• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
@zibi diky ale zajtra nemeriam som u mami a teplomer som nahala doma
18. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a ved jasne, my zeny sme silne, aj ked niektore si to nemyslia a pridu na to az ked ide do tuheho :slight_smile:
@luga do kelu, sa stavim, ze islo niekam do slovinska, asi som nepodala dobre instrukcie, tak teraz nemam slnko ani ja ani vy :grinning:
@petuska123 no a kedy to budes testovat? alebo pockas, co sa bude diat...
18. mar 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat pockam presna tak :wink:
18. mar 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , ts, ts, ts, tak rychlo to napravit - do zatjrajsieho pobedia by tu mohlo to slnko dorazit, nech mozeme niekam vybehnut :slight_smile:
18. mar 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat :wink: no, dr. to zatial nevylucil, povedal, ze to sa este len uvidi :wink: ale myslim, ze bude len jedno
@zibi neuc sa, aj tak by z toho nic nebolo :wink:
18. mar 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no kazdopadne by to bol paradox, najprv 2 roky nic a potom rovno dve :grinning: aj by si chcela? :wink:
@luga uz som podala reklamaciu, len vies, ake su tie urady :angry:
18. mar 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , ja by som veeeelmi chcela dvojky - aspon by som uz mala pokoj potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ach, jaaaaaaaaaj, tak to slnko bude asi az za tyzden
18. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to fakt? ja by som sa asi bala, ze ci to zvladnem. Ale to asi tym, ze som daleko od domova a ani mi nema kto pomoct. Ale zase, no keby boli, bola by som rada, lebo mam pocit, ze ak sa raz dopracujeme k jednemu tak dalsie uz by nebolo :unamused:
18. mar 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , ved ja mam presne rovnaky pocit a preto kludne aj tie dve naraz - aj ked jasne, je to tazsie
18. mar 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga keby sa to tak dalo naplanovat, ze? a rovno parik, nech mame od kazdeho jedno :grinning:
18. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , mmm, keby .... a parik by uz teda nemusel byt - kludne aj dve dievcatka :grinning:
18. mar 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat nevadili by mi urcite, ale tie starostiiiii :wink:
18. mar 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam pekny vikend :slight_smile:
@blackrose , prijemnu oslavu :wink:
18. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga pekny vikend aj tebe
@blackrose no ved toto. Toho by som sa aj ja bala. A to uz ani nehovorim o muzickovi,ten ma panicky des z toho :grinning:
18. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga krasny vikend aj tebe a dakujem :wink:
@sweat no presne, aj moj sa toho obava :wink: ale nikdy nevies co nam zivot prinesie... a nech je to jedno, alebo dve, vzdy budu nase a budeme ich veeeeelmi lubit :dizzy_face:
18. mar 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose musiiiim moja mam 28 skusku a nic neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak slniecko sa k nam vratilo a hreje este viac ako predtym :stuck_out_tongue_closed_eyes: kocky neviete, ci mi mozu 3 0,3 dc pivka ovplivnit BT? Vcera sme boli u znamych, tam som od 6 do 12 vypila 3 pivka a dnes sa zobudim a BT na mna ze: http://www.fertilityfriend.com/home/309a7a :sweat_smile:
19. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat ahoj ja si myslim ze nie...my chodime kazdy piatok si vypit takze mam to potvrdene :grinning:
19. mar 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat ak ti zajtra stupne teplota prevdepodobne to bude implatacny pokles toje uhniezdenie vyjicka :wink:
19. mar 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 jej dakujem za reakcium ale toto, prave toto si nechcem mysliet ze to moze byt IP :grinning: uz teraz sa idem zblaznit, ze by to mohlo byt, lebo sa mi to v grafe este nestalo :fearful: ale ja mam racionalnejsie vysvetlenie, ze proste chcem byt tak velmi tehu, ze som prinutila vlastne telo, aby mi urobilo v grafe IP :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat no ty carodejka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat zajtra uvidis
19. mar 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 carodejka budem, az telo prinutim aj otehu, nielen robit IP v grafoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no ja viem, chce to cas a klidek
19. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 a tebe sa ako grafik vyvija? :wink:
19. mar 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat toto som si aj ja myslela tento mesiac :wink: blizi sa jar, mozes verit vsetkemu :grinning:
ale inak mozu ti aj tri pivka ovplyvnit graf, ale neviem ci az tako... na niekoho posobi aj deci vina...
drzim palce :dizzy_face:
19. mar 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no prave mam prave skusenost,ze alkohol mi BT zvysi,nie znizi. Este ma vcera u nich tak divne pichalo v podbrusku a ma napadlo,ze rano bude nizka teplota :grinning: tak som naschval len tak cuckala pivko a isla relativne skoro domov,aby BT mala nejaky vyznam. Aha,uz si zacinam namyslat :grinning::grinning::grinning: ja to tipujem na tu psychiku
19. mar 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat ja by som tiez povedala, ze alkohol BT zvysuje :wink: no mas sa na co teraz tesit :grinning: ak budes okolo 10-11 dpo mat zvlastne pocity, tak si urob test :wink: :dizzy_face:
19. mar 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no ja uz mam zvlastne pocity teraz, a to ze sa asi v najblizsich dnoch zblaznim :grinning::grinning::grinning: ale vobec ma nebolia prsia,co nechapem,lebo za posledny rok vzdy od 3-5 dna bolia. A tento cyklus nic :astonished:
19. mar 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne tu!
@blackrose veľmi silno gratulujem!!
@luga teraz si na rade ty!
@sweat držím palceky aby to vyšlo!
19. mar 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok