• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
black asi 9dpo... ale ja nemeriam, tak neviem s presnostou...viem len kedy "mozno" bola ovulka, ked ma bolelo brusko a aj testik mi to potvrdil..ale ci to tak naozaj bolo..kto vie :wink: .. vy ste boli niekde na dovolenke?
24. aug 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dakujem :wink:
o kvetke neviem nic, nejako sa jej za nami nechce a weja to velmi zatial nechcela rozkrikovat... :pensive:

@katka.he viem ze nemerias, preto som sa pytala na dc :wink: a toto je ktory cyklus, toho zdraveho vajcovodu??
My sme neboli a ani sa velmi nechystame... berieme si buduci tyzden dovolenku, ale skor budeme cestovat len tak po okoli... mozno Morava a tak :slight_smile:
24. aug 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi..ani neviem ..myslela som ze v septembri uz budeme riesit centrum..ale vobec neviem co mam robit... ja uz vlastne ani neviem ci chcem babo.... prepacte za uprimnost.... :frowning2: ale som uz unavena... z toho vsetkeho :pensive:
24. aug 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black... tento cyklus by mal byt z toho dobreho-zdraveho vajcovodu :wink:
24. aug 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he hrozne ma mrzi tvoja situacia :frowning2: nerozumiem tvoju mm :frowning2:
neskusala si sa s nim o tom este rozpravat?? netlacit ho do nicoho, len sa ho spytat, ze co vlastne chce...
24. aug 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ...tu uz vobec nejde o mojho mm (ten sa teraz snazi...uvidim dokedy) ale o to co vlastne chcem ja... :pensive:
24. aug 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he Kati, ja si myslim,ze po babatku tuzis, len si v stadiu, ze ta vsetko deprimuje....urcite nezacni rozmyslat tak, ze ty vlastne ani nechces deti, lebo budes nestastna...pokial sa da spravit pre to cokolvek, tak to sprav! urcite by si si to potom vycitala!
24. aug 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mame tu nejaku novu tehulku? :slight_smile:
24. aug 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ..asi to tak bude... len zrejme ja som uz naozja v tom stadiu ze som zacala premyslat ze vlastne deti mozno ani nechcem... :pensive:
24. aug 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he pocuvaj kraska....opovaz sa takto rozmyslat!!! mate este vela moznosti, ako mat babatko!
24. aug 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tak to je fajn, ze sa mm snazi a musis sa zacat znova snazit aj ty :wink: viem, ze je to tazke, ale nemozes rozmyslat takto, ze nevies, ci chces dieta :frowning2:
skus sa na to vybodnut ak chces, ale nehovor ze to nechces.... :frowning2:
skus sa odhodlat na to UO... si len unavena a deprimovana a potrebujes nieco, co ti doda znova radost do zivota :slight_smile:
24. aug 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: ... OK :wink:
24. aug 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he vsak preto!!! :slight_smile:
24. aug 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je luga??? ani vcera sa neukazala... :confused:
24. aug 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to je kraaaasne pocasie, normalne som z toho unesena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly u nas prsi :confounded: ale hlavne, ze neni taka horucava :slight_smile:
@katka.he nechces? ako to? :fearful:
@aduliak aj u nas prsi, taky nadherny jemny dazd, zatiahnuta obloha, uzasny vzduch... to bude asi tymi hormonmi, ale toto pocasie ma momentalne velmi fascinuje... take romanticke :sweat_smile:
24. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa... to bola len chvilkova indispozicia :wink:
24. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no mne sa chce strasne spat a to sedim v praci :slight_smile:
24. aug 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he aha, ufff... chvala bohu :wink:
24. aug 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj u nas prsi, tak sa tesim, bo vcera mi bolo na ho... z toho tepla
24. aug 2010 o 09:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak mna to teraz normalne laka na prechadzku, len mokre nohy ma trocha odradzaju :grinning:
24. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly u nas prsi, si unesena z dazda?? :confused: :wink:
24. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jj, to uz vyzera byt taky skoro jesenny, ja ho milujem :slight_smile: asi mi fakt sibe baby, taketo stavy som nikdy nemala :grinning:
24. aug 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evitka...
tu na vychode je este krasne slnecno..ale vraj aj tu ma prsat... tak uvidime
24. aug 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no mne sa tiez niekedy velmi paci dazd, ale skor ked som doma a mozem si citat knihu ako pises... romantika :slight_smile: a este tak krb s ohnikom :grinning:
24. aug 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ved prave, teraz som doma, sama este k tomu, tak je to take najlepsie pocasie na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly joj, asi ti tisko zavidim :wink: :sweat_smile:
24. aug 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok