• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@blackrose to je zvlastne, bo ini lekari zasa tvrdia, ze nie je vhodne sexikovat kazdy den..vraj su spermose potom pomalsie..idealne je vraj kazdy druhy den..no, ale co lekar, to nazor
17. sep 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no ved to... a hlavne ja nie som typ maratonca, tak neviem ako to zvladnem :grinning: ale za to mm sa potesil
ale dr. vravel, ze od menstruacie pauzu a potom az pocas plodnych dni viac-menej v kuse :grinning: no neviem ci zase mm vydrzi 10 dnovu pauzu... skor si myslim, ze po mrche a potom len par dni pauzu bude tak akurat...
17. sep 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 :slight_smile: , som zvedava aj ja, ako budu pomahat :wink:
@oknosmas , najlepsie je robit, ako citis, do nicoho sa nenutit ....a s tym keksikovanim, veru vela roznych nazorov - a ja keby mm poviem, ze treba takto vela, tak by asi usiel :grinning:
17. sep 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, asi nie je vhodne mat ani velmi dlhu pauzu..naozaj, bo spermose su pohyblive najviac na ten 3-5 den a potom ich pohyblivost rapidne klesa, cize treba taky spravny interval..
17. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved to aj idem asi robit...nenutit sa ..
17. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ved toto si aj ja myslim, preto tiez nechapem tu dlhu pauzu pred tym a potom zrazu narazovo... ale tak no ved uvidim ako mi to naprogramuje :grinning: sa budeme smiat... budeme sexovat ako ked beries antibiotika podla toho ako dr. povie :grinning:
s tym nenutenim je to dobry napad... ja sa uz teraz k nicomu nenutim... proste ako to pride... a som ovela kludnejsia
17. sep 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 denne nadherne babo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
@oknosmas
@blackrose
@luga ...........ahojte babule... :slight_smile:
17. sep 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule..ako vas tu tak citam tak som prisla na to ze sa asi s mm snazilkujeme dost malo :grinning: jednoducho viac to nechavame na to kedy mame chut :astonished: :wink:
17. sep 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , ved ano, ale tak kazdy druhy den, pripadne raz denne, ale dvakrat ? to mi neprejde - sice mozno keby doktorka nakaze :sweat_smile: :grinning:
@blackrose , som na vas teda veeeelmi zvedava :slight_smile:
@katka.he , ahojky :wink:
17. sep 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no stress...aj my.. :wink:
17. sep 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale ked to mas na predpis, tak sa s tym neda nic robit...proste musis :sweat_smile:
17. sep 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence...asi to budem musiet mat napisane normalne na papieri aby mi mm uveril :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , dnes mu to zo srandy poviem - ako sa zatvari ... bola som u gyndarky, tak ho trosku ponatahujem - potom napisem, ci mam este manzela :grinning:
17. sep 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he treba ti to aj niekde podpisat? :wink:
17. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas este sa dohodneme OK? :grinning:
17. sep 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, prave som sa dozvedela, ze mam vecer pracu...ale aspon volny vikend
17. sep 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako tak citam, tak u nas je skor opacny problem :grinning: mm s tym problem nema, len ja si to nejako neviem prestavit :sweat_smile:
17. sep 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose myslim, ze ani moj mm by s tym problem nemal, skor ja
17. sep 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, to vis, my uz mame starych manzelov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@oknosmas , to sa takto "skoro" dozvies? :confused:
17. sep 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si pozerala historiu grafov na ff a raz sme sexikovali dva krat za den v den ovu... a raz kazdy den pocas ovu... inak sme tam mali vacsinou nejaky ten den pauzu, pripadne kazdy druhy den...
no ak by to malo byt o frekvencii, tak si myslim, ze uz by sa hadam zadarilo, len v kombinacii mozno s OAT sa musime triafat castejsie tak casto
17. sep 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga noooo...mala mi dat vediet vcera a malo to byt v nedelu :wink:
17. sep 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aj to sa stava :wink:
17. sep 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no mozno to je tym, moj este nepresiahol 30 :wink: :grinning: a zena ma vraj najvacsiu chut na sex prave po tridsiatke, tak no uvidim co bude o par rokov :grinning: :grinning:
a druhe babo (verim, ze po tridsiatke budem riesit uz min. druhe) mozno splodime na prvy sup :grinning:
17. sep 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aby som uz mala tych 30, to sa nam bude chciet potom rovnako casto, mozno :slight_smile:
17. sep 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ano, blizim sa k tridsiatke a moj muz sa uz zacina obavat - tiez to pocul (kolega ho "poucil") :grinning: ...to by ste mohli riesit uz aj tretie :wink:
@oknosmas, takze tvoj manzel sa uz nevie dockat tvojich narodenin :wink:
17. sep 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak... :grinning:
17. sep 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, bobrik je taky rozkosny.. usalasil sa na moje bolave brucho, pradie si a spinka
17. sep 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok