• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@solinkarka jasne ... tak sem s tym :wink:
11. nov 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he uz som to poslala
@oknosmas , uz mas narodky? si sa nepriznala ... tak vsetko naj a hlavne to najocakavanejsie, nech uz pride
@solinkarka, ak chces, mozem to preposlat, alebo napisat sem, nech sa aj ostatne holky pozru a povedia - aspon budu mat trosku potechy :slight_smile: :wink: ...inak som to ratala aj matematicky a vychadza, ze ovu bola
@katka.he , dobry napad :wink:
@luga no uz ako chces :slight_smile: hlavne ze bola :slight_smile:
11. nov 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he
@luga dakujem, dievcata..to bolo vcera..dnes na to len spominam...krasny den a vecer... hm... ani mi az tak nevadilo potom to cislo... z neho sa desim az teraz...ked si nan spomeniem
11. nov 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , tak na cislo nemysli - ale kolke by co zato dali, keby maju len tolko :wink:
11. nov 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: zabudla som na tvoj optimizmus...ty kriticky realista.. :sweat_smile: uz mi to naozaj aj chybalo...
11. nov 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ako sa vam dari? ako postupujete?
11. nov 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu dlho nebola...tak vitam aj nove tvare..
11. nov 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa majte krasne kocky, zajtra vam dam vediet ako to pokracuje pa!
11. nov 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka moja tak ja som si to uz aj nakreslila.... a ty si citila ovu? mala si aj hlien????... ak ano, tak podla mna ked ti zajtra este vystupi ta teplota tak ovu bola z toho dna ked ti padla ta teplota na 36,00 a nasledne vyskocila na 36,2.... ale aj tak sa mi zdaju tie teploty prilis nizke na to ze mas byt po ovu... ved pred ovu si mala aj 36,3 a teraz mas len 36,2... podla mna si ovu este nemala... neviem..este raz skusim na to kuknut :wink:
11. nov 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja som tu nebola asi 3 mesiace....ak si na mna pamatate :slight_smile:
v robote som poriadne nemala cas na net a doma som bola rada, ze nevidim pocitac...
ako sa mate? :wink:
11. nov 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :slight_smile: mna to caka za rok - tiez sa budem potom "rehlit" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... postupujeme tak, ze v utorok uz konecne ideme spisat ziadost na ivf - minule mi chybali nejake papiere, co mi nepovedal, ze mam doniest ...cize ked to vyjde podla planu, budem v januari tehu :grinning: :sunglasses:
11. nov 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he teraz sme solinkarku uz asi dobre poplietli, jedna vravi, ze bola, druha, ze nebola :sweat_smile:
11. nov 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga drzim palec...ja som zmenila plan a centrum...mali sme ist do heliosu teraz v pondelok..ale vzhaldom na odporucania som nas objednala do iscaru...co vsak bude az o mesiac.. 3.12. takze do konca roka tehu asi nebudem, no ved co uz... vcera som bola na endokrynologii, prolaktin bol o malo vyssi ako posledny a kedze sa snazime, tak mi lekarka dala na to lieky, normalne by mi ich vraj nedavala, lebo to nie je take strasne. prvy tyzden mi ma byt z nich dost zle..tak uvidime,.. som si citala priznaky a jednym z vedlajsich je aj to, ze mozem nahle zaspat :grinning: :grinning: :grinning: takze ak nebudem dlhsie reagovat a bude z pc pocut take chrrrrrr, tak to som ja... a nie pokazeny comp :wink:
11. nov 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas vsetko najlepsie k narodeninkam ti prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@solinkarka a ty stale nestresuj s tymi teplotami, ak sa ti zdvihli o 0,2 °C, tak to je hlavne a ked sa drzia a nepadaju, tak je to este lepsie :wink: ak chces, tak si to zapis do grafu na http://www.fertilityfriend.com/ a budes krasne vidiet krivku a aj ti po troch dnoch vyznaci ovu :slight_smile:
11. nov 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose dakujeeeem
11. nov 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas a ty si teraz vlastne v ktorej faze cyklu?? Po ovu??
11. nov 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka tak moja..len pocuvaj blacky..ona sa tomu rozumie asi najviac, lebo on aje staly merac BT... :grinning: .. takze vobec neber do uvahy moju odpoved pred tym OK :slight_smile: :grinning: .... a hlavne sa snazilkujte..lebo sustredit sa na to ci bola alebo nebola ovu, je to asi to najhorsie.... treba si snazilkovanie uzivat :wink:
11. nov 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose asi ano...ked ja uz ani nemeriam a neriesim..pockame na car, nech riesia oni.. ale myslim,ze koncom bud, tyzdna by mala prist mrcha...
11. nov 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ja som uz tak dva dni predtym ako som mala menstruaciu dostat citila, ze asi ju dostanem, no stale nic a potom ked to uz meskalo a ja som zvykla tak do dvoch dni od tych pocitov dostat, tak to bolo divne, inak som len trocha viac curala, ale aj to sa mi zdalo, ze si skor nahovaram :grinning: inak nic a vobec som neverila, ze by sa zadarilo...

@majuska7979 ved ktovie, moznoze moja bude predsalen kludnejsie babo... po mame :grinning:
11. nov 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas, dakujem :slight_smile: ...ano? a ja ta mam poznacenu v kalendari - aby som ti v pondelok popriala vela stastia - tak si ta prepisem :wink: ...preco ste sa takto rozhodli? a tam su take dlhe cakacie doby?
:grinning: , maji, dobre vediet - aspon si (teda svagrovi) neroztrieskam notebook
@blackrose , si myslis, ze mala ovu?
11. nov 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ale ja som tie jej teploty nevidela, takze moja odpoved nie je 100-tna :confused: :confused: ja som pisala len na zaklade toho, co tu pisete :wink:

@oknosmas to je fajn, ze neriesis, aspon si trosku precistis hlavku... niekedy nam to treba pri takomto urputnom boji...
11. nov 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ako som pisala katke, nevidela som tie teploty, tak neviem na isto povedat
11. nov 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga porovnavala som odporucania, a iscare mi vyslo z toho lepsie...a kedze mam dostat mrchu, museli sme to dat az na december, lebo cez mrchu neobjednavaju a potom sme nevedeli najst spolocny termin. tak az december. poznac si :slight_smile:
11. nov 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ja sa pokusam dat si vsetky tvoje teploty do mojho grafu..len potrebujem vediet kedy si dostala mrchu
@solinkarka
11. nov 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka vypocitala som si to sama..takze len mi potvrd ze mrcha dosla 21.10
11. nov 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis ahoj, a ako sa dari? :slight_smile:
11. nov 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, idem menit image...takze paaaa....a vidime sa.... dakedy...mozno vecer a mozno zajtra a mozno....dakde teraz v meste a ani nebudeme vediet, ze sme to my.. :grinning: paaa
11. nov 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he pozerala som nasu historiu a spravne si solinkarke vyratala mrchu, hod graf, nech sa na to pozriem
11. nov 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok