• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@katka.he , mozeme dufat, ze nedorazi, nie? :wink:
21. okt 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ... neviem zo mna sa stal uz jeden velky skeptik... sice som mala dostat mrchu vcera a este dnes tu nie je a aj teplota je 37,00... ale najneskor zajtra je tu ako na koni... :confounded:
21. okt 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he :slight_smile: ...verim .... nooo, t peknucka ....
21. okt 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga zajtra to klesne... a aj ked nie tak uz sa mi stalo viac krat ze rano bola teplotka 37,1..alebo 37,2 a o desiatej dosla milostiva jak na koni :angry:
21. okt 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , mmm, t nepovie uplnu pravdu nikdy :unamused: ...inak sa ti celkom cudujem, ze ta bavi merat stale :sweat_smile:
21. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nemeriam stale lucia... len teraz som chcela vediet ci som po ovule a zmerala som si este vcera a dnes.... inac nemeriam..
21. okt 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,,,,dlho som v tejto teme nebola. co je tu nove? :slight_smile:
21. okt 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , aha :slight_smile: ...takze mrchana este moze chvilku natahovat ....
@solinkarka , ahoj :slight_smile: ....sekne ti to :wink:
21. okt 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a co mi sekne? :slight_smile: ako sa mas? co nove?
21. okt 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , brusko :wink: ...ja nemam nove nic - v pokoji si pauzujem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. okt 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jaaaj dakujem :slight_smile: tak som rada ze to takto beries :wink: kedy bude dalsie kolo?
21. okt 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ahoooj... ako sa mas? paani ako to rychlo uteka ten cas..ze 29 tt...kraaasa :dizzy_face:
21. okt 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj Kati,...ale celkom dobre, len uz ma vsetko boli, tlaci a tak sa stale stazujem ze sa ani nevyspim a tak no. ale hadam to este nejako vydrzime. veru uteka to hrozne ani sa mi nechce verit ze za 2 mesiace by som uz mohla ist rodit :wink:
21. okt 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka :slight_smile: ... netusim kedy, najskor niekedy v novom roku, ale nie som si ista, ci sa do toho pustim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka veru o 2 mesiace uz budes mamina :dizzy_face: ... :slight_smile:
21. okt 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka naozaj to dako preslo u teba rychlo asi za to ze si tu pomenej pisala a tyzdne pribudali :slight_smile:
21. okt 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 fiiha a ty si tehu?? tak to teda gratulujem nech ide vsetko tak ako ma...neboj ani ty sa nenazdas a uz budes v polovicke :wink:
21. okt 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka dakujem no ja chcem uz rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 :grinning: :grinning: :grinning: - hrozne, aka nespokojna stale, najprv rychlo tehu, potom rychlo rodit :grinning: :wink:
21. okt 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@petuska123 aj to bude....mne to do 20tt utieklo ani neviem ako a teraz sa mi to uz trosku vlecie...pocitam kazdy den kedy uz bude poradna, kedy uvidim maleho :slight_smile:
21. okt 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga vsak???to je sila. :grinning: no ale rychlo tehu som nebola..trvalo nam to vyse 2 rokov :angry:
21. okt 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka a dake foto do albumika nic??
21. okt 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no foto nemam :frowning2: nikdy ma to akosi nenapadne si vypytat ked ho vidim ako si tam spokojne vegeti. ale na buducu poradnu mam velke sono kde mu bude vsetko meriat a vazit tak snad nezabudnem,
21. okt 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petuska123 , ved ja viem, preto sa smejem :slight_smile:
21. okt 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka fuuuha, uz si to velmi nepamatam, ale ja som ho pila hlavne preto, ze som ho lubila, ale zda sa mi ze cca 5 dni pred ovu sa ma vypit 2 dcl dzusu za den... ale teraz si fakt nie som ista, ci tak alebo viac? :confused: tusim ako @luga pise :wink:
@petuska123 ani mne nic nebolo... len prsia som mala neskutocne napnute, aj dr. to povazoval za ten najlepsi priznak, ze ked prsia opadnu, tak sa nieco zle deje, tak len nech ich mas napnute ti prajem! :dizzy_face:
21. okt 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja som teplotke mohla v poslednom merani verit, krasne mi ukazala IP :wink: takze nie vzdy si z nas robi srandu :wink:

baby inak tabulka je uz aktualizovana a vy ten zacarovany stred uz prosim preruste!!!
21. okt 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ani nevies ako by som ju chcela vidiet tu tabulku zmenenu :grinning: :wink: ..ako sa mas?
21. okt 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he hej, keby uz bola cela cervena :dizzy_face: to by bolo super! :slight_smile:
mam sa vyborne :grinning: vcera som bola znova na kontrole a krcok sa neskracuje uz 3 tyzdne, tak som sa tak potesila, ze som si povedala, ze uz sa az tak setrit nebudem a prvy krat po mesiaci som aj upratovala... som plna energie a aj Lucinka ma nejako viac energie dnes :slight_smile:
21. okt 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose jej to sa tesim...pani blacrose..este nedavno sme rozoberali BT a teraz si uz 36TT... uuuzasenee... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. okt 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka.he no ten cas leti nie ;) ja si nedavno pamatam ako som nasla // na teste, a teraz mi tu uz dlazkuje maly diablik :dizzy_face:
21. okt 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok