Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
2. okt 2009

nelie - milujem ich ako vlastnych 😀 😀 😀
neboj sa, aj ty za chvilu budes o tom pisat 😉

alex - tak to je super, ze uz vies urcite ze to je ono 😵

nellie_
autor
2. okt 2009

inak my sme mali pred 2 roky taky perfektny kolektiv.. cely nas obchodny tim.... 😎 😎 😎
joj, to boli skolenia a chaty.. vzdy sme sa super zabavili... lenze vymenil sa nam sef a tym padom aj z 8 obchodakov zostali iba 2 pôvodni a vsetko su novi a to uz je uplne o inom ako kedysi....

ale so starym kolektivom vybehneme vzdy 1-2 krat do roka na chatu a to je vzdy super byt znova spolu vsetci po hromade 😎 😎

nellie_
autor
2. okt 2009

vieri ja uz tomu neverim.. tento mesiac bude riadna skuska nervov... ☹ ☹
lebo sme konecne od aprila plne vyuzili v tatrach ovu... a ked dojde mrsina budem sklamana... 😔 😔 😔

vierka
2. okt 2009

no tak to je super, ze bol taky kolektiv a ze sa dokazete este takto stretavat... lebo do prace sa hned lahsie chodi ked si tam proste s ludmi vychadzas... ja mam tiez takych svojich oblubenocov a spolu obedujeme a tak a vzdy je sranda 😀 my to bude aj chybat 😅

no to ti verim ze bude sklamanie... je to tazke ked clovek vie ze ovulka bola, vie ze sa snazil o sto sest a vie, ze nic z toho... takymi vecami som prechadzala aj ja a je to velmi tazke, lebo clovek vie, ze ta ovulka bola a ze aj tak nic - lahsie sa to bralo ked clovek ani nevedel ci mal ovulku a kedy... 😔

nellie_
autor
2. okt 2009

ved ja to nejak zvladnem.. ved uz som druhy rok trenovana.. 😀 😀 😀
ked nie teraz otehotniem nabuduce no nie..?? 😀 😀

inak aj teraz tu mam este kolegovcov ktori su super a kôli ktorym ma sem bavi chodit 😉 🙂 🙂

vierka
2. okt 2009

no ved hej, si silna zenska, lebo to uz zvladas dost dlho... ale ked je treba plakat, tak kludne plac, sme len zeny a aspon sa ulavi a clovek sa tak lahsie pusti do dalsieho boja 😉

no ved to, ze kvoli takym sa oplati chodit do prace a to je potom super 🙂

idem ja umyt tu chodbu, aj ked sa mi nechce, ale treba 😅

nellie_
autor
2. okt 2009

joj a mne sa tak nechce by tu.. radsej by som bola doma...a o to je to horsie ze nemam moc co robit.... 🙄
cakam kym mi baby na fakturacnom uzatvoria september aby som mohla zacat vyhodnocovat predaje...
takze buduci tyzden budem mat lufty riadne.... 😒

alex
2. okt 2009

nellie ani mne sa dnes nechce. Našťastie som ale sama, no šéfino mi dal úlohu naháňať neuhradené faktúry, len čo, keď každý sa vyhovára...

katika82
2. okt 2009

ahojte mojky

no ja dnes domka konečne

ja som sa vytiahla o deviatej z postele, o pitej som bola hore nemohla zaspať až o siedmej som zadriemala ešte,
teraz trošku riadim a idem sa pustiť do tej izby, idem tam umyť okno a olepiť tu truhlicu konečne tými kvietkami,

izba je pekne namaľovaná takže ked bude celkom hotová aj zo zariadením tak ju otfotím.
zajtra ideme do polska na nákup júúj teším sa veľmi.

no včera som robila cca rozpočet na tie plienočky čo chcem ja kupiť tie už také nohavičkové a tak. no a vyšlo mi to veru na 300 eur, je to dosť ale je to jednorázová investícia aj pre druhého drobca to už bude. a sú to všetko jednoveľkostné plienky ktoré sa dajú patentkami prispôsobiť aj vačšiemu bábu potom takže tak. ale každý mi hovorí že ved počkaj aj tak prejdeš na pampersky ale fakt by som nechcela. tieto čo som objednala už netreba žehliť iba prať takže hádam ma to nebude veľmi zabávať.

idem pokukať fotočky,

baby poviem vám malý už riadne kope až bolestivo
no a bruško mi teda už fakt poriadne zavadzia, už si ani ponožky sama neviem obuť o holení ani nehovorím.

nellie_
autor
2. okt 2009

kati to mas prijemnu roboticku, olepit truhlicu.. ale s tymi oknami to moc neprehanaj 😉

vierka
2. okt 2009

no ja si uzivam volno, lebo buduci tyzden ma toho caka v praci vela 😅 tak ale nejako este 2 mesiace vydrzim a potom mi to bude aj chybat 😀

katika - myslim, ze aj moja segra ma nejake latkove plienky - take nohavickove a neviem ci ich nejako velmi vyuzivala.. ale povedala, ze mi ich posunie, tak uvidim ake budu tie, ale urcite budem kupovat aj take jednorazovky a budem to nejako striedat... ale teraz co mi dala latkove plienky - na siroke uvazovanie, na grcky a tak, tak tych uz mam plny suflik 😀
a na fotecky ako ste to tam pekne zariadili sa velmi tesime 😉

nellie_
autor
4. okt 2009

dobre ranko 😎 😎 😎
vieri prave som videla ze si pridala foto do albumu.... pekne sa ti uz hromadi vybavicka.. 😵 😵
ake super hlboke sufliky su na tej komode... 😉 🙂

alex
4. okt 2009

ahojte, aj ja som tu 🙂

nellie_
autor
4. okt 2009

ahoj alex... 😉

ja sa prave chystam osupat uvarene zemiaky.. budeme mat salat zemiakovy na obed.. 😎 😎
a ty co porabas???

alex
4. okt 2009

ja som ešte v pyžame a sedím za compom. Okolo dvanástej príde segra so švagrom pre mňa a ideme do obchodu, chce si kúpiť bundu, tak idem s ňou.

alex
4. okt 2009

som sa vážila, zajtra mám poradňu. Od minulej som pribrala 3,5kg 😅

vierka
4. okt 2009

no caute baby, som ani neverila, ze tu dnes niekto bude 😀

ja som dala masko a zemiaciky do truby, takze mam teraz chvilu cas a potom pojdem busom do TT 😀

nelie - no ved to, ze su pekne hlboke a uz su natrepane 😅 a to budem musiet vsetko oprat a pozehlit 😅 a to mam este jednu varku u segry 😕 😅 😀
a ty si uz tusim sama, drahy je v anglicku, nie???

alex - tak to je v pohode, ja mam na sebe uz zopar kil a kym sa s tym da chodit a kym je babatko spokojne, tak je v pohode 😀 ved uvidis co ti zajtra povie doki 😀

nellie_
autor
4. okt 2009

alex a ved to hadam neni az take hrozne 3,5 kg.. ci je?? ja sa v tom nevyznam... 😅 😀 😀

takze sa obidve chystate niekam.. ja veru nie... ja sa chystam byt cely den doma pri nejakom filme a knihe a tak.. 😎 😎 😎 normalne si uzivam tento single vikend...lebo keby bol doma drahy tak by sme sli ku svokre a on by ma tam iba nechala a odisiel hrat fotbal.. a takto sa mi veru nechce ist nikam... 😎 😎 😎

alex
4. okt 2009

vieri, no veď ja to beriem v pohode, len dúfam, že to takto nebude každý mesiac. Zatiaľ som +2kg od začínajúcej váhy pred tehu. Moja svokra varí nejaké pečené mäso, kapustu a knedľu. No asi si dám len kapustu s knedľou, mne nejako mäso nereže.
Umyla som si hlavu a pozerám do skrine čo si mám obliecť a som zúfala. Tehu gate opraté a v tých ostatných sa dobre necítim... no na porazenie.

vierka
4. okt 2009

nelie - a co dobre budes pozerat a citat??? 😀 daj nejakeho typa...
ja si teraz stahujem dalsiu cast zufalych manzeliek a mam rozcitanu knihu sumrak 😀

no ja by som sa mala veru tiez chystat na take single vikendy, lebo manzo bude este tak tyzden doma a potom bude chodievat na 10 dni prec a na 4 dni domov 😅

nellie_
autor
4. okt 2009

vieri toto je totalne mysteriozne... 😀 😀
ja sa chystam tiez na nete pozerat piatu seriu zufaliek, nejak mi uslo ze chodi na prime.. a uz 2 mesiace sa chystam citat Nov - cize druhy diel Sumraku 😀 😀 😀 😀 to je sila toto ale fakt.. 😀 😀

a film mam stiahnuty Anjeli a demoni tak som na to zvedava, knihu som precitala tak som zvedava na film... 😎

ale s tym sumrakom a zufalkami si ma dostala... 😀 😀 😀 😀

vierka
4. okt 2009

no ja to na prime nepozeram, lebo jeto na mna a vo stvrtok dost neskoro, kedze v piatok vstavam do prace 😅 tak si to takto vzdy stihanem na nete v nedelu a si to pozriem a je 🙂
no ja ked precitam prvy diel, tak idem hned na druhy a potom mam od kamosky slubeny aj 3 diel, aj 4-ty... akoze film je oproti tomu slaby odvaz 😅

no a hadaj co som ja pozerala v piatok??? Anjeli a demoni 😀 😀 😀

nellie_
autor
4. okt 2009

vieri ani ma to neprekvapilo ze si to pozerala... 😀 😀 😀 😀

no ja by som tiez zufalky nevydrzala tak dlho pozerat...asi si ich aj ja stiahnem lebo som pozerala stranku s online serialmi a tam je to iba s titulkami...a s dabingom je to ovela lepsie.. 😎 😎

my mame doma vsetky 4 knihy Edwarda a Belly.. 😀 😀 moja segra je z nich totalne mimo, ona si dokonca stvrty diel kupila uz v cestine, lebo nemohla vydrzat kym bude aj slovenska verzia a potom samozrejme dokupila aj tu.. a ona to citala vsetko uz asi 3x 😀 😀
a ja sa nejak do tej dvojky nemozem dokopat.. ale dneska si dam asi siestu pri nej.. a mas pravdu film je totalne slaby a este to tam aj trocha pozmenili... 😉
tak peknu nedelu kocky.. alex uz isto nakupuje so sestrou a ty si v trnave... 😉

idem sa ja zacitat do tej upirej romantiky... 😀 😀

jane86
4. okt 2009

Ahojky mohu se Vás na něco zeptat?
4 cykly jsem brala clostil.
1 cyklus 1 tabletku - nezabral
2 cyklus 2 tabletky - 14 DC folikul 26mm
3 cyklus 2 tabletky - zase nezabral
4 cyklus 3 tabletky - v pravo folikul 32 mm v levo 26 mm
teď mi ho MUDr. nenapsala, že si mám dát pauzu.
Holky povedlo se někomu otěhotnět v pauze mezi užíváním? Nebo jaký byl pak postup?
Dík Jana

snecka
5. okt 2009

Dobré ránko zlatúšiky,
Vieročka 😵 všetko najlepšie k meninám, nech ste zdravučký, ostatné bude. 😵
A ďakujem za fotočky som rada že na mňa myslíte, fakt dík.
Jane treba si aj oddýchnuť, a prečo by si nemohla otehotnieť, pravdaže že otehotnieš a možno práve tento mesiac 😵 Ja som po Clostile a planovánom sexe mala 2x IUI a potom IVF, ale ty tak ďaleko nezájdeš, budem držať palce aby to tak bolo. 😉
A čo je tu nové kočandy moje, Nellie krásna ovu, ja ďalší mesiac bez ☹ . Žeby ďalšia tehula 😵

vierka
5. okt 2009

dobre ranko kocky 😀

tak ja som uz dnes v praci a veru snazim sa byt pri plnom vedomi, ale uz to vidim, ze to ranne vstavanie o 5.00 bude cim dalej tym horsie 😅 😀

sneci - jeeeeeeeej dakujem mojenko, si zlatunka 😵
no ved na teba myslim, ked mam tvoj mail 😀
a ty sa mas ako??? co nove???
😀

nelie - no ved tomu sa veru uz necudujem ani ja, ze som to pozerala a ty tiez 😀
a ten serial si stiahni, jednoznacne dabing je super a este k tomu cesky 😀 mna dneska doma caka 3 diel, lebo vcera sa mi uz pri tom sediet nechcelo 😀
no a co sa tyka Edvarda, tak sa to dobre cita, taka romantika... film bol proti tomu trochu o nicom, aj vynechane sceny co sa mi v knihe pacia.. ale chcem precitat aj dvojku a potom ist na to do kina s kamoskou, pretoze viem o tom, ake tam budu odhalene sceny peknych chlapov a to ja veru mooooozem 😀
takze ty si vcera uz citala???

jane - pri clostile treba mat aj pauzu, nemozes ho brat stale bez prestavky... boli tu babenky, ktore mali ovulku potom krasne aj bez neho, lebo ucinok tych hormonov je minimalne este ten dalsi mesiac 😉

nellie_
autor
5. okt 2009

dobre ranko 🙂

vierka prajem Ti vsetko len to najlesie a najkrajsie k dnesnym meninkam.. hlavne vela vela zdravia Tebe aj drobcovi 😵 😵 😵 cmuuuuuk

Sneci ahojky... 😉 dakujem za pochvalu ovule... uz som zas ani nedufala ze dojde - nejak to mam aj tak vsetko poposuvane - nepaci sa mi to asi teraz zabehnem po mrche ku doktorke na horm. profil, lebo ved to nie je normalne mat ovu az na 27DC.. ale zas vdaka Bohu aj za to.. 😉
to ma mrzi, ze tebe zas nechce prist.... ☹ asi sa poriadne vajko setri a potom hned budes tehula.. 😉

jane uz ti baby odpisali 😉

jane86
5. okt 2009

A je tu holky někdo kdo v tý pauze bez clostilu otěhotněl?

nellie_
autor
5. okt 2009

jane86 vacsinou tu baby otehotneli az po vysadeni clostilu 😉
on totiz este urcity cas pretrvava aj po vysadeni.. a mozno sa ti nastartuje ovu aj bez clostilu - aj mne sa to tak stalo... posledny clostil som brala v marci a od aprila mavam ovu kazdy mesiac uz aj bez neho 😉

jane86
5. okt 2009

A co těhu??? Pořád nic? Já jdu ve čtvrtek na ultrazvuk tak uvidím jestli ovu je nebo ne......ale mám strach, že ne 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre