• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@minis pri všetkej ucte k tvojmu dr. - ale je to fajna somarina že mas ovulačne dni 24.,26.,28.,30., 7.........
ovulacia je moment prasknutia folikulu, trva to par sekund a my sme schopni to nadatovať na jeden deň v ramci cyklu, zhruba v strede.... potom, po ovu sa hormony menia, čiže nie je možne aby si mala ďalšiu ovu o 2 dni a potom ´dalšiu ovu zasa o dva dni - je to SOMARINA!
a je to nemožné!
28. júl 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 moja nestresuj!
predstav si, že čo ak fakt mas v sebe maleho človiečika :slight_smile:
tak chceš aby prve signaly od jeho mamy boli stres?
nechceš!
prve signaly maju byť plne lasky a spokojnosti a radosti :slight_smile:
tak či už ho v sebe maš alebo nie, tá láskavosť a radosť sú ajtak lepšie, ale netreba riskovať :wink:
28. júl 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka je mozne, ze dr. jej dal tieto dni ako plodne a vacsina dr. odporuca mat sex kazdy druhy den...
ide o naprogramovanie styku.. normalne sa to robi... on jej zhruba odhadne podla folikulometrie, kedy bude ovulacia a tieto dni jej odporuci mat sex. minis si to pravdepodobne len zle vysvetlila :wink:
28. júl 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 nech je to dievcatko s menom nella!!!!!!!!!krasne meno ja dam tiez take tomu mojmu ak bude baba ale mm sa nepaci :frowning2: jeho problem :grinning:
28. júl 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ano, aj ja si to takto myslím, ako píšeš....
ale ved ak mas ex každy druhy den, hned po ms nemožeš nič pokaziť - tak ti to doktori odporučia ako štandard...ň
a až potom, ked to nejde sa snažíme čo najviac priblížiť TOMU momentu a prispôsobíme tomu všetko :wink:
28. júl 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka lenze minis ma problem s ovulaciou, preto ma "naprogramovany" styk. Ak by bolo vsetko ok, tak to dr. urcite neriesi.
28. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , denne - ella je nadherne meno, mne sa hrozne pacia sofia, uz hrozne dlho. z chlapcenskych ani neviem.
28. júl 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 kejeeeeem :slight_smile: neuhla som, vseeeetko som chytila hihi . jeeeej, dievcatko :slight_smile: sak to by si mohla, ked mas chlapov doma :wink: . nela je taraz viac davane meno :slight_smile: mne osobne sa paci ela :slight_smile:
28. júl 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose nebooooj, ono to priiide :slight_smile: strasne vam to prajem :slight_smile: fakt :slight_smile:
28. júl 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nuda nic na robote
28. júl 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka pozri, neviem, ako to je, ked mi to takto napisal, ved to skusam.. :slight_smile: uvidime, mozno to vyjde a mozno sa potom na to vykaslem a necham tomu volny priebeh :wink:
28. júl 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky sak uvidime, koncom bud. tyzdna idem na gyndu ttak uvidime....mne uz proste z toho zasibkava....
28. júl 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis skoro ti zasibkava........ :grinning: a co neskor o par mesiacou??potom co??
28. júl 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 hmmmmm, sak toto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked ja by som to chcela hned :(. ono ma to prejde....to su podla mna llen te prve dni....inak som stale a vsade o tom ticho, to len tu sa rozpisujem. ako keby davam te vsetky moje pocity von :slight_smile:.
28. júl 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 a ty už si kludnejšia?
či ešte ne? :wink:
28. júl 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka kludna som celkom........cakam na den D
28. júl 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maš už další test kupeny?
@petuska123
28. júl 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka hej kupene 2 TESTY
28. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petuska ideeees, testniiiiiii :sunglasses:
28. júl 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 nic tam nieje
28. júl 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som mojmu gynekologovi maila tak mi odpisal ze mam test opakovat 3-4 dni a ak nic mam ist na vysetrenie k nemu
28. júl 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 teraz si este testovala?? to si mala pockat radsej na ranny moc
a hod sem prosim ta tvoj graf, nech si pozriet tvoje teploty z minuleho mesiaca
28. júl 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som si ho niekde nasla... no mas take teploty ako aj minuly mesiac ku koncu cyklu... hmm... nic nove som sa nedozvedela... :unamused: takze asi sa ti tam fakt ovu posunula...
28. júl 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes len rychlo zdravim a zelam pekny usmievavy dnik .... nestiham, ficim do prace, papa :grinning:
28. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ahoj :slight_smile: a coze nestihas?? Aby sme sa neurazili :wink:
petuska :grinning: :grinning: :grinning: to bolo poznanie, co? :grinning:
28. júl 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petuska, neverim, hod to sem, pozrieme odbornym okom, ja som to tu uz raz pisala, kamoska mala negativny a je tehu :grinning:
28. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok