• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
panecky..ja som si myslela ze to uz ani nezvladnem...ale celkom som aj rozumela (niecomu) :wink: .....hoci ako vravim, nie som v nej taka dobra ako v inej reci:slight_smile:...
19. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teda viem po anglicky a nemecky....ale taliancina je moj sen sa naucit, aspon zaklady :grinning:
19. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj vdaka dievcata...to vy ste vsetky take dobre v angline..ja co viem, to viem..ale ked som tam na tej stranke videla vsetko anglickynebolo mi vsetko jedno :grinning: :grinning: :grinning:
pytaj sa co chces vediet naucim ta :grinning:
jaj katka to ti aj ja zavidim taliancinu....to bych tiez chcela vediet....kde si sa tak dobre naucila taliansky??? coze mas mm talina :wink: :grinning: ??
19. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemam mm taliana ja mam praveho slovaciska :grinning:
19. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a taliancinu som sa naucila priamov skole v taliansku, kde som bola cez vysku na stazi :wink:
19. nov 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej coool tak ty si sikovna...ja som sa cez vysku naucila anglinu celkom dobre, lebo kazdy rok som chodila cez leto do anglicky hovoriacich krajin, a nakoniec som si zobrala slovaciska-madara :sunglasses: a zijem v nemecku :sweat_smile: kde som si vela nezacala s mojou anglinou...takze som sa naucila poriadne nemcinu a teraz moja anglina je dost slabaaaa :frowning2: :confused: :grinning: ale je tu vela talianov a tak strasne chceme chodit s mm na taliancinu...hoci casovo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tezko...
19. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jej vadaka... no je super sa vediet dohovorit...ved ty by si mala prakticky vediet okrem slovenciny aj madarsky, anglicky a nemecky...to je super... moj mm rozprava velmi dobre anglicky..ja som zase na tie jazyky ako span, tal, franc..... tie sa mi pacia najviac....
19. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa pacia jazyky ako spanielcina, taliancina...ale v robote potrebujem anglinu kazdy den :slight_smile:
19. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas zavidim vsetkym ktori vediat perfektne anglicky... ja som sa ju sice ucila, ale kedze ju absolutne nevyuzivam, tak som pozabudala velmi vela veci a teraz mam s nou mensi problem :confused:
19. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata a aky mate dnes den v praci?
19. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, co skor, ked som tu tolko nebola :frowning2: ...ale je mi luto,ze vas zanedbavam :confounded:
19. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pohodku ako vzdy...akurat sa chystam robit o 9 pauzu, to tu mame taky zvyk ze brotzeit sa to vola, prosto desiatujeme, pijeme kavu a kecame...20min prestavka...skoro jako v skole :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brdo...paradna prestavka...aj ja chcem :grinning: a ty ako Kati?
19. nov 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na tom celkom v pohodicke, kedze som v kancli sama a taktiez tu mam sefa len 1x na 2-3 dni do mesiaca tak je to uplne suprove...pracu si porobim kedy chcem a aj brtzeit si urobim kedy chcem :grinning: :grinning: ..len ja nemam s kym pokecat :grinning: ..a ty adi v akej oblasti robis?
19. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som oficialne "financny controller"...takze s financiami :grinning: a vy baby? :slight_smile:
19. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tlmocnicka-sekretarka, a take dievca pre vsetko (len v pracovnych veciach) :grinning: v jednom
19. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je zaujimava praca.... :grinning:
19. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no to hej...
19. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: katka super....ja robim na katastralnom urade...na roznych projektoch co sa tykaju zastavby uzemia a tak...
adu financie??? ufff to sa ti asi aj sniva ako ratas co??? :wink:
19. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska tak ty musis velmi dobre olvadat nemcinu ked pracujes na urade v nemecku .... alebo sa mylim?
19. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile: ako sa mavate?
Katka, taliancina sa aj mne vzdy pacila :dizzy_face: Ale kedze som sa ju nemala kde ucit, ucila som sa francuzstinu, spanielcinu /uz z toho nic neviem/. Az teraz som sa prihlasila na kurz a ucim sa taliansky :slight_smile: Krasna rec.
No a anglina samozrejme, tu celkom ovladam.
19. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No myslim ze po 3 rokoch zitia v nemecku medzi samimi nemcami, ziadne slovak vokol :angry: len moj mm, aj to rozprava nie tak celkom spisovne, kedze je tak skor slovensky madar :grinning: , naucil by sa uplne kazdy....ale neboj ze robim chyby a kolko...hajadunda... :grinning: hlavne je rozpravat, pak sa uz iba zdokonalujem :zipper_mouth:
Kati ty si tiez super ze si sa naucila taliancinu supiiiii a ako sa ti pacilo na stazi v taliansku, kde si bola presne???
19. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taliansko som presla od severu nadol...tie znamejsie mesta.... milano, bergamo, bologna, brescia, mantova firenze, roma...atd... skor som sa sustredila na sever ako na juh, hoci sa vravi, ze juh talianska je ovela krajsi... raz by som sa tam mozno aj chcela pozriet..len moj mm neznasa vsetko co je talianske :grinning: ..tak neviem ci tam niekedy este zavitam :grinning: , ale kedze pracujem v tal.firme, tak mam talianciny habadej:slight_smile:)
19. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko bibi..ako sa mas?
19. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej to je super, my sa akurat chystame tento vikend zablokovat dofcu v milane na 3 dni vo februari, ze spravime si tam narodky moja 30tka :cry: uffff....ako moja idealna krajina to tiez nie je, ale mm je do talianska zblazneny...a tak aj tak som chcela niekedy kuknut rim, spojime prijemne s uzitocnym :grinning: a v praci riadne iba taliansky kecas???
19. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Kati, v pohode, cakam na ms a som uplne kludna a zmierena s osudom :grinning:
Ja tiez taliansko milujeeeem :slight_smile: Ich hudbu, rec, kulturu, JEDLO :slight_smile: ludi a krajinu...Nepresla som ho sice cele, ale bola som tam uz parkrat a je to krasna zem, tam by som si vedela predstavit zit. Aj ked niekedy ma vytacaju :grinning: proste taliani...
19. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska..ano ja tu vediem vlastne dvojitu agendu slovensko-taliansku:slight_smile:...a v praci s pracovnikmi kt. robia na hale rozpravam slovensky, pretoze su to slovaci a na stalo tu mam jedneho talianskeho kolegu s kt. rozpravam taliansky ale aj po slovensky.... uz je tu 3 roky, tak uz sa naucil rozpravat aj on...
bibi... ja o tom vytacani uz nieco viem :wink: poznam ich uz nejaky ten rocik a su to neskutocny chaosaci...a aj ked sa mi taliansko paci, tak zit by som tam nikdy nechcela, kedze ja potrebujem vo svojom zivote klud a pohodu, kt. oni nepoznaju :grinning:
19. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska kedy oslavis 30tku? vo februari?
19. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok