• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
@majuska7979 Nie, ja výtok nemám, iba vtedy, keď sa po sexe pozabudnem ospršiť a na druhý deň mám výtok ako výzvu, že som dačo zabudla, tak to hneď aj vždy napravím :slight_smile: No a ja som si ešte nerobila test, len sa na to odvažujem :unamused:
5. nov 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 moja naco cakas, treba testnut :wink: budes vediet na com si :wink:
5. nov 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :unamused: Hm, aj ja si myslím ale bojím sa ...
5. nov 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979, @isabella_fly, juuuj, tak to my tiez budeme mat mile, zlate a dobre deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
isa, to veru nezelam ani nepriatelovi - v nemocnici staci byt aj dva dni a clovek je z toho hotovy :confounded:
@stanca22 , tak sa uz odvaz a sprav :wink:
5. nov 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 No moja, to vieš, veľa, strašne veľa krát som sa odrbkala a teraz sa bojím ďaľšieho sklamania...
5. nov 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 ak si mala ten menzes len 1 den, tak test odskusaj

@luga no ved to, toto tehu som bola v nemocke uz dvakrat a veru nechcem si to pred porodom zopaknut :pensive:
5. nov 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 moja nemas co stratit, ver mi, tak sa trapis, ked budes vediet na com si budete snazilkovat vo velkom, alebo sa budete tesit s // :wink:
5. nov 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Muž mi ho dnes kúpil, zajtra abo v nedeľu, ešte uvidím ... v každom prípade, použijem aj druhý neskôr o také 4 dni, nie? To postačí?
5. nov 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 , jasne, ale uz by mal ukazat aj prvy - pekne z ranneho mocu a drzim palce .... nemusis sa bat, aspon budes vediet, na com si :wink:
5. nov 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , nebudeme na take mysliet a nic sa nestane - do nemocnice pojdes pekne v den porodu a o par dni naspat s bambulkou :wink: :dizzy_face:
5. nov 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga To je tiež pravda :slight_smile:
5. nov 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 takze drzkame palceky moja :wink:
5. nov 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 Dík, kiežby :unamused:
5. nov 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 neboj co ma byt bude a to clovek nemoze zmenit :wink: a verim ze si tehula, takze hlavu hore a zajtra chceme od teba pocut same dobre spravy a krasnu foto s // :wink:
5. nov 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 Si milá, no uvidíme ako to dopadne, takže ho zajtra teda spravím a dám vedieť ... :slight_smile: Nebudem to odkladať ... po koľkých min. sa to má tá správna odpoveď dostaviť? Viem že to mám i na letáku ale tak ja len tak pre istotu :wink: A aj Tebe najprv prišla hneď iba jedna čiarka a neskôr sa objavila druhá?
5. nov 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 ja si pamatam ze mne ukazalo 2 hned po minutke, taku slabulilinku a postupne tmavla :wink: mysim ze max 5min :wink:
5. nov 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 Hm, tak uvidíme ráno, tak dík :slight_smile:
5. nov 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 do 10 minut, mne sa ukazala asi po troch minutach :wink:
5. nov 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly moja uz snova ten moj boxuje ale teraz to mi dava kopance do rebier na pravej strane bruska??? znamena to ze hlavicku ma dole :confused:
5. nov 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly Tá druhá palička?
5. nov 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ja padam idem asi troska povysivat :dizzy_face: :dizzy_face: kym mi mm nezavola ze je na ceste domkov :grinning:
5. nov 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , maj sa :slight_smile:
5. nov 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 nooo, ja obcas rozmyslam, ze ci to boxuje rucickami, alebo kope nozickami :grinning:

@stanca22 jj, ta druha, lebo prva sa ti zjavi prakticky hned :wink:
5. nov 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly moja to bolo 100percent nozicky az ma to zabolelo, bolo pol hodky klud a znova saskuje :sweat_smile: to bude dieta na pohladanie :sweat_smile: :sweat_smile:
inak pozerala som na stranku svk obchodu tu v londyne a uz majjuuuu vianocne oblatky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moj mm mi ich ide kupit po ceste z prace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boze konecne som sa dockala :dizzy_face:
5. nov 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 a inak vcera ma tak aj nozickami aj rucickami naraz a tak do kriza ked som zaspavala a normalne ma to steklilo, som sa v posteli rehotala, ze "martina prestan, mamu to stekli" a nemohla som spat :grinning:
5. nov 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly xixixi no to je agentka :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ahojky ja som vacsinou v teme novembrovky ale sledujem kazdeho :grinning: :grinning: ....ano mam to za par...termin mi posunuly na 13.11 takze to mam presne za 8 dni :grinning: :grinning: no uvidime ako da drobcek rozhodne ..a ako sa mas ty aj tebe to leti :slight_smile:
5. nov 2010 o 17:52  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, dobry den :slight_smile:
uz nevikendujte :wink:
8. nov 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :D
8. nov 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , ahoj, ako?
8. nov 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok