• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
no z jablcka ti moze byt lahko zle, ked sa ho prejes, aj ked nie si tehu :wink:
12. aug 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja ale proste som nan mala taku chut vcera som zjedla 3 vecer a nic, a dnes rano proste taka chut na jazyku :grinning: teraz uz ho nechcem ani vidiet :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verim :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre padam ja moje krasne, musim ist vysusit vlasky, vyrovnat a pripravit sa do prace :dizzy_face: tak zatial papap
12. aug 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den prajem majuska :slight_smile:
12. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,mali ste niekedy tlaky na vajecniku? Nieje to bolest,len pocit tlaku,akoby isiel prasknut alebo co. Som z toho strasne nervozna... :-/
12. aug 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tazko sa popisuje bolest, ale ja skor bezne citim take ako keby pichanie...
12. aug 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To aj ja,len toto je nieco ine,sustavne par hodin,ako ked mas zastavene plyny,lenze tie to niesu :slight_smile:
12. aug 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne popoludnie prajem, dievcata :slight_smile: ako sa mavate? (precitam a uvidim, ze :slight_smile: )
12. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga heh len čitaj :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj :slight_smile:

@sweat a ktory si DC?
12. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose 13 DC,tak hadam,ze to akoze vajko :slight_smile: len som to pred tym nemala,tak ja len ci nahodou nemate s tym niekdo skusenost :wink:
12. aug 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradite my? snazime sa o babo uz 4 mesiace, ale teraz som dostala MS uz na 26 den, kedy vlastne budem mat plodne dni? na 14 den? alebo skor? stale som mala pravidelnu a uz nechcem kupovat ovulacne testy, dala som do toho uz vela penazi :slight_smile:
12. aug 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 , nooo,stalo sa :wink: ... a zaver - mate sa vsetky uzasne :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
black, ahoj :slight_smile: ... jo, jo, sweat, mozno sa vajko prediera cez folik (ale nehovorim z vlastnej skusenosti) :slight_smile:
@kamillka100 , meraj bazalnu teplotu, zistis :wink:
12. aug 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako priznak ovu by to bolo v pohode,aspon by som vedela presnu hodinu. @luga a ty sa ako mas dnes? :wink:
12. aug 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat ja som tiez kedysi necitila ovu a teraz posledne 3 cykly som mala tiez taku zvlastnu bolest ako pred ms...

@kamillka100 urcite meraj teplotu a ta ti povie co sa deje :wink:
12. aug 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , veru, taky priznak nie je na zahodenie :wink:
nebudem kazit kolektiv - mam sa tiez uzasne :grinning: .... hlavne som uz konecne doma z prace - tak sa ozaj nemam na co stazovat :sunglasses:
12. aug 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaam depku :frowning2: :frowning2: manzel neni cely den doma :frowning2:
12. aug 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 , preco depku? zober to z tej lepsej stranky - aspon mas cas pre seba :wink: ... ja mam toho casu pre seba tiez habadej - mm robi od svitu do mrku a ked pride, tak je mrtvy a zaspi (nadherny manzelsky zivot :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
12. aug 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 moja ja som bola sama vcera mm prisiel z prace a siel do dalsiej :wink: proste si pusti nejaku super hudbu, potancuj, pozri nejaky super film alebo pospinkaj to robim ja ak mm nieje doma :wink:
12. aug 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja ja mam taky manzelsky zivot ak mam popoludnovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj, aspon dostanem novu kabelku, isiel na tovar , lebo sme predali dost veci v obchodiku. ma jeduje ,ze z tohto leta som nic nemala, na slnku mi je blbo a toci sa mi hlava, ale pojdem si sadnut na balkon s knizkou poobede
12. aug 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz to bude este horsie, zacneme stavat domcek, tak tam bude furt :unamused: , ale snazim sa to tiez nejak vyuzit, budem sa ucit anglinu a nemcinu zase, nech to nezabudnem. vcera som mala nervy na tu moju ,,super svagrinu,, uz to ani pozdravit nevie, tak ja nebudem zdravit prva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 moja pusti si super hudbu a to ta ukludni :wink:
12. aug 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ja to mam takmer sedem dni v tyzdni a co mam robit? len sa postazujem, ze ho ani nevidim a to je vsetko, nic sa nevyriesi .... v podstate som na tom rovnako ako za slobodna
@vrabcek154 , no vidis, nova kabelka tiez nie je zla :slight_smile:
12. aug 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem zase hodit nejake veci na mimiaukcie, uz mi z toho sibe, dnes budem balit dve hodiny, ale aspon sa zbavime letneho tovaru :sunglasses:
12. aug 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 , to sa tak dobre predava? to je super - dobry napad :wink:
12. aug 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Davam tam nizke ceny, a uz sa to len navysuje, ja som rada, ak sa to odklikne, nestoji to v obchode, a predavam to za nakupnu cenu, zisk je na tom maly, ale to nevadi.ujde mi cas a robim nieco pre obchod :wink:
12. aug 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga my prideme domov a obaja zalahneme mrtvy :grinning: :grinning: to je zivot :grinning:
12. aug 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no nic ine nam neostava, ak chceme aby nasi mm robili musime to trpiet :wink:
12. aug 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok