Nový rok - nová nádej. Rok 2018 bude úspešný

susinka2901
1. nov 2017

Ahojte v prvom rade sa ospravedlnujem ak uz tu je tema 2018 uspesny rok. Hladala som ,ale nenasla. Tuto skupinu som vytvorila pre nas zienky ktorym to v roku 2017 nevyslo,ale aj pre tie ktore sa v roku 2018 budu snazit o babo. Budem rada ak si budeme vymienat skusenosti,poradime si,pomozeme. Drzme si palce a verim,ze kazda z nas sa docka // ciarok na teste. Pridajte sa ❤🤰👶👍

erika33334
1. nov 2017

@susinka2901 nejak skoro si zalozila tu temu do konca roka sa moze este zadarit :D

susinka2901
autor
1. nov 2017

@erika33334 v mojom pripade urcite nie!

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka29
1. nov 2017

Ahojte, ja sa k vam pridavam, hoci sa uz snazime 5 mesiacov, ale nedari sa.

susinka2901
autor
2. nov 2017
susinka2901
autor
2. nov 2017

@kvetinka29 ahoj my sa snazime od 8/2016 a nedari sa.Momentalne sme sa liecili atb lebo sme mali obaja ureaplazmu. Dnes isiel mm na kontrolny ster a mna to caka o tyzden. Potom idem na prefuk vajcovodov. Co ma zatial tesi,ze hormonalny profil mam ok,ovulacia prebieha tak ako ma.Tento rok uz sme sa rozhodli nechat to zatial tak kedze kvoli tej infekcii sme nemohli mat keksik. A uvidime podla vysledkov ci sme sa toho zbavili. A aj nieco uzivate ci,len skusate? 😉

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ifpif
2. nov 2017

Ahojte, tak ja sa pridavam k vam 🙂 v lete som absolvovala kyret po MA a pomaly sa mozeme zacat snazit o babo, ale manzela caka jeden chirurgický zakrok a tak sa budeme moct zacat poriadne snazit asi az v buducom roku. Aj ked sme sa teraz v októbri snazili, ale to by bol zazrak aby sa to podarilo na prvy krat , aj ked tajne dufam ze by mohlo (uvidime). V kazdom pripade novy rok nová nádej 🙂 a ked nie tieto vianoce, tak tie dalsie budeme dufam vsetky 2v1 🙂

susinka2901
autor
2. nov 2017

@nekonecna_katastrofa no hej to je dobry napad. Drzim palce aby ste neboli ten pripad. Poznam ten pocit ked kazdy mesiac cakas ci mrcha dojde alebo nie. Neprajem to nikomu.

susinka2901
autor
2. nov 2017

@ifpif ahoj vitam ta medzi nami. Manzelovi drzim palce na tom chirurgickom zakroku,skore zotavenie. A verim,ze novy rok zacneme viacere z nas pozitivne 😉👍

kvetinka29
2. nov 2017

@susinka2901 uzivam inofolic combi lebo po vynechani HAK som mala nepravidelnu ms a uz ked sa mi to konecne upravilo a mala som dva cykly po sebe 27 dnove tak teraz prisiel tento cyklus co trva uz 41 dni !!! a testy mam negativne, zajtra idem k dr. tak som zvedava co mi povie.

janinamojka
2. nov 2017

Nahodou som otvorila temu...mna sa Toto sice netyka,ale drzim.vam.vsetkym silno palce,nech sa aj vy mozete cim skor tesit s kazdeho dalsieho zvladnuteho tehu tyzdna..👍👏😘

sandrita124
2. nov 2017

Ahojte my sa s drahým snažíme od júla 2016 a boli sme už na všetkých potrebných vyšetreniach v CAR.u mňa je všetko ok ale partner ma pomalé spermie, takže nám odporúčajú jedine umelé oplodnenie.najorv na to veľmi sklamalo,odmietala som sa s tým zmieriť,že inak to nepôjde alebo budeme možno čakať ešte veľmi dlho,keďže šanca je dosť malá.ale teraz som už zmierená s tým že keď to bude jediná šanca pre nás ako mať spolu dieťa tak do toho pôjdem a čo najskôr.tak v novom roku to budeme riesit

vever111
3. nov 2017

Ahojte dievcata pridavam sa ku vam my sa snazime 1 rok uz mame jednu dcerku a chceli by sme druhe no akosi to nejde beriem druhy cyklus clostil chodim na folikometriu..kazdy cyklus sa zacina placom postupne pride nadej, ocakavanie a zase place, poviem vam ze uz nevladzem 😢😢

majuska72
3. nov 2017

Ahojte baby, pridávam sa k vám a držím nám všetkým palce 💟 my sa snažíme 2 roky. Zmenila som tento rok doktorku, tak verim, že už som v správnych rukách 🙂

parkour7771
4. nov 2017

@vever111
Ahoj ja som na tom tak ako ty ...
Snazime sa uz druhy rok a od janura chodime do gin fiv a beriem clostil a chodim na folikometriu
Avsak stale nic ... je to velmi deprimujuce kazdy mesiac to iste
😥😥

nre223
4. nov 2017

Ahojte,pridavam sa k vam 🙂 Svadbu mame v juni,ale snazit sa budeme už od januara. Tento mesiac som už začala užívať kyselinu listovu a pijem alchemilku. 🙂 Držím všetkým palce :*

vever111
4. nov 2017

@parkour7771 je to tazke snazim sa znova nakopnut na dalsi cyklus...viem ze potrebujem byt v psychickej pohode len uz sa bojim sklamania dopredu. Clostil mas 2 hy cyklus?

deniky
4. nov 2017

Ahojte 😃 pridávam sa aj ku Vám . Svadbu sme mali tento rok 1.7 a o bábo sme sa začali snažiť od polovice septembra tak uvidíme ako to pôjde .Zatiaľ nič neužívame len sa snažíme ☺ držím palce sebe ale aj Vám všetkým aby to vyšlo ✊😘

parkour7771
4. nov 2017

@vever111
Mala som teraz prvy cyklus ktory nebol uspesny a teraz ho idem uzivag druhy cyklus viac tabliet tak uvidime
Byt vpohode sa im lahko hovori ...
Ale este stale dufam ze to vyjde aj spontanne ....
Navstevujes aj nejaku kliniku ???

susinka2901
autor
5. nov 2017

@kvetinka29 aha no to je uz pekne dlhy cyklus. Drzim palce aby lekarka pomohla 😉

susinka2901
autor
5. nov 2017

@janinamojka dakujeme si mila 💙. Posielam srdiecko 😉

susinka2901
autor
5. nov 2017

@sandrita124 ahoj sandrita no my sme zacali o mesiac neskor ako ty. Lenze my zatial skoncili,len pri steroch a hormonalnom profile kedze nam obom nasli ureaplazmu. Takze sa davame dokopy o tyzden ideme na kontrolne stery a potom ak budu negativne tak mna caka laparoskopia. Manzel bol sice na spermiogram a tiez neboli dobre vysledky,ale boli ovplyvnene tou ureaplazmou. Takze na dalsi spermiogram pojde az o 2 mesiace.Tak drzim palce aby sa Vam zadarilo co najskor to umele 😉

susinka2901
autor
5. nov 2017

@vever111 ahoj vitam ta medzi nami a prajem uspesne snazilkovanie 💙✊

susinka2901
autor
5. nov 2017

@majuska72 ahoj vitam ta medzi nami a verim,ze zmena lekarky je dobry krok vpred 💙✊

susinka2901
autor
5. nov 2017

@deniky ahoj vitam ta medzi nami a prajem co najkratsie cakanie k vytuzenym ciarockam 💙✊

sandrita124
5. nov 2017

@susinka2901 dakujem aj ja vam drzim palce,nech je všetko ok.😉treba verit, mysliet pozitivne aj ked je to niekedy tazke. Mne pomaha ked si zapratavam mysel niecim inym a ked upratujem a tak.rada si kupujem pekne veci robim si radost malickostami,dobrym jedlom 🙂 prechádzky....a co pomaha tebe?

vever111
5. nov 2017

@parkour7771 nechodime zatial do ziadneho centra dufam ze sa nam to uz podari, dcerka sa nam podarila na 3 mesiac a teraz sa trapim dlho myslim ze vela stresu v dnesnej dobe to nam nepomaha. Vy uz mate dietatko?

vever111
5. nov 2017

@susinka2901 dakujem krasne🙂

parkour7771
5. nov 2017

@vever111
Nie nemame sme mazelia tri roky a zatial sa nam nepodarilo
A ano stres tomu isto nepomaha
Ja nam vsetkym drzim place a urcite sa nam splni nas sen vsetkym

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre