• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
@aduliak , dobru noc :slight_smile:
24. okt 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga veru, akoze cisty horor, uz v pondelok ked som uz nic nedokazala zjest ani vypit, tak keby sa ma niekto spytal ci este chcem mat jedno dieta, tak by som mu odprisahala, ze uz nikdy, ale snad sa to po porode zmeni uplne a este jedneho prcka mat budeme :slight_smile:

@aduliak neviem, ci sa ti to nesplietlo s tym, ze na zaciatku tehu som bola s krvacanim v nemocnici
24. okt 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak bru nocku mamicka :wink:
24. okt 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , po porode sa to asi nezmeni :sweat_smile: , ale cas to isto vyriesi :slight_smile: ... a hadam druhe tehotenstvo bude prechadzkou ruzovou zahradou :wink:
24. okt 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak trocha dufam, ze budem z malej taka ohurena, ze proste budem chciet este jedno, lebo viem ako je jedinacikovi smutno :frowning2: a nechcem aby bola moja mala bez surodenca, aj ked urcite nie hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty sa mas ako? som citala, ze idete uz niekde do centra, ako to zatial stoji?
24. okt 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , budes, urcite, to sa neda byt neohurena :dizzy_face:
ja po starom stale, v centre sme boli na vstupnom vysetreni, teraz si musime este dat dorobit nejake vysetrenia - tento tyzden by sme to mali uz dokopat a potom este genetika a icsi - je to este asi nadlho, ale neva, hlavne, ze sa to hybe
24. okt 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
25. okt 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile: takze mrcha je za dverami... co uz... zase nas raz moje teploty zblbli... :pensive: :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
25. okt 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile: takze mrcha je za dverami... co uz... zase nas raz moje teploty zblbli... :pensive: :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
25. okt 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ach jaj... :pensive: ... aj ja som v ocakavani mrchy..uz aby tu bola.... a nech je uz aj po nej... ked si predstavim ako mi zase bude :confounded: ..ale prezijem to... :wink:
25. okt 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he a ty kedy cakas mrchu??? ja by som az zajtra, ale mam pocit, ze pride uz dnes :angry:
nezavidim ti tie bolesti... mne na stastie nebyva velmi zle a ak zacne boliet brucho, tak pomoze tabletka...
25. okt 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja som mala dostat dnes ..ale cakam ze dojde zajtra alebo stredu..potom na treti den idem na HP... blacky... nevies odkedy sa pocita prvy den mrchy? odkedy zacnes krvacat? alebo uz spinit?
25. okt 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he vraj od kedy zacnes riadne krvacat... ja tiez idem na 3 den na HP :wink:
25. okt 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jaj..len dufam, ze nedostanem niekdedy vo stvrtok..pretoze potom ako mi zoberu na treti den krv? :fearful: ...
aky si mala inac vikend?
25. okt 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he mne dr. povedal, ze mam prist na 3-5. den podla toho ktory den to vyjde. Takze podla mna to nevadi ked nebudes mat presne na 3. den odber...
inak som mala taky pracovny... boli sme u mamy, pomahali sme jej s pokladanim parkiet a upratovali sme po malovani... takze som doma poriadne ani nebola a upratat si budem musiet teraz cez tyzden
a ty??
25. okt 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bambule :wink: :slight_smile:
tak ja uz mam po odbere na HP - au :grinning: ...
@katka.he, mne vraveli, ze sa da ist uz 2.DC (zevraj druhy, treti ... a ja som bola 4.DC :sweat_smile: )
@blackrose , dokelu, vcera som bola z tvojho grafu celkom vytesena a on spravi toto :angry: ... nevystupi zajtra? :sweat_smile:
25. okt 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ..ja som mala sobotu pracovnu..ako spravny slovak :grinning: ... navarila, upratala, poprala a pozehlila, potom sme sli k svokrovcom oslavit svokrine meniny a vcera bol taky oddychovy den a pozreli sme si film Admiral... kedze som ho chcela vidiet... takze nic mimoriadne... :wink:
ahojky lugus
25. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko fesandicky.... :slight_smile:

@blackrose to nemyslis vazne s tou teplotou :angry:
25. okt 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , ahoj, dnes dobre? ziadni poslickovia? :slight_smile:
25. okt 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ahoj adulka..tak ako sa citis?
dievcenca ja som takarada..... vysli mi dobre vysledky na chlamýdie, ureaplazmu a HPV virusy ..jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
25. okt 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , som rada aj ja, aspon nejaka dobra sprava, ze :slight_smile:
25. okt 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dnes este nic.... :slight_smile:

@katka.he gratulujem k vysledkom!
citim sa napodiv fajn, v ramci moznosti.... :slight_smile:
baby, ja chcem porodit tento tyzden, mm dochadza, takze kazdy vecer bude doma!
25. okt 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hej.... aspon to... :wink:
25. okt 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , a ako to vyzera? myslis, ze pride tento tyz. Terezka na svet? - myslim, kvoli tym poslickom-ci to sa neda podla toho povedat, ze uz je to blizko?
25. okt 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dakujem aduska a tebe prajem bezproblemovy porod a vsetko len to dobre :wink: :dizzy_face:
25. okt 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to sa asi neda povedat, kamoska mala poslickov cely mesiac pred porodom....ale ja chcem rodit 29.10.!!!! idem pohladat na nete zarucene recepty na spustenie porodu...ved sobotu zacinam 40.tt, takze ten piatok by to bolo idealne :slight_smile:
25. okt 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , normalne zacinam verit, ze porodis ten piatok :grinning: (ked si to tak zelas)
25. okt 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he dakujem!

@luga myslite na mna piatok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , myslim na teba uz stale :sweat_smile:
25. okt 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dievcata vysletlite mi o akych poslickoch to tu tocite :astonished: :grinning: :fearful: .... som z toho jelen :grinning:
25. okt 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga zlata :slight_smile:

@katka.he to su cvicne kontrakcie.... :slight_smile:
25. okt 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok