• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@michaella86 ahoj, ja som na tom podobne ako ty!! Myslim tym to ze aj mne by mala prsit mrcha okolo 2,10.! Tiez sme sa tento mesiac posnazili a strasne verim a dufam, ze ta mrsina nepride!!!
Tak strasne pomaly mi ide ten čas, uz sa neviem dočkat buducej soboty! A ty ako? Tiež si taka nedočkava a nervozna ako ja? Drzim palce aby nám to vyšlo!! A keby ano, tak by sme mali spoločný termin! :slight_smile:
24. sep 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0
@michaella86 dievcence..velmi vam drzim paluchy a verim ze to vyjde :wink:
24. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj, dakujem moc!!! aj ja tebe drzim palceky nech sa vam čim skor zadariii!!! :wink:
24. sep 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0 ajoj emka ... to si pis, ze som nedockava :slight_smile: mam pocit, ze sa zastavil cas ... najradsej by som hned utekala do lekarne, kupila test a skusila,ale nema to vyznam, zbytocne sklamanie tiez neprospieva ... tak ale dufam, verim, ze najblizsia mrcha otravna pride az za 9 mesiacov :wink: ... daj potom vediet, ako si dopadla, budem na teba mysliet :wink:
@katka.he dakujem velmi pekne :slight_smile: vidim, ze aj ty sa snazis o ''bejby'' tak drzime si navzajom :wink:
24. sep 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vam dakujem dievcata :slight_smile:
24. sep 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he priebezne informuj, ako na tom si :slight_smile:
24. sep 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he :slight_smile: hlavne cim skor objav // :wink:
24. sep 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 no sak jasne ze dam vediet, ja ma test kupeny, ale myslim ze by prip. tehu neukazal, je to este skoro!! ja si spravim test asi v nedelu 3.10. No uvidim, hadam vydrzim do vtedy!!! a mas aj nejake priznaky? ja mam nafuknute brucho a tak celkovo mi je tak zvlastne!! tak drzim palce a daj aj ty vediet!! :slight_smile:
24. sep 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0 ja pockam potom este tyzden ... minuly piatok som mala ovulacny den, snazili sme sa nieco poriesit, aj potom este samolzrejme :wink: tak uvidim co sa stane ... ja keby som mala doma test, tak ho uz davno spravim, dlho mi nevydrzi nedotknuty :grinning: aj som si kupovala do zasoby, ale vzdy som ich minula, tak teraz si ich kupujem len pred testovanim :wink: ... a priznaky? no citim sa tak uplne inac, byva mi obcas tak nejak zle, nie uplne na vracanie este, ale nieco nie je v poriadku so zaludkom tak duuuuuufam, ze tam robi sarapatu drobcek :slight_smile:
24. sep 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 a mozem sa spytat, ci si uz tehotna bola??
24. sep 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0 neviem o tom :wink: ta babulka, co je v mojom albume je moja svagrina :slight_smile:
24. sep 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 no to viem, ale vies ja som tym myslela ci si nemala MA. Vies ja som mala uz 2x. :frowning2:
a preto sa aj bojim dalsieho tehotenstva!
24. sep 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snažilky a maminky, naposledy som pisala o spineni, ani dnes neviem ci to bola ovulka. Nasledne nato som isla k doktorovi uz aj s mm SPG a od lekara som odchadzala s placom pretoze budeme musiet ist na IVF. Zatial cakam na mrchu, aby som mohla ist na krvne testy a potom sa objednat na laparoskopiu. Neviem co ma caka a preto mam z toho trochu strach, ale sa zaroven tesim, ze je tu sanca aj ked takato. Takze vam prajem, aby sa vam podarilo otehotniet prirodzene.
24. sep 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0 neviem o tom ... ale snad som si nicim takym nepresla ... mam 24 a 7 rokov som brala antiku
24. sep 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 to by si o tom urcite vedela, ver mi!!! Tak sa drz a drzim palceky nech to vyde!!
24. sep 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0 aj ja tebe :slight_smile: ozvi sa potom, ze ako na tom si :wink:
24. sep 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 ahoj, jejda tak to znie dobre, moc dufam, ze sa vydarilo, to by bolo uzasne :slight_smile:
24. sep 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat dakujem velmi pekne :slight_smile: len vydrzat to este tyzden mi da riadne zabrat asi :grinning:
24. sep 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0 a aj tebe drzim palceky :wink: , vela stastia nech to vyjde
24. sep 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby toto su take pekne spravy na piatocne ranko :slight_smile:
24. sep 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, drzim vam vsetkym palce!!!
24. sep 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat len este aby sa potvrdilo vsetko :wink:

@aduliak dakujem, a ja ti zelam vela zdravicka aj pre teba aj pre drobceka a potom lahky porod :wink:
24. sep 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat dakujem ti moc!!! dam potom vediet či sa podarilo!!! :slight_smile:
24. sep 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 potvrdi, treba mat doveru, urcite si ale test este nerob, zbytocne by to bolo a aby si to nepreriekla :wink:
24. sep 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0 hej urcite daj vediet :slight_smile:
24. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ste si robili testy na ovulaciu alebo to poznate?
24. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat sanzim sa byt trpezliva .. dufam, ze ten tyzden este nejako vydrzim ... ved potom budem muset cakat 9 mesiacov, kym bude drobcek konecne v mojom naruci :wink:
24. sep 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 jasne ze vydrzis + predstav si ja este musim vydrzat 3 tyzdne, co by som dala za tyzden :grinning:
24. sep 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat si sa este pytala, ci na ten ovulacy test ... ja som si ho nerobila, v piatok som mala nejake cudne pocity v bruchu, ako pred menzesom a baby mi tu povedali, zeto je asi ovulacia, tak som sa viac nepytala a pokusla som sa vecer o bejby :grinning:
a som strasne zvedava, chcem konecne vidiet // na TT :slight_smile:
24. sep 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok