Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
1. jún 2009

alex - ahojcek mojenko... ked teta povedala, ze sa s tym da, tak sa s tym urcite bude dat.... drzim straaaasne moc palce na stredu 😉
ale vy ste tam boli hlavne aj kvoli tomu zlemu spg, tak mozno vam zistovali aj nejake veci samostatne, nielen to co moze mat vase dieta....

nelie - tak ja som este stale asi pubertacka, lebo mne sa desne paci aj teraz 😝 😀 no ja si kludne aj tu hodinku pockam kym bude z neho fesak... je to omnoho lepsie, nez by z neho mal byt stary dedko nakonci 😀 takto si toho dedka odtrpim hned na zaciatku 😀
jasne ze ti poslem, to nie je problemik - teraz neviem ci mi napises do IP adresu kam to mozem poslat, alebo by sme sa nedajboze niekde stretli 😀

polesuvka - presne ako pisu baby, podla mna ti mal doki najprv hormonalnym profilom zistit kde je vlastne chyba a ci nejaka je a nedopovat ta zbytocne hormonmi...

nellie_
autor
1. jún 2009

alex ano vierka to rozumne napisala..ze mozno sa tam orientovali hlavne na spermiogram... 😉

vieri nikomu to nepovedz, ale aj mne sa stale priserne paci... 😀 😀 😀 😀 a hned po nom je herec olivier martinez 😀 😀 😀 😀 lebo sa mi troska podoba na mojho manzelika... 😀 😀

Vieri uz mas IP 😎 😎

vierka
1. jún 2009

nelie - jasne, budeme inkognito pubisky spolu 😀 no Oliviera nepoznam - kde hral???? 😕 😅 😀
vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

alex
1. jún 2009

ten film som aj ja videla a musíkm uznať že Brad je tam naozaj sexi. Najmä na tej motorke... 😵

vierka, no bojím sa, ale nejako hádam bude, verím, že to nebude nič vážne.

polesuvka
1. jún 2009

Holky tak mi teď volali, že štítná žláza i hormony mám v naprostém pořádku, Dr. by nás chtěla postat na spermiogran, tak dneska večér bude u nás debata.
Holky dr.mi řekla že ovulku mám jen ty teploty u mě nejsou tak výrazné. Žeprý to každá máme jinak

alex
1. jún 2009

a ako ti robili hormonálny profil, kedy ti brali krv?

polesuvka
1. jún 2009

Alex brali mi ho na moji gydně, o vše se mi postarala DR. chodí k ní i moje sestra a ta nemůže mít děti.Takže mi to vše zařídila

alex
1. jún 2009

ale brali ti krv len raz, alebo aj viac krát v jednom cykle?

polesuvka
1. jún 2009

Brala mi ho 3 DC a jen jednou.

alex
1. jún 2009

tak z toho ale nevie zistiť či ovuluješ. Hormóny majú iné hodnoty po ovulácii. Ale ja nie som lekár, tak hádam vie čo hovorí. Ja by som ale určite trvala na folikulometrii, aspoň pre istotu.

vierka
1. jún 2009

alex - urcite sa tym bude dat, neboj 😉
tak na motorkeeeeeee 😝 😀

alex
1. jún 2009

no on tam tak ide na motorke, okuliare na očiach, kožená bunda... sexoš jak hovado

vierka
1. jún 2009

no tusim si to este dnes poziciam, aby som mala o com snivat 😝 😝 😝

alex
1. jún 2009

ja to super film, taký trošku smutný, ale zaujímavý.

soni1
1. jún 2009

Ahojte baby, no ja sem prídem po nejakom čase a zistím, že naša Vierka je tehu, gratulujem aj ja a teším sa s tebou. Mňa dnes prepustili z nemocnice, bola som na tej laparoskopii. Zistili mi endometriózu, čo mi odstránili a snažiť sa máme začať od budúceho mesiaca. Takže uvidíme. Mali ste niektorá podobnú skúsenosť s týmto? Inak všetko ostatné som mala v poriadku.

vierka
1. jún 2009

soni - dakujeeeeeeem... no a teraz si predstav, ze by si tu nebola dlhsie - to by bola hotova apokalypsa 😀 😀 😀
tak to je super, ze mas vsetko v poriadku a je super, ze ti tie loziska odstranili 😀 ... ja osobne som endometriozu nemala, ale je tu taka temicka, tak ked tak skus juknut tam ale poznam baby co s takou diagnozou maju mimi 😉

soni1
1. jún 2009

A Vieri inak ako sa máš?

vierka
1. jún 2009

inak sa mam velmi dobre, nic mi nie je 😀

soni1
1. jún 2009

To som rada a ešte raz sa s tebou teším

vierka
1. jún 2009

dakujem este raz, verim ze aj my sa tak budeme coskoro tesit s tebou 😀

kyticka05
1. jún 2009

Ahojte, ja som tu nová, dr. mi predpísal clostil, keby som to tu všetko prečítala tak by som sa iste dozvedela, ale to sa ani nedá všetko. zaujíma ma ma ako to vidíte, pomohol clostil aspoň polovičke stať sa maminami? a čo tie nežiadúce účinky zmena váhy a cisty, je to u vás potvrdené?

kyticka05
1. jún 2009

a zabudla som čo to znamená v príbalovom letáku že viacnásobné tehotenstvo? dvojičky a podobne?

alex
1. jún 2009

kyticka je tu aj čisto téma liečba clostylom, kde sú dievčatá, ktoré clostyl užívajú. My tu sme také, ktoré sme ho brali, ale nepomohol nám. Niektoré ani nemali ovuláciu, iné mali ale aj tak to nevyšlo.
Čo sa týka viacnásobného tehotenstva, to si pochopila správne, keďže pri liečbe clostylom vzniká aj viac folikulov.
Ja som z niežiadúcich účinkov mala tie návaly tepla, čo sú v letáku spomenuté. A kilká som pribrala, to je pravda.

vierka
2. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

kyticka - ako uz pisala alex, to si dobre pochopila s tym viacnasobnym tehotenstvom... a co sa tyka clostilu, je na vyvolanie ovulacie a myslim, ze to zabralo u vela bab, ze tu ovulaciu mali, ale otehotnenie nie je len o ovulacii, takze niektore po nom zostali tehotne, ine nie 😉 ale tu zakladnu funkciu co ma dany liek splnat splna u vacsiny 🙂

nellie_
autor
2. jún 2009

ahojte herečky 😀 😀 😀

kyticka baby ti uz napisali ako to s clostilom je 😉 podla môjho nazoru isto neublizi ale pomoze nastartovat ovu..aj ked su pripady ked nie.. ☹ ☹
ja osobne som po nom nepribrala a nemala ziadne vedlajsie ucinky az na cysty... 😠 😠 😠 mala som 2x pocas jeho uzivania cystu...ale tie nastastie rychlo zmiznu a vyplavia sa pri menstruacii.. 😉 😉

soni, takze laparku uz mas za sebou 😉 😉 a aspon viete pricinu a aj ti ju odstranili,tak hura do plodenia 😀

vierka
2. jún 2009

Vtip:

Dvaja vedla seba leziaci novorodenci sa rozpravaju a ten jeden hovori tomu druhemu:
"Ja som prisiel na to ze som chlapec"
"A ako si na to prisiel???"
"Ked odide sestricka, tak ti ukazem"
Sestricka odchadza a nastava velke odhalenie, novorodenec dvihne zo seba prikryvku a kraci"
"Ahaaaaaaaaa... mam modre ponozky!!!!" 😀 😀 😀

nellie_
autor
2. jún 2009

ten vtip nema chyby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
taky mily 😵 😵 😀 😀 😀 😀

vierka
2. jún 2009

no mne sa paci, taky bohovy a konecne slusny vtip co som po dlhej dobe pocula 😀 😀 😀

nellie_
autor
2. jún 2009

inak vieri napodobne 😀 😀 😀 😀
ja som rano taky nechutny a zenach po pôrode az no 😎 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
2. jún 2009

fuj, tak ten radsej ani nehovor 😖

a o tych nasich opicach neviem nic nove???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre