• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
super plodna zena :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no diky :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 13:45  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu opat na chvilocku...no titu.....klesas a mrcha nikde??? co takto testik? :slight_smile:
19. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adi :slight_smile:
19. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Black....no sila, ze sme sa po dlhom case zase vystihli :slight_smile:
19. nov 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mas nove? zase sme rovnaky den cyklu? nestihla som docitat :slight_smile:
19. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ale ktory :sweat_smile: ..tehu ci ovu :sweat_smile:
19. nov 2009 o 15:22  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, holky :slight_smile:
titu a ako to dopadlo u doktora vlastne - okrem toho, ze ti dal lieky?
19. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no nijak ...pozrel vysledky HP a dal duphik..kazal mi ho brat od 15-25DC ale uz som poucena od bab ze blokuje ovulku a kedze moja ovulka je nevypocitatelnaaa :grinning: tak ho zacnem brat vzdy az po nej :wink:
19. nov 2009 o 16:08  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adi, nejako nemame na seba stasti :frowning2: nie sme rovnaky DC... ja som este len 7. A este som ani nezacala merat, pozeram, ze ty pekne rysujes :grinning:
19. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, cize to znamena, z za tento "tvoj stav" moze malo progesteronu?
19. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... nic ma do toho ... :grinning:
19. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeee mam nizky progesteron :wink:
19. nov 2009 o 17:21  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, je tu ešte niekto?

ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b176d
ale neviem, či to platí, alebo nie, ked že som nemerala ráno, ale až po obede po 5tich hodinách spánku..a dnes som úplne zmatená...bruško bolí ako pri ms, hlien nie je, krčok makky...tak som nevydržala, spravila si ovu test a tam len dušík..tak neviem... :confounded: :rolling_eyes: :angry:
19. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Balambi, ja to neviem posudit, neviem ci to plati, ked spis cez den, aj ked 5 hodin...predsa len, nie je to spanok ako v noci...podla mna vtedy je teplota vyssia, ako by bola rano. U mna inak plati, ze ked je na ovu teste slaba ciarka, ovu este nepride...ale moze to byt individualne...
19. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi :grinning: :grinning: tak už som z toho úplný magor...uvidím zajtra, podľa teploty a tú dnešnú tam nezarátam...a kedy Ti asi prde ovu, ked máš slabú čiarku? lebo ja čakám cez víkend, tak dúfam, že sa niekde nezabudne a dorazí... :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, balambi, ja myslim, ze dnesna t nema vypovednu hodnotu velmi, lebo cez den t stupa - aj ked spis, tak treba merat rano ...
19. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lugaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: ked ja som ráno nemohla merať, teda mohla, ale bolo by to na...ked že som nespala...ok, tak meriam ráno a uvidím :grinning:
19. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky zeny a zenicky..ako si tak citam toto forum, zistujem, ze sa don rada zaradim, bo po dietatku veeelmi tuzim..spominate tu nejaky ovu test.. co to je? to nie je tehotensky test, ze nie? da sa ovulacny test niekde zohnat? chcela by som vediet, ako na tom som a kedy v mesiaci je ten spravny cas.. akosi to este netusim, vzdy mam pocit, ze je to inokedy :slight_smile:
19. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ... viem, ze si pracovala :slight_smile: ... jasan, dnes si ju tam neznac, nech ta nepletie :wink:
19. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, samsonko :wink: ... ovul. test je nieco ako tehotensky, len citlivy na iny hormon a kupis normalne v lekarni, alebo kocky objednavaju aj cez net ...
19. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka luga...
19. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,oknosmas ja som si bola zistit ci mam ovulaciu u lekara on to robi z krvi zisti ci mas ovulaciu a potom som si kupila aj ovulacne testy...
19. nov 2009 o 18:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niet zac :slight_smile: ... ako dlho snazite?
19. nov 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ja ovu testy nepouzivam, velmi im neverim - po tom, ako som tu citala o nich ... radsej sledujem teplotu a ine priznaky ovu
19. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote babule :wink:
19. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, majus, ahooooj, co ty tu? :wink:
19. nov 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mm robil na domceku :unamused: tak je troska unaveny, to som prisla nakuknut co mate nove :grinning: nejake novinky :sunglasses:
19. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne luga, ešte spím.. :grinning:

vitaj oknosmas, ja som dnes obehala asi 6 lekární a všade mi ponúkali iný test za inú cenu... :angry: ja si tiež objednávam z netu, lebo je to finančne najvýhodnejšie...a podľa mňa sú najlepšie tie prúžky, ako tehotenské...tie mikroskopové vraj nie sú spoľahlivé, lebo papradie /to by si mala vidieť, len ked máš ovulku/majú aj mm :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuuuuuuuuuuuuuuuus :grinning:
19. nov 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok