• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@vrabcek154 moja a na co sa pouziva ten tehu pas a co to vlastne je?? :confused:
18. okt 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 moja musime si zvykat na takychto bozeristov :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko vsetkym :slight_smile:
19. okt 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem vsetkym :slight_smile:
moj graf je stale nezmeneny http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

@zibi pocas ovu viem, ze je normalne, ked citis bolest, ale ja to citim od ovu stale a to uz som 7 dc, aj ked mam pocit, ze vcera to uz bolo menej citit
19. okt 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj, ako sa mas dnes? :slight_smile:
19. okt 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahojky moja... celkom v pohodke..pozeram, ze ty mas krasny ustaleny graf.... tfuj tfuj..len tak dalej...
ty sa pochval? ako sa mas ty?
19. okt 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he hej, moj graf je na moje pomery celkom zvlastny :slight_smile: uvidime co sa z neho vykluje :slight_smile:
ja sa mam celkom fajn, trosku ospalo, ale to vzdy rano :slight_smile:
19. okt 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@blackrose , hadicka :dizzy_face: - pokracuj tymto smerom dalej :wink:
19. okt 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jaj to aj ja som stale z rana takato:slight_smile: ospala... co mas dnes v plane?
19. okt 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj luga..a ty si na tom ako?
19. okt 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , co mas namysli?
19. okt 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga myslim, ze aky si dnes den cyklu a tak...
19. okt 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj moja.tak ako?
19. okt 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , 11DPO - pravdepodobne , v piatok ocakavam cervenu ..... inak od rana ma nejako boli hlava a na margo toho pichania po ovulke, tentokrat som to mala aj ja (ale az niekolko dni po) - hnusnu pichavu bolest , miestami som ani chodit nemohla :unamused: ... a ty si teraz pred ovu, katka?
19. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj :slight_smile: budem sa snazit :wink:
skusim to pichanie asi spomenut dr. ... pre istotu... lebo je cudne, ze to mam zrovna vzdy, ked ovulujem z praveho vajecnika.... :confused: mozno to nic nie je, ale isota je gulomet :wink:
@katka.he neplanujem nic, len pracu a potom pojdem domov... ziadna zabava :wink:
19. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink:
19. okt 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ..takze to pichanie moze niekedy znamenat aj uhniezdovanie.... ale nechcem vlievat plane nadeje.... aku mavas LF? ja ocakavam mrchu na buduci tyzden niekedy v pondelok- stredu... :wink:
@solinkarka ahojky...tak ako sa mas? ako sa dnes citis? dufam, ze mrcha nedosla a tesis sa na robenie testiku.... ktory si dnes den po ovulke?
@blackrose a kedy dnes koncis?
19. okt 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile: ... to je sranda, ked clovek este vie aj to, z ktoreho vajecnika ovuluje :sweat_smile: ...potom napis, co ti nato povie
mm dnes ide k uro - tak som zvedava, ci sa nieco dozvieme - predpokladam, ze asi nic zvlastne
19. okt 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no mrska ziatial nikde. klop, klop, klop na drevo :D no neviem ako sa to pocita ale zajztra bude treti den co mi bude meskat :slight_smile:
19. okt 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , LF mavam trinast dni (vacsinou) ... nemyslim, ze sa ma co uhniezdovat- skor sa bojim, ci tam tie cysty nerobia sarapatu, alebo ci som neprechladla, lebo mi byva kvalitne zima vecer (aj ked mm sa poti)
@petuska123 , ahoj ...ako? kedy ste vlastne objednani do caru?
19. okt 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka a test? :sweat_smile:
19. okt 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj na buduci stvrtok
19. okt 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj :slight_smile: kedy idete do toho centra?
19. okt 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 tak uz si aj odpovedala :grinning:
@luga testik bude zajtra :slight_smile:
@blackrose hej mate rovnake myslienky :grinning:
19. okt 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a citam si o iui na nete...a som zistila ze je dobre ked pri iui je 2-3 vajka mat....hm to ja nemam :frowning2: mam jedno 22mm..
19. okt 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka pokojne mozes testnut aj dnes... nevidim v tom rozdiel testovat dnes alebo zajtra.. ked ti to uz raz meska .. tak nemas preco cakat... ked ma prist krasny vysledok tak pride a ked ma byt smutny tak aj tak sa tomu nevyhnes... takze sups kupit test a testnut :wink:
19. okt 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ja to viem vdaka folikulometrii a od toho som si to aj potvrdila, ze 2 mesiace dozadu som ovulovala asi tiez z praveho a tiez som citila na pravej strane bolesti... :wink:
drzim tvoju mm palce, aby dobre dopadol :slight_smile: resp. sa nieco dozvedel... :wink:
a tiez mi napadlo, ze to v tvojom pripade moze byt uhniezdovanie a hlavka vraj moze v rannom stadiu tehotenstva boliet :grinning: :dizzy_face: ale uz som ticho :zipper_mouth:
@katka.he uvidim kedy skoncim, ale asi po stvrtej...
19. okt 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 jedno je normal, neboj :wink: 2-3 vajka sa vacsinou urobia po stimulacii :wink:
19. okt 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok