• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@denne73 , je ti prepacene, v pohodke - uzasne vam to vyslo :dizzy_face: .... myslim, ze do ip sa fotky posielat nedaju - nechces si dat do fotoalbumu?
17. sep 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja este mame co robit aby sme sa nastahovali, no je pravda ak by sme museli uz mame kde byvat :dizzy_face:
17. sep 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja zmenila si doktora, ??? ale fajny ako to tu pises velmi sympaticky :dizzy_face: a vidno ze chce pomoct
17. sep 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no mala som a si tisic komentarov aka je krásna až som sa toho zlakla
17. sep 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga počkaj luga ja vám tu hodim fotečku
17. sep 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne budete mat dievcatko??? to je skveleeeee :slight_smile: blahozelam
a @luga ty si to kde vypatrala?? nech pozeram ako pozeram, tu to nikde nevidim :confused:
pocula som o nom, ze je velmi dobry, precizny a fakt vsetko riesi... ale necakala som, ze vsetko navrhne uplne sam :wink: dokonca ked som mu spomenula, ze si meriam BT, tak povedal, ze to je dobre... :slight_smile: nepovedal nic pozitivne, ale ani nic negativne na BT a to si cenim :wink: :grinning:
a nerozumiem mu, lebo aj potichu hovori a tak si mrmle popod nos :wink: ale snad si na to o chvilu zvyknem
17. sep 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak toto je náš pokladik Nelly

17. sep 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 to je fajn, ak by ste sa rozhodli odist z UK, tak uz sa tam da prezit aj teraz :wink:
a dr. je fakt super a je aj mlady :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 jeeeejdaaaa...tusim vam mavala..krasna..
17. sep 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 jeeeeeeeeej paradne fotecky :slight_smile: normalne do obcianky :grinning: tusim ma hore nostek :wink:
17. sep 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte vsetky a vsetci... konecne som doma zo skoly, dnes boli deti besneeeee
17. sep 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose heheh taku gombičku má inak celý tato :wink: :wink: :wink:
17. sep 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 , dakujem , nemusela si to robit - tento 3D ultrazvuk je super vec - takto vidiet drobca v brusku :dizzy_face:
@blackrose, videla som to v pase denne v teme receptov - nahoda :sweat_smile:
17. sep 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlasim oficialny novy zaciatok...i ked som ho uz tusila vcera aj predvcerom, oficialne dobehla armada az dnes.. http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
17. sep 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 jeeejjjj ale je to male krasne :dizzy_face: normalne mi nejde do hlavy ze take nieco sa nachadza aj v mojom brusku waw :confused: :confused: :dizzy_face:
17. sep 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , ahoj ... moooja, tak si KO - co je nieco vo vzduchu? :unamused:
17. sep 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no mrcha jedna :angry:

@luga ty jedna patracka :slight_smile:

@denne73 sranda ako uz vidis, ze na koho sa podoba :grinning:
17. sep 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , mrchy mi je luto - skoda ... vela sil do dalsieho kola ... ako si ty teraz na tom s doktormi, aky je u vas dalsi postup?
17. sep 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose hehe proste komplet tato , vysoke čelo, pusa noštek , nič zo mna
17. sep 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , no jo, mne nemoze nic ujst - to si vsimol uz aj moj muzicek :grinning: :sunglasses:
17. sep 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga heheh ty si špionka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 , ziadna spionka - vsetko je len nahoda , asi som velky pozorovatel :grinning: :grinning: :grinning: ... uvidis, ked pride na svet, ze bude aj po tebe - mozno aspon v spravani - a teda minimalne tym, ze je to "zenska" :wink: :sweat_smile:
17. sep 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja si s tymi rudakmi nerobim teraz tazku hlavu..akosi mi je to vlastne jedno.. a co sa tyka lekarov, mam sa ukazat, ked pride mrcha..uz je tu..no, neviem, mozno v pondelok skocim k lekarovi a mozno ani nie.. nemam chut tam behat.. buduci mesiac mam ist na kontrolny hp, ci je ten prolaktin uz v poriadku, alebo nie.. asi by som sa mala pytat na folikulometriu, ci prebieha vobec u mna v pohode ovu, alebo ani nie.. no ved uvidime.. dam pokec s mm, ze co ideme dalej..minule mi povedal, ci nechcem ist do centra..nemala by som to vyuzit, ked je za? len mne sa teraz naozaj nic nechce riesit.. neviem, preco...
17. sep 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hehe no nech je radšej v povahe po mm on je kludas lebo ja som tsunami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , ja som mala tiez obdobie, ze som si od "riesenia" potrebovala oddychnut ... ked sa na to necitis, daj si pokojne pauzu, ono zase pride obdobie, ked budes chciet ... myslim, ze muzicek, ked uz spomenul centrum, tak si to nerozmysli - dozrel na take rozhodnutie a uz bude pristupny (aspon myslim :sweat_smile: )
17. sep 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 :grinning: ...tak by ste boli dve - trosku by sa vam "osviezil" zivot :wink: ...chlapci to ako vzali? tesia?
17. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jeminky no tí boli uplne nadšený že budu mať sestričku šak ja zvedava ako budu pomahať. konečne dalšia ženská a pomôže mi to tu dať do laty
17. sep 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas tiez si myslim, ze si kludne daj pohov... mna uz to tiez nebavi vsetko riesit a tak som si teraz povedala, ze necham sa vysetrit a budem robit len to, co mi povie dr. :wink: to som za ten rok a pol este neskusila :grinning: no a uvidim ci to bude mat ucinok...
no dost ma schladil tym, ked som mu povedala, ze mavame obvykle v plodnych dnoch sex kazdy druhy den a obcas aj dva dni posebe :wink: ze to nestaci! skoro az ako keby bol prekvapeny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, asi to necham chvilku tak... vcera som sa prihlasila na pilates, od buduceho tyzdna nastupujem...fuuu...som zvedava..nasla som kurz pre zaciatocnikov, tak idem skusit, bo na masazi vcera nadomnou lamal palicou... vraj som sama hrca :wink: a mam riadne stuhnute svalstvo...och joj, musim nieco zacat robit..ale po masazi to bola potom riadna bolest vecer
17. sep 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok