• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

30. marca 2017 
@luga nie nemeriam :wink: ale stale na to myslim, ze by som zmerala, ale zatial ani mi to rano nenapadlo, kezde spim ako drevo, co je fajn :wink:
21. jún 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeej my mame dnes stranu 1000!!! :dizzy_face: :grinning:
@nina88 mala by si otvorit sampanske :slight_smile:
21. jún 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tehulky aj netehulky...ako sa mi tu mate?ste toho ale popisali... :slight_smile:
21. jún 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ahoj ako sa ,mas??
21. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ako sa dnes mate? ja som konecne doma... "vsade dobre, doma najlepsie" :grinning:
21. jún 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ale ti je fajn my sme v praci ale ja este 40 min.a ide sa prec :grinning:
21. jún 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no sak konecne, bola som na vikend u nasich a kvoli tomu, ze som dnes musela ist do tt , tak aby som vela neprejazdila som u nich zostala 2 noci a to som sa uz vobec necitila vo svojej kozi a ked som uz vchadzala do pn, tak som sa tak nenormalne tesila :grinning:
21. jún 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky.... :grinning:
21. jún 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adu, ako sa dari? :slight_smile:
21. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly fajn..... male ma uz teraz asi dva dni diskoteku v brusku, asi sa na svadbe navnadilo :grinning: a stredu chcem ist prvy krat na tehu cvicenie, teda ak stihnem a budem mat auto, aby som sa tam z roboty dostala :grinning: a ty ako?
21. jún 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ja celkom v pohode, dneska som sice 2x zvracala, ale inak sa citim lepsie ako ked mi nevolnosti zacali :grinning:
21. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly tak to je fajn....mna uz druhy den zaludok hneva...ale nevraciam chvalabohu :grinning:
21. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
21. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ahoj camelco...ako sa mas? :slight_smile:

@mata1001 joj....34.tt ....tebe sa to uz krati veru :grinning:
21. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no esteze tak, na mna to teraz proste pride a hotovo, utekam na wc :unamused:

@camelco ahooooj, ako sa dari?
21. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ja viem, ja som si odgrckala svoje :grinning: styrikrat denne to bolo minimum :grinning:
21. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale myslim, ze posledne mi robia sarapatu hlavne hlieny, lebo som bola chora a este aj ked vykasliavam a tak, tak ma pokazde napne, bez toho by to asi bolo aj lepsie :slight_smile:
21. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak 4x, ufff... no u mna je to zatial len 1 alebo 2x
21. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčata ako sa mi máte mne je už lepšie už dnes som fičala v práci
21. jún 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly a kolkokrat zo mna isli uz len kyseliny.... :confounded: neboj, za chvilku to skonci a bude ti fajn! :slight_smile:
21. jún 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 aj ja som este do 4 v praci.... :slight_smile: super, ze ti je uz lepsie!
21. jún 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby dnes sme boli s mm na genetike, tak som zvedava :grinning: ci zistia len to ze ja som XX a mm je XY :grinning: a vysledky budu koncom augusta zaciatkom septembra :astonished: :confounded: ......... ale aspon som dnes nebola v praci :grinning: ........
@isabella_fly ......... vidim ze zatial sa ta to grckanie drzi :unamused: ale onedlho to urcite prejde
@aduliak no zo mna vycsinou len kyseliny, bo rano stiham vracat skor ako sa naranajkujem a potom je to vacsinou cez den ako tak ok
@camelco to som nezzachytila....preco ste boli na genetike?

@isabella_fly ja som vracala vecer a si vies predstavit, kolko z toho muselo zo mna ist, ked som uz okolo 9 vracala kyseliny :unamused: joj, to su spomienky :grinning:
21. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak pre mna je horsie ked vraciam par hodin po jedle, bo vtedy je v zaludku najviac kyselin a ked to vraciam tak je to najhorsie, dobre je bud vracat hned po zjedeni, alebo nic, resp. vodu, alebo len kyseliny, ale toto jedlo, ktore je uz skoro prec po par hodinach, to je pre mna najhorsie :confounded:
21. jún 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ......... doky v CARe nam to odporucil aj kvoli tomu ze mm vysiel 3.spg hrozny :frowning2: ......... tak teraz patrame po pricinach, ale vyzera to tak ze najvacsiu sarapatu bude u neho robit krcova zila na semeniku, urolog mu vysvetlil ze to mohlo prejst z noh :frowning2: tak uvidime co bude dalej ale ja verim ze do konca roka budu na teste / / :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco tak drzim palce, aby to mm uz coskoro nemal, to sa odstranuje nejak medikamentozne, alebo chirurgicky? :confused:
21. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco fiha, tak o takom niecom som este nepocula.... :frowning2: tak dufam,ze odstranite pricine a dve // budu co najskor! inak tie vysledky z genetiky trvaju strasne dlho... :frowning2:
21. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak veru krati...dneska som bola na poradni a maly je vacsi o 2 tt,a este k tomu vsetkemu nie je otoceny dole hlavickou...tak som smutna trochu z toho :frowning2:
a ty ako?
21. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

@mata1001 ani my nie sme dole hlavickou
21. jún 2010 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok