• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
ou @luga
fakt? tak k tomu už niet čo dodať... :cry:
25. feb 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :frowning2: :confounded: :cry: je mi to velmi luto.. poriadne sa vyplac...a potom...mozno...kamaratke sa toto stalo tiez...uz bola zufala..a hned nasledujuci mesiac otehotnela prirodzene...a ver, ze tam bolo neskutocne mnozstvo diagnoz, ktore vobec neboli zlucitelne s tehotenstvom.. chcela by som ta objat...tak aspon takto na dialku...
25. feb 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , maji, cmuk ... ale myslis, ze akurat my by sme mohli mat take stastie? :pensive:
25. feb 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga šťastie niekedy sadne aj na koňa :wink:
dobre, že si už tu, napíš nám, čo potrebuješ.... sme tu pre teba :slight_smile:
25. feb 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka :slight_smile: dakujem, uz mi je lepsie - vyplakana a hlavne konecne pokojnejsia, viem, na com som ...
skor si sadne na kona ako na mna, ale nevadi, ved raz sa unavi (ak sa ja neunavim skor)
25. feb 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ono nikdy nevies..poviem ti, ze ani oni to necakali...a jej muz vlastne doteraz neveri, ze je to jeho...lebo aj on mal zle vysledky a aj ona...ked to najmenej ocakavas...tvoje telo je predsa este nastimulovane... len sa na to netreba upnut...a ist dalej... isli by ste este raz na ivf? viem, ze je asi tazke o tom teraz hovorit... ale zrejme ti to uz prebehlo hlavou, co bude dalej
25. feb 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :slight_smile: ved jo, neboj, na toto sa upinat nebudem, taky blazon zase nie som (aj ked vyzeram)
a druhe ivf? este neviem - po ms mam ist na kontrolu do centra, tak sa s Dr. porozpravam - co by sa este dalo, aka je sanca a tak a potom musim hlavne prekonat ten strach z injekcii (je to trapne, ale ja sa ich vazne bojim a ked si pomyslim, ako sa mm bude zase blizit s tou ihlou k mojmu bruchu, tak mi nie je dobre - ja som tu stimulaciu vazne skoro nezvladla :pensive: ... som bojko a slaboch)
25. feb 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga zavries oci a nebudes pozerat, ked ti to pojde pichnut a ked sa budes chciet divat, tak ti tie oci zaviaze :wink:
25. feb 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , ved ja som sa nedivala - to by som rovno odpadla :grinning: ...mam predstavivost dobru :sunglasses:
aj dnes mi v centre povedali, ze som precitlivela - ved ja to viem, nemozem zato :pensive:
25. feb 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga vy zdravotnici ste na samych seba dost haklivi :grinning: no, myslim, ze aj v centre by boli precitliveli, keby ich napchaju tolkymi hormonmi... no nie? :sweat_smile:
25. feb 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :sweat_smile: asi ano, ale nielen na seba, ja by som cloveka napr. pichnut nedokazala a ani sa na to neviem v tv pozerat - proste super fobia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ved asi ano, je to pliaga , mm si so mnou vytrpel (a asi aj vy) :rolling_eyes: ...okrem toho skoro nikdy mi nikto netrafi na prvykrat zilu, tak maj radost z odberov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to mas zily asi dost biedne, ked ti ich nevedia trafit :slight_smile: no, ja ich nemam najlepsie..mne ich ani nevidiet...len jednu, a tu uz mam taku zjazvenu, lebo vsetci sa pchaju len do nej :slight_smile: alebo musis najst super dobru sestricku, ktora este po vsetkych tych zilach a nocnych sluzbach a tak este vidi a vie a aj trafit..on je to dakedy problem, chapem :sweat_smile: a zvieratka ti nevadia, ked ich mas pichnut? ved aj to je len zivy tvor so smutnymi ockami, ktory sa na rozdiel od cloveka nema sancu branit...okrem hryzenia a skrabania ... ale nemoze si povedat "nie", nemozmte mi to urobit, nesuhlasim :zipper_mouth:
25. feb 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas, no, mam - neposilujeme , to preto - mne tiez vacsinou pichaju len do jednej, ale dnes som nastavila druhu ruku (lebo na tej jednej uz mam modrinu) a teda tak to aj dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: (ale ved v pohode, ja tiez netriafam vzdy na prvykrat) ... ked ti mam pravdu povedat, na zaciatku vs som mala dost problemy s tym, ze mi byvavalo zle zo vsetkych tych ukonov, jeden cas som chcela odist aj zo skoly preto, ale potom som sa nejako "spamatala" a zacala som s tym bojovat , tak u zvierat mi to je uz jedno ... u ludi si asi nezvyknem nikdy
ozaj, a ty uz mas vyliecenu tu pliagu infekciu ?
25. feb 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga musela som odist, ale uz som spat a je mi luto toho vysledku. v kazdom pripade, lucka, suhlasim s tym, co pisala oknosmas, ze nic nie je stratene, pretoze este z tych injekcii nieco v tvojom tele bude cirkulovat, takze mozno dalsi cyklus...a prirodzene.... :wink: clovek nikdy nevie :slight_smile:
25. feb 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hej, uz by to malo byt v poriadku, stery boli negativne...ale vidis, jedneho sa zbavis, druhe pride...takze je to neustaly kolotoc :wink:
25. feb 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya , ach, Leni, ty vecna optimistka :wink: :slight_smile: ...vdaka ti
@oknosmas , @leya, nechcete si popisat o zvysenom prolaktine? ... Maji, Lenka by ti vedela pomoct - sama sa uspesne lieci :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
25. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga myslim, ze uz sme si popisali :slight_smile: vdaka za tip
25. feb 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , aha, tak super :grinning:
25. feb 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga akurat sme si s oknosmas pisali. lucka, vecna optimistka asi som.....este som aj zacala cvicit take cviky, ze mam pri nich prikazane sa uz od rana (!) usmievat....co je dost tazke, ked vstanes o siestej a taka rozcuchana sa mas pozriet do zrkadla a usmiat sa na seba a vecer cvicim este jogu. mozno by to bolo dobre aj pre teba....som nikdy nevedela, co na tej joge ludia vidia, ale uz to viem :wink:
a mam taky pocit, ba az istotu, ze onedlho budeme tehotne....na tom pocite sa nic nezmenilo.....ani po tom tvojom negativnom vysledku :wink:
25. feb 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya
@luga babulky, kiez by ten pocit neostal iba pri pocite a dalsi mesiac hlasite, ze ste nasli dve ciarky :wink:
25. feb 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya :slight_smile:
juuuj, na tu jogu ma nahovaras uz hadam rok a ja stale nie a nie sa rozhybat :unamused: ... mas knihu, ci?
ty budes urcite s tymto pristupom, ja s mojim vecnym pesimizmom asi nie
25. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , jedine, ak by si sa pridala :wink:
25. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nemam knihu, asany mi urcuje luki :wink: on je uz pokrocilejsi jogin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som pred rokom cvicila Mojzisovu, ktora ma cviky dost podobne jogovym, ale nejako ma to prestalo bavit....predsa, ta joga je lepsia. casom sa zacnes normalne tesit na cvicenie :slight_smile: dava dusevnu rovnovahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tiez rozhybe telo.....este si brusim zuby na kurz salsy a uz sa budem vyskierat nielen cez den ale aj v noci :grinning:
25. feb 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya :slight_smile: ...to som teda o tvojom muzickovi nevedela :wink:
ach jaj, kde ziskat tu energiu , ja som taka leniva a neviem sa do nicoho pustit, hrozne so mnou :unamused: ...
este jeden nazor by som potrebovala, Leni - IP
25. feb 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga lucka, poviem ti, kazda si tym pesimizmom prejde....a netvrdim, ze si aj dnes nepoplacem, ked pride ms.....ale to trva asi pat minut, lebo pride moj mm, povie daku srandu a ja sa rehocem, aka som sprosta, ze revem a pritom sa mam super....pozerala som rozhovory s viacerymi zenami, co mali problem otehotniet a krizove je obdobie cca 1,5-2 rokov snazenia (aj ked to neplati u vsetkych samozrejme)......ale z vlastnej skusenosti viem, ze casom zacnes mysliet viac na seba a menej na snazenie, lebo zit je krasne tak ci tak :wink: :slight_smile:
25. feb 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a plati co som ti uz pisala.....marec alebo maj :wink:
25. feb 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya, ja som vecny pesimista , to nie je chvilkove a ani to neprejde - to je proste zivotny pesimizmus, bez radosti zo zivota ... ja pri ms neplacem - beriem to "normalne" ...oka, M-M, zapisujem do kalendara
25. feb 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga je mi to moc ľúto..tak nádejne to vyzeralo..ale nič nevzdávaj!to zlé si si uz vyčerpala,teraz to bude uz len dobré!!
25. feb 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pendolino :slight_smile: vdaka ....velmi nadejne to posledne dni nevyzeralo (uz od utorka som mala silneho tusaka, ze nic z toho)
no uvidime .... este tolko zlych veci sa moze stat, ze na to radsej ani nemysliet :pensive:
25. feb 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pendolino , a tebe ako vysiel testik?
25. feb 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok