja machrovat, lebo tam ich bolo jak maku 😀 😀 😀 😀

vierka
19. aug 2009

nelie - to bolo ked za nou prisiel po tom telefonate k nemu do prace.... a medzi dverami sa urazali a ona mu to povedala 😀 😀 😀
tak ja machrujem, lebo som to vcera pozerala este s mangelikom 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. aug 2009

ano uz vieeeem... 😀 😀 😀 😀
jaj tak preto si taka premudrelaaaaaaaa 😝 😀 😀 😀

aj mangelikovi sa to pacilo???? 😉

katika82
19. aug 2009

no dobré ránko lásky

dlho so tu nebola čooo??

mala som dva dni voľna ale vôbec som si neoodýchla
v pondelok sme si robili grilovačku,prišla kamoška z žiliny,a dalšie dve sa vrátili zo zahrničia tak sme mali riadnu bandu rehotali sme sa do tretej rána.mamine hovorila včera suseda že už nám chcela ísť niečo povedať ale že sme sa tak z chuti smiali. kamoškyn frajer sypal vtipy ako z rukáva tak bolo fakt super.akurát sme včera dospávali a niektorým bolo zle ale aspon bola zábava.

no čo ja viem tak ženy by na rizikovom nastupujú v 32tt tehu a normálne zo zákona sa musí v 34tt nastúpiť

inak tá kamoška mi doniesla už tie vecičky z anglicka no takéé krásne.ja som sa včera z nich celý den vytešovala také sú krásne. a fakt všetko kvalitné veci a za pár korún body a dupačky vyšli v akcii po 1 eur.

vierka
19. aug 2009

katika - ahojcek, takze ste mali takuto poriadnu akciu, to teda muselo byt, ked uz aj suseda chcela buchat na branu 😀 😀 😀
no to zalezi od lekara - zo zakona je tych 6 tt minimum a podla dohody sa da ist aj 8 tt - ja spoznam aj take co neboli na rizikovom a isli 8, aj take co na rizikovom boli a isli 6 😀

vierka
19. aug 2009

nelie - no ja viem, ze som teraz premudrela ako radio 😀 😀 😀
no ja som sa smiala viacej nez mangelik a to som to videla uz druhy krat... a mangel sa smial len na to "moje byvalaaaa..... p*******ca" 😀 😀 😀 😀

asshanti
19. aug 2009

Dobre rano.

vieri, tak moje kolegyne sa zatial nestazuju, im sa pacia moje vone, lebo su jemne a svieze... 😵 😵 😵 Ale budem uberat... 😉 😉 😉 Uvidim co mi povie buduci tyzden moj kadernik, ale viem, ze on pouziva len tie najkvalitnejsie farby od Wella, momentalne najlepsie na trhu, myslim, ze Colorstonky sa volaju, jedna tuba stoji 300 korun a mne treba vzdy dve... 😀 😀 😀 Takze mali by byt ok, a doteraz mi vobec nesmrdeli...

nellie_
autor
19. aug 2009

na druhej strane sme boliii 😨 😨 😨
musim nas posunut hore... 😀 😀 😀

asshanti aj moja svagrina si pocas tehu farbila vlasy a pohoda... ona je blondina cize najskodlivejsi peroxidovy druh farby a farbila sa aj tak... ona si davala nejake garnier vtedy... 🙂

katika82
19. aug 2009

ja som si tiež farbila, akurát som mala farbu bez toho amoniaku či čoho poradili mi to v lekárni že si mám takú kúpť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre