• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
jej...ahoj Black....
23. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved pekne, takto si budete moct bytik kedykolvek zmenit doplnkami, ako sa vam bude pacit :slight_smile:
23. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek, ja ked som si nemerala, tak tiez som tomu nerozumela a ani necitavala :slight_smile: ... postupne do toho prides :slight_smile:
23. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko alebo prijemne predpoludnie damy , tak ja takto po vikende http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f cakam cakam cakam co sa bude diat :confused:
23. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ahooooj :slight_smile:

luga, hej presne :slight_smile: doteraz sme mali vsetko oranzove, broskynkove a uz mi ta farba liezla horekrkom a nic nove okrem oranzovej sa tam ani poriadne nohodila. No bola som z toho na nervy. Tak sa z tejto zmeny velmi tesime :slight_smile: je to take svieze a ciste :slight_smile:
23. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony vyzeras veeeeeeelmi nadejne :slight_smile: drzim silno palce :dizzy_face: nech si dalsia tehula v poradi :slight_smile:
mony, dobre ... ms si (ne)cakala uz cez vikend, ze? :wink:
.. ja by som chcela spalnu fialkovu - uz dlho po nej tuzim, len tiez neviem, ci sa mi potom "nezhnusi" ... ale zase v spalni clovek az tak vela casu netravi ... uvidim ... :slight_smile:
23. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja neviem kedy cakat, lebo neviem co spravil ten Duphaston, podla navodu a toho co povedal lekar by mala prist do 3 dni a to je dnes. Ale niekde som citala ze to moze trvat aj dlhsie kym pride podla toho kolko mam svojho hormonu. Takze neviem. Zaludok mam taky na vode, ale ziadna ina zvlastnost zatial .
23. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak veeeelmi dufam.
23. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no my sme mali cely byt oranzovo-broskynkovy :unamused: takze ak bude len spalna fialkova, tak to bude myslim ok :slight_smile: ono zhnusit sa ti moze aj biela :wink:

mony, takze duphaston ti moze aj teploty drzat tak vyssie... hmm, no tak som zvedava :wink: a testik neplanujes robit?? Ci cakas do vynechania ms??
23. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak budeme len drzat palceky, aby uz neprisla :wink:
23. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mony....to vyzera fakt nadejne!!!! mne po Duphastone prisli len raz za dlhsie ako 3 dni :grinning:
23. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...my mame marhulkovu spalnu...... :grinning: ale zatial iba dva roky, takze zatial na nervy nelezie :grinning:
23. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda, black, a vlastne ja nechcem celu spalnu, len kutik, kde mame postel, lebo izbicka je mala a do elka ... no a chodime tam tak max dvakrat do mesiaca na vikend :grinning:
23. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blacky fialkova s levandulovym motivom :slight_smile: hmmmmm milujem to. Keby sme nemali nove steny, tiez by som malovala :grinning:
23. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...mna boli podbrusko ako pred mrchou.... :frowning2:
23. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame jednu stenu v spali taku silnu hnedo-zelenu a ostatne su jemne smotanove, podlaha je ako stare drevene dosky , farebne je to velmi prijemne a upokojujuce. No a po vcerajsku uz mame aj luster konecne :grinning:
23. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, preco mrcha? ved este len ovulka ... :unamused:
23. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga akoze len 2x do mesiaca??? Inokedy kde spavate??? :confused:

mony, fialkovo chce malovat luga :wink:

adu, tak drzim palce, aby sa nezhnusila, ale ako vravim, mne sa zhnusila kvoli tomu, ze bola v celom byte :rolling_eyes: a 5 rokov som na to pozerala :grinning:
23. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi to bude ovulka ci nie ?
23. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, moze byt pekne take teple zemite farbicky - do spalne ako stvorene :slight_smile:
23. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vravim, ze to je nasa spalna u svokrovcov :slight_smile: - v pd
ale my teraz byvame v ba v podnajme :frowning2:
23. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ńo...ja dufam,ze je to ovulka :angry:
23. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jop je to prijemne, ja som tiez odporca oranzovej , neviem preco ale neznesiem tu farbu
23. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi tak dufam ze ste vikend vyuzili na 150% :wink:
23. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, si myslim, ze bola vcera :wink:
23. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, hej pochopila som ze u svokrovcov, ale som myslela, ze tam byvate stale... preto som sa cudovala :slight_smile:
23. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, tak to tam urcite mate velmi prijemne :slight_smile: teraz som taku kombinaciu spalne videla niekde v casopise, bolo to velmi pekne :slight_smile:

adu, urcite ovulka a rybicky k vajku prave doplavavaju :wink:
23. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, bohuzial - alebo chvalabohu ? - nie, nebyvame, mame taku predstavu, ze ked pojdem na matersku, tak sa tam prestahujeme
23. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok