• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

2. decembra 2016 
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
ahojte baby :slight_smile:
vidim ze ste toho strasne vela popisal cez vikend........ja mam strasne vela robotydnes tak vas docitam asi az zajtra pozatra....
ta moja teplota je sice vysoko ale myslim ze mrcha dojde dnes- zajtra
hodinu pred tym ako som merala som isla na wc tak asi preto som tak vysoko........
28. jún 2010 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petuska skoda toho poklesu :frowning2: ale zajtra som s tebou neboj,a na buduci mesiac zas pojdeme spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2010 o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ludinka ty sa pekne drzis
28. jún 2010 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko....

@petuska123 skoda toho poklesu :confounded:

@ludinka a mozno neklesnes :grinning:
gratulujem novej tehulke zo vcera!!! Brumca....!!! krasny tienik :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky tak som aj dnes testla a zda sa, ze je tam ta druha ciarka, je ale stale taka slabunkaa...tak uvidim za den, dva ci stmavne...prajem pekny dnik :slight_smile:
28. jún 2010 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brumca gratulujem este raz!!! a das fotku do albumu? :grinning: kolko ste sa snazili?
28. jún 2010 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak dakujeeem :slight_smile: tak naplno sme sa snazili od januara tohto roku, ale nemavala som ovulku, tak som brala druhy cyklus Clostil a pichli mi aj Pregnyl...predtym som mala problem s cyklom, mrcha chodila len po injekcii a liekoch po tom ako som vysadila HAK. Fotku urcite pridam, ale asi az vecer :wink: potom dam vediet. A aj ja ti gratulujem k babatku :dizzy_face: nech krasne rastie :wink:
28. jún 2010 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brumca a ty davaj na seba pozor!!! tesim sa na fotecku :grinning:
28. jún 2010 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak budem budeem a aj ty :wink:
28. jún 2010 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inak co mate nove???
28. jún 2010 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som bola v sobotu v Polsku (druhykrat v zivote), mamina ma prehovorila, isli tam plot kupovat....tak som neodolala a kupila pre prcka supravu do postielky aj s baldachynom, matrac do postielky, kolotoc, zimny fusak do autosedacky, frote pancusky..... :grinning:
28. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak jej tak nakup.....si si spravila radost :wink:
28. jún 2010 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 no to teda hej....este lutujem, ze som to vibracne lehatko pre mimi nekupila :confounded:
28. jún 2010 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak moja to je parada..ono ani ja nie som zastankyna polskych veci.ale oplati sa tam ist kupit.ja som rozmfyslala ze by som tam raz isla teiz pre babo kupit..a kde ste bollIi??v ktorom meste?na trhu alebo v tom velkom obchodaku?
28. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak a to co za vibracne lehatko..
no ja uz mam kopec veci od segry odlozenych v skatuli ..ma ich este ona..ale ze mi da..uz len taka malickost mimi :grinning:
28. jún 2010 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi boli sme v Nowom targu.....
taketo lehatko by som chcela: http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=76965&aff=AeM8eir1aY
28. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahojte, niečo nové za posledné dni?? :slight_smile:
28. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak hej do noveho tagru sme chodili na ten trh na tom ste boli?boze a nemas obrazky tych veciciek co si si kupila?to vibracne lehatko je super. :slight_smile: a preco vibracne podporuje nejake vnemy v dietatku alebo ?? :wink:
28. jún 2010 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 ahoj....ty sa pochval ako bolo v Bojniciach....vidim ze si stale 2v1 :grinning:

@zibi na trhu sme boli.....vecicky pofotim snad dnes a dam do albumu :grinning:
28. jún 2010 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 ahoooj..:nove akurat brumca je asi tehu :slight_smile: :wink: tak dalsia pozitivna spravicka.. :grinning:
ja som zacala brat clostyl tak uviidime co z toho bude..ci budem tehu..ale dufam ze sa k vam pridam a ze potom vsetky spolocne zalozime temu napr. Deticky z objednavky , alebo vesmirne deticky.. :slight_smile: hodime sa do sukromnych a budeme debatovat o mamickovskych problemoch :slight_smile: :wink: to by bolo super..ved do konca roka 2010 muisme vsetky otehu... :wink:
28. jún 2010 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak ok tesim sa .. :wink:
28. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi vibracne ukludnuje babatko, simuluje cestu autom :grinning:
28. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak a oplati sa to cenovo viac ako normal?napr. to kresielko co si chcela kolko stalo v polsku..lebo tu tusim nejakych 52 eur
28. jún 2010 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi v Polsku stalo 33 EUR....
28. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tak zibi to by bolo super... :wink:
No my sme v Bojniciach neboli, lebo malá má tú nešťastnú hnisavú angínu... :cry: Nuž nevyšiel mi plán schodov... :angry:
Ale dobre,že je to takto, lebo aspoň sa malá uzdraví, kým je malý v kinderku... :wink:
28. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak waw..boze co to vsetko maju uz pre tie babatka..boze uz aj ja chcem kupovat :grinning:
28. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 jajha ja som zabudla na tu anginu prekliatu :angry: prosim ta, v ktorom tyzdni je najlepsie ist na 3D? :grinning:
28. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
28. jún 2010 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak ty brdo tak je to roziel skoro o 20eur..tak to sa oplati.ze 20 eur co ustetris mozes kupit neico ine..a to normal na trhu predavaju take veci?
28. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evitkamalicka ahoj....ako sa mate? :grinning:

@zibi predavali to len v jednom stanku a aj to boli veci z kamenneho obchodu, len to tam prisli predavat :grinning:
28. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok