• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
aha, on je vojak?? a nebudes sa o neho bat?? ja by som ho asi nepustila :sweat_smile:
fuuuha, moj mm bol cca 9 mesiacov prec... ale chodit aspon na vikendy, alebo na jeden vikend v mesiaci domov... ako sa dalo... a to uz bolo pre nas poriadne narocne... a to sme sa nesnazili :frowning2:
21. júl 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som sa vcera tak dojedla tych halusiek, ze som zaspala az o 2hej v noci :grinning: . Ja som tiez leniva, niiiiic sa mi nechce, ale musim upratat, bo pride svagrinka na navstevu, tak aby videla , ze ja som poriadkumilny clovek :sweat_smile:
21. júl 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi je to Eliaska33 a chodila chvilku sem k nam do temy....teraz uz nestiha, ma dost brutal sefku :cry: ale pzodravuje vas :slight_smile:
21. júl 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi pozdravuj ju aj ty... dufam, ze sa uz aj ona pekne zagulacuje :slight_smile:
21. júl 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 ahooj...ako sa citis? mnam halusky, radsej si sa mala so mnou rozdelit :grinning:
aj ja som strasne leniva, ale uz za hodinku idem domov!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose mame rovnake bruska :grinning: :grinning: :grinning: a medzi nami rozdiel cez 7tt. :grinning: :grinning: :grinning: ale zlata je :slight_smile:
21. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau adu, ake boli mnam :astonished: , aj manzel si dal plny tanier, a to on kapustne nemusi. Ja idem zajtra na poradnu, tak sa bojiiiiiim, aby bolo vsetko v poriadku. Esteze som doma, ja by som v tom teple asi umrela, bola som minuly tyzden v meste, a uz ma chytali mdloby.
21. júl 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa dnes hrozne tazko dycha... mozno aj preto som taka prispata... :unamused:
adi :grinning: :grinning: :grinning: to musela ta nejako dobehnut, ked si jej na zaciatku usla :wink:
vrabcek ahoooj :slight_smile: uz si bola na kontrole??
21. júl 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blacky idem zajtra, bojim, bojim.
21. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa, az zajtra, ja ze dnes... ale neboj sa... vsetko bude v najlepsom poriadku, ved ti krasne rastie brusko :slight_smile:
21. júl 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no...jej vyhuplo hned v 6.tt riadne :slight_smile:

@vrabcek154 a ty neboj! vsetko bude ok! ja uz zas stresujem s tym glukozovym testom v pondelok, ako ho zvladnem, ked ja teraz sladke nemusim :frowning2:

zibi...a mozno sa vam este do septembra podari!!! drzim palceky!!!
21. júl 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ved aj ja dufam, ze tentoraz vsetko bude dobre
21. júl 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze , zase som si sadla a je po upratovani :grinning:
21. júl 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 len si pekne posed.... :grinning: mna dnes o 4 rano drobec zobudil, co tak kopkalo :grinning:
21. júl 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisem jak hotentot....ale ked ja neviem pohlavie drobcove :grinning:
21. júl 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja ,,super,, svagrina uz pohlavie vie, budu cakat dievcatko, tak som jej hned povedela, ze ziadna sofia , to je nase meno, :grinning:
21. júl 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, u mna sa skonci upratovanie vzdy po par prelozenych kusoch, predchvilkou som sedela asi 20 minut pri nasom alexovi a sledovala ho ako si nosi papat do domceka :grinning: :grinning: :grinning: mm ma odstreli ked dojde a nebude nic upratane :grinning:
@aduliak aj ja sa obcas ako hotentot o malom vyjadrujem :grinning: :grinning: :grinning:
vy hotentotky jedny :grinning: :grinning: :grinning: je vam ale odpustene... ono sa to vola tehotenska demencia :wink: tym nechcem ale nikoho urazit :sweat_smile:
21. júl 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose neboj, neurazis.... :grinning: :grinning: :grinning: na mna to uz asi udrelo riadne.... raz hovorim on, raz ona, raz ono :grinning:
21. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, idem od vas, idem sa tu uvarit.... pridem sa vecer pozriet, co nasa Matka!
21. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, majte sa krasne a pekny svysok dna prajem :slight_smile:
21. júl 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky tak mata dnes porodila presne Vam este nic neviem lebo mi volala a este nevedela ani vahu nic tak len aby ste vedeli cca o 12.00 sa maly narodil ked mi cinkne a posle foto dam Vam vediet....
21. júl 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snazite sa o babetko?
Na nasich strankach najdete vela zaujimavych produktov, ktore by Vam mohli vo Vasom snazeni pomoct.
Kliknite a presvedcte sa :wink:
www.otehotnenie.sk
21. júl 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 jeej to je super..tak to uz ma za sebou..hihi..a zacinaju aj starosti aj radosti :slight_smile:
21. júl 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose bojim sa ale co spravim.. :unamused: dufam ze to rychlo prejde..a dufam ze otehotneim. do septembra:slight_smile:)
21. júl 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babenky maly adamko sa narodil o 13.00 s vahou 3500g a 49cm :wink:
21. júl 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh tak si ma predbehla
21. júl 2010 o 19:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novopecenej mamicke zelam vsetko dobre, zdrave a dobrucke babatko a nech ste rychlo doma :slight_smile:
21. júl 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka, gratulujem ti z celeho srdiecka!!! krasny valibuk :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok