Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
18. nov 2009

ass - over si to na personalnom... ja som si to overovala... a budes aspon vediet kolko teda narok mas tej dovolenky 😉

asshanti
18. nov 2009

no, teda ten nastup na MD mi vychadza 22.1.2010, ale asi pojdem skor, minimalne od toho 16.1.2010 alebo uz od zaciatku januara, uvidim ako sa budem citit... a tej personalnej zavolam, ale asi dokedy pojdem na MD si musim vycerpat tych 10 dni a na dalsie zrejme nemam narok... nevadi, mam este dost dovolenky na ten mesiac... 😉

vierka
19. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

dnes rano mam poradnu, tak tu dlho s vami asi nebudem... ale potom sa mozno vratim, alebo pojdem mozno aj druhemu lekarovi, nech sa pozrie ci nemam nahodou chripku alebo co 🙂

a inak vcera sa malemu prvy krat stikutalo 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. nov 2009

no ahojte.. 🙂 🙂
vcera som vas citala lebo som sa nevedela medzi vas zaradit... 😀 😀 ale cenne rady do zivota tu davate... 😎

vieri to muselo byt supeeeer to stikutanie.. to svagrina ked bola tehu tak maly stikutal v jednom kole a ku koncu to bolo aj vidiet to ako votrelec.. 😀 😀 😀

asshanti
19. nov 2009

dobre ranko,

nellie - krasna foto v pase!!! 😵 😵 😵 hej, sme tu vcera rozbehli debatu, sorry, ze sme Ta odstavili, ale mohla si sa pridat ak o tom nieco vies, lebo ja take tie "socialne" otazky a veci neovladam vobec... 😅 😅 😅 a jak sa prejavuje to stikutanie babatka...??? nase to este nerobilo...
inac, rano som asi polhodinku zaspala, neviem ani ako som vypla budik... 😀 😀 😀 ale v pohode som vsetko postihala.

nellie_
autor
19. nov 2009

ahoj assh... 🙂
diky za pochvalu ani som necakala ze to bude tak super vypadat tu v pase.. 😎

ja praveze vôbec sa v tomto nevyznam.. a neospravedlnuj sa - ved ste riesili podstatne veci.. 😎 😎

no ja som to este nezazila to stikutanie.. 😀 ale to ze normalne budes citit ako celym babom myka ako ked ma aj dospely stikutnu.. to musi byt super. 😀 😀 😀

asshanti
19. nov 2009

ale pridat do debaty si sa mohla nellie! ja som sa aj cudovala ci mas tak vela prace, ze nepises... 😨 😨 😨 tak to stikutanie musi byt fakt sila, som zvedava ci aj nase babo bude... 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. nov 2009

no ved ja som tu bola s vami duchovne... aj ked som nepisala... 😀 😀 😀
ale slubujem, ze uz nebudem len smirovat ale aj pisat... 😀 😀

no to som aj ja zvedava ci aj vase mimčo bude tak stikutat... 😀 😀

ja by som uz tiez brala taky krasny vianocny darcek v podobe // 😵 😵

asshanti
19. nov 2009

nellie, tak ja verim, ze sa tych // vytuzenych dockate!!! 😵 😵 😵 straaaaaaaasne by som sa tesila s Tebou!!! 😵 😵 😵
inac, dnes je celkom teplo, ze ma byt nejak az do 15 stupnov... sila... 😉 😉 😉

nellie_
autor
19. nov 2009

no ved aj ja sa raz dockam, stale tomu verim... 😉

no ja mam dnes poltopanky a iba tricko tenke a kabat... vcera mi bolo v cizmach teplo tak som si dnes dala iba poltopanky... 😎 😎
a je to hned krajsie ked tak krasne svieti slnko 😵 😵

asshanti
19. nov 2009

u nas sice slnko nesvieti, ale zima teda nie je... ja mam kotnicky, ale prezula som sa v robote, lebo mi je teplo. a jak som sa rano tak ponahlala, tak mi bolo tak horuco, az som mala spoteny cely chrbat... 😀 😀 😀

urcite uz pride rad na vas, ja tomu verim, ste obaja mladucki, len treba este trosku vydrzat a isto sa podari! to bude potom krasna temicka samych mamiciek s detickami!!! a inac, uz by sa mohla ozvat anjelinka, nech jej skonci to perne obdobie, aby sme si podebatili... 😉

dnes to tu tahame len my dve, ale myslim, ze uz dojde aj alex, to je jej taky zvycajny cas okolo desiatej... 😉

nellie_
autor
19. nov 2009

no dnes si tu vedieme dialog.. kedze vierkovci su v poradni... 🙂

fuj a nam tu tak nenormalne kuria ze mam pocit ze som vyparena..a samozrejme pokazene zavity na radiatore tak to ani vypnut nemozem.... 😅

anjelinka asi stale maka jak fretka.. a ani sneci tu uz davno nebola nas pozriet... 😕

alex
19. nov 2009

Ahojte zlatíčka,
tak som tu 😉 Inak ja koníka zapínam už keď prídem do práce, čiže okolo 8:00, ale kým všetko prečítam, tak je aj 11:00.

asshanti
19. nov 2009

veru nellie, ani sneci uz davno nenakukla... 😕 😕 😕

ahoj alex, ja som vedela, ze dojdes, hoci aj neskor... 😵 ako sa mate s Jakubkom??? 😵 😵 😵

alex
19. nov 2009

ass, však ja závisláčka aby som tu chýbala, to čo by bolo.

Máme sa dobre, Jakubko včera stále kopkal. No je to môj poklad, dáva mi o sebe vedieť.
Inak ma trošku bolí hrdlo, ale tak papám veľa ovocia, tak hádam vitamínky pomôžu a neprepukne nejaká
choroba.
A vy s drobčekom sa ako máte?

asshanti
19. nov 2009

dakujem, mame sa fakt vyborne! 😵 ako bolo mimi doteraz lenive, tak teraz kope niekedy az velmi intenzivne!!! ale ja som rada, je to super, ze ho uz takto pekne citim, aj mu to stale hovorim, ze je zlatucke a dobrucke babatko a maminka s tatinkom ho velmi lubia a tesia sa na neho!!! a ako potvrdenie, ze rozumie, som teraz dostala krasny stuchanec!!! 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
19. nov 2009

ahojte alexikovci 😵 😵 😵

alex
19. nov 2009

ja chcem ísť domoooov... som tu sama. Šéf išiel do Viedne, kolegyňa kdesi lieta a ja ani nemám robotu. No komu je lepšie 🙂

Nellie ahojky. Krásna fotečka v pase.

nellie_
autor
19. nov 2009

alex dakujem.. 😉 🙂

a to nemôzes odist skôr??? 😉 ked tam nemas moc co robit.... ja aj mam robotu len nejak sa neviem sustredit dnes.. a pritom dobre viem ze to musim dokoncit a poslat sefovi kedze zajtra som doma... 😅

alex
19. nov 2009

nemôžem ☹ No teda uvidíme, možno aj hej. Pôjdem dnes o štvrtej a hotovo.

asshanti
19. nov 2009

tak ja mam dnes dost prace, zacali sme nieco nove a dokedy nepojdem na matersku alebo nebudem zastupovat kolegynu na podatelni, to budem pomahat robit kolegyni, lebo je to terminovane do februara, tak aby sa to stihlo... lebo svoje mam porobene a jednu polozku mi stopli, tak sa mi to aj celkom hodi, aby som nesedela s vylozenymi nohami a potom si nemala co dat do dennika cinnosti... 😀 😀 😀
ja som dnes do 15:45 v robote, potom vyzdvihnem mamu a ideme na nakup do Lidlu. drahy ide na nocnu, tak ja si umyjem vlasy a porelaxujem na nete a pri telke. mali sme ist k svagrovcom (manzov brat), lebo ich mala ma dnes meniny, tak som rada, ze ma nocnu, to mam dobru vyhovorku. lebo nerada k nim chodim, aj som velmi dlho nebola... ja ich nemusim, su to taki hulvati, hresia pred detmi, ale svagrina sa tvari ako matka s nobelovou cenou, ako ona svoje deti lubi... brali sa lebo sa museli (svagor ma este jedno nemanzelske dieta...) a tak vyzera aj ich vztah, teraz by chodili po baroch a proste hraju sa na nieco, na co nemaju a svokra ich podporuje, deti su v kuse u nej, chodia tam vsetci jest (byvaju v jednej dedine), nabalit sa a urcite ich podporuje aj financne a lutuje... lenze oni fajcia, svagrina si vypije a ked su niekde vonku, nemaju problem kupovat tolko co ini, hoci na to nemaju a potom chodia vyplakavat... tak ich nemusim ani tam nechcem chodit... 😠 😠 😠

vierka
19. nov 2009

caute zaby 😀

nelie - fuha, jaka kocka v pase.... som si najprv myslela ze je to Shania Twain 😀 😀 😀 sekne ti to 😝 😀

ass - to stikutanie sa prejavuje tak, ze v urcitom bude bruska budes citit proste pohyb, ale bude sa to opakovat po par sekundach, proste ako ked ma clovek stikutku, ze ho natriasa... urcite budes vediet ze je to ono, lebo pohyb je uplne inak, toto bude ako stikutanie a bude to trvat aj niekolko minut.. nas mozno stikutal uz aj skor, ale este len vcera som si to vsimla... 😀 aj dva krat dokonca stikutal - asi ho tatinko spominal 😀

no a ja som na poradni dopadla super, doki ma vychvalil, ze som ukazkova tehulka, ze pekne priberam podla knizky a ze sa tesi so mnou ze po tych problemoch otehu je teraz vsetko v pohode 😀 aj sa ma pytal - opuchate, ja nie... citite tlaky v podbrusku - nie, je vam zle - nie, mate krcove zily a ja zase nie... a on tak potom na mna "je vam vobec nieco???" a ja tak z usmevom na neho "mam nadchu" 😀 😀 😀
takze o tri tyzdne dalsia poradna - ze mi vysetri aj krcok tak ze mam prist v suknicke 😝 no a od 12.12. nastupujem oficialne na MD 😀
a este sa mi cestou pokazilo auto!!! 😠 takze som spat isla do prace pesi 😖 a na to ze som bola rozculena kvoli autu som mala priam ukazkovy tlak 😅 😀

asshanti
19. nov 2009

vieri, super, ze sa mate takto vyborne, velmi sa tesim, ze je vsetko v poriadku!!! 😵 😵 😵 😵 😵

a co sa Ti stalo s autom...??? 😕 😕 😕 o chvilu si uz domka na materskej, fuuuha... dufam, ze nas nebudes zanedbavat... 😉

vierka
19. nov 2009

no ja neviem co sa stalo s autom, proste nejde 😔 ale jaka som bola vytocena moze byt to auto rado, ze sa mu nestalo aj nieco horsie 😝 😀 dneska ma kamosi odtiahnu do servisu a uvidim co mi stade zavolaju ze co tam je a kolko to bude kostovat a dokedy to bude hotove 😒

no a uz len 8 pracovnych dni a MD 😝 😀 ale na net chodit budem, ved ja som zavislacka - doma rano vstanem a pri ranajkach budem s vami kecat 😀

asshanti
19. nov 2009

tak dufam, ze to nebude nic financne nakladne s tym autom... 😒 😒 😒 jasne, my zavislacky tu musime byt vzdy!!! 😵 😵 😵 len dufam, ze dokedy pojdem na MD mi tuto stranku nebloknu, lebo facebook mi uz zrusili... to by som bola uplne ze nasrata... 😠 😠 😠

alex
19. nov 2009

vierka krásny dátum nástupu na materskú, ja mám vtedy narodeniny 😀

nellie_
autor
19. nov 2009

no helou vierkovci 😀 😀
som rada ze vsetko OK - teda zdravotne myslim... 😉 🙂 🙂
no to auto verim, ze to bude iba nejaka prkotinka.. dufam ze si nemusela moc daleko slapat...a ono to auto si nechala niekde pri ceste ci ako??? 😕

vierka
20. nov 2009

dobre ranko baby 😀

no ja mam celkovo nejaky november taky, ze sa mi stavaju zle veci 😔 no auto je odtiahnute a vyzera to tak, ze je tam bloknute zadne koleso... asi nejake brzdove lanka ci co ten pan v servise hovoril... najskor bude mat cas sa na to pozriet v pondelok, takze auto bude zatial u neho 😅 este ze je vikend a nemusim sa pohnut z domu 😀 tak ale som zvedava co v pondelok povie, ze co to bude kostovat 😖 asi budem musiet siahnut do kocikovskych koruniek 🤐

alex - tak to mozeme mat spolocnu party potom 😝 😀

nelie - no isla som pesi asi tak 2 kilometre, mozno aj viacej 😅
no a ono sa to stalo chvalabohu uz ked som parkovala... takze som si to po parkovisku este skusila s nim nieco robit a ked som videla, ze tadial cesta nevedie a ze proste to auto nepojde, tak som ho tam nechala na parkovisku... takze nastastie ze to takto dopadlo, lebo keby sa to stalo niekde v premavke tak neviem, neviem 😅

asshanti
20. nov 2009

dobre ranko,

vieri, tak fakt dobre, ze sa Ti to nestalo pocas jazdy... 😉 😉 😉

alex, Ty mas ale krasny datum narodenia a vierka nastup dovolenky!!! 😵 😵 😵

sa tesim, ze je piatok, aj ked som mala len 3 - dnovy pracovny tyzden... 😀 nakoniec sme predsa len boli poblahozelat malej, vydrzala som to tu necelu hodinky, celkom v pohode... 😀 ved mala nemoze za svojich stupidnych rodicov... a celkom boli v norme, len svagor furt rypal do svagriny, ze pribrala a ze ju uz skor preskoci ako obide, lebo je dost malicka... 😀 😀 😀 ale mna vsetci chvalili jak dobre vyzeram, ze som zovsadial schudla, len pekne brusko mam!!! 😵 😵 😵

vierka
20. nov 2009

ass - no ved to, ze chvalabohu 😀

ja sa tiez tesim ze je piatok... mam nadchu jak svina, slzavie mi jedno oko, tak sa tesim na to ako odtialto o 13.00 vypadnem - teda dufam, ze sa mi podari presvedcit kolegu od ktoreho chcem aby ma odviezol domov, ze aby sme sli o 13.00 😀
aj sa tesim na to, ze som bez auta, aspon budem cucat cely vikend doma a liecit sa a nebude ma to lakat von 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre