• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@oknosmas :slight_smile: mi hovor ... dievcata, nam to nejde - neuverite :grinning: :sunglasses:
13. jún 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neveriiiiiim!!!!!!!!!!!! :grinning: :astonished: :grinning:
13. jún 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :grinning: ...juuuj, inak som fakt mala zle dni teraz z toho - nejako ma to zase zacina brat :pensive:
13. jún 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aj ja mam zle dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka :unamused: ...a co proti tomu robis, bo ja som uz na psychiatriu zachvilku - abo patologia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga
@kamilkka dievky, ziadna psychiatria ani patologia... bude dobreeeeeeeeeeee.... uvidite, ze coskoro!!!
13. jún 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , to uz sme si vraveli a vravime dlho - mne to uz nic nehovori ... uz som rozmyslala, ze ani na ivfko nepojdem a ze sa na to vykaslem - podla mna uz nic nema zmysel, ale tak este tento rok to nejako vydrzim a potom sa zblaznim (mozno uz aj v septembri :grinning: )
13. jún 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas porad :slight_smile: ako sa nezblazniť?
a veriť že bude dobréééé??????
13. jún 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ziadne blaznenia...len pekne este drz a uvidis, ze budes milo prekvapena... naplanuj peknu dovolenku a vela oddychu, aby bolo tvoje telo pripravene na prichod noveho clena.. fakt hej...
13. jún 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nenajde se mezi vami nektera ktera by mela navic clotik?vdaka
13. jún 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka ahoj :slight_smile:
ved gyndoš ti neda?
13. jún 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , dovolenka pred ivf nehrozi - musim si ju setrit na ivf :unamused:
13. jún 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no asi jen tak ne, bo mi ted nasadila duphaston na skraceni cyklu a nejak ji nevadi, ze mi to blokne ovulku a to vi, ze chcem babo :frowning2: tak premyslim, jak se k nemu dostat.....fytosoja...neni moc overena, tak radeji clostik:slight_smile:
13. jún 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka neviem či by som robila .....
pri clostile potrebuješ nevyhnutne usg kontrolu!
a kto ti ju spravi?
vieš či ovuluješ?
akože dufik na skratenie cyklu?
13. jún 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ovuluju to vim, jen ja mam ovulku na 23DC a dufik MAM 15-24DC, cize prekryva ovulku....dufik na delsi LF
13. jún 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka tak potom vymen doktora!
dufik až po ovulke!
a clostil len s kontrolou!
13. jún 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hm...tak aspon vyuzivaj kazducke volno na relax a oddych..ziadne prace a stresy...a ivf by si mohla potom riesit ako pn-ku... a nie dovolenku, ci?
13. jún 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , som szco, takze uuuuplne jedno to je
13. jún 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jún 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka , skus dat otazku do "mam, nemam lieky" ...ale kami ma pravdu - treba folikulometriu pri tom, tak popros Dr.
13. jún 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ta folikolometrie spociva v tom, ze ti meri vajko, ze kdy je jak velke, ze?
a kdyz vim, ze ta ovulka probiha, le minuly meisc nejako divne stoupla teplota....nejsem si jsita, ci prasko
chjooo,jsem z toho unavena, tak rada bych udelala vse a hned, at se nesnazime roky.....
13. jún 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka , mhm, meraju folikul a podla toho sa potom nasadzuje aj duphaston ... verim, ale tak s hormonami nie je "sranda" ... a radsej zmenit gyndaka ako experimentovat
13. jún 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to je fakt jedno...hm ... preco si szco? asi by si mala zmenit pracu....
13. jún 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvlastni, vybrala jsem si gyndaka dle zkusenonosti ostatnich....
Dr. Sladicekova v BA
13. jún 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka clostil nie je sranda brat...nevies, ako tvoje telo bude reagovat..a potom by bolo vhodne, aby si mala aj pregnyl...pre istotu...aby urcite praskol folik... ale nevies, ci bude jeden, ci dva, ci tri...ci co... najlepsie je to robit s pomocou lekarov... ak sa aspon troska da..
13. jún 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas, musim, co uz ... to by bolo najlepsie ... a ty sa ako citis? dobre si znasala iui teraz?
@strihalka , mmm, ja tiez a tiez nie som velmi spokojna, ale aspon mi spravi, o co ju poziadam - inak ziadna iniciativa - len ma poslat do caru co najrychlejsie :unamused:
13. jún 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga celkom dobre...toto iui bolo rychle...nie az tak bolestive potom.. aspon myslim...mozno som na to menej myslela po... neviem.. teraz som v pohode, len citim v bruchu nieco podobne, ako pred mrchou..taky maly pms, ale to si myslim, ze je z utrogestanu. a dnes doobedu ma riadne pichalo brucho..ze som nevedela, ci je to ok..ale potom to preslo. v piatok som si vsak myslela, ze z tolkych stresov ani nemozem ostat tehotna.. ved to bol des. mi to prislo tak strasne luto, ze som revala ako dazd..a nadavala som na vsetky tie deti a jednu hlupu matku... no, ale snad to neublizilo....uvidime...o par dni...
13. jún 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , tak super ... snad ten sok nesposobil nic zle :unamused: ... a verim, ze si z toho bola "zla" - to sa da tazko predychat
13. jún 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hm....nastastie som mala podporu manzela a aj kolegyne, ktora pri tom bola.. tak to bolo lepsie... uz len cakat... ci budem na dovolenke davat velky pozor..alebo sa budem opijat zialom a mrchovat po cely cas :unamused: :pensive:
13. jún 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka na to nie je recept... :wink:
13. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok